Skyrim, Шкура Спасителя: де дістати?

354 0 Новини високих технологій

У Skyrim Шкура Спасителя є даэдрическим артефактом, який видається протагоністу в якості нагороди за квест. Що потрібно зробити для отримання такої нагороди, піде мова в статті.

Skyrim, Шкура Спасителя: де дістати?

Квест

«Поклик Місяця» — так називається завдання, яке потрібно виконати довакину для отримання Шкури Спасителя в Skyrim. Артефакт являє з себе кирасу, зшиту з шкури перевертня-квестодателя по імені Сіндінг. Є два способи виконати квест:
 • виконати волю принца даедра Хирсина і вбити перевертня;
 • послухатися і залишити Синдинга в живих.
 • У першому випадку нагородою буде згадана шкура, у другому — кільце Хирсина. Є невелика хитрість: можна повернутися до перевертня після отримання кільця і вбити, а з трупа взяти кирасу.


  Таким чином, можна отримати обидва артефакти. У Skyrim Шкура спасителя володіє наступними характеристиками:
 • вага: 6;
 • окуляри захисту: 26;
 • чари: збільшення опірності магічним ефектам на 15 %, а також отрут на 50 %.
 • Для поліпшень на верстаті використовується шкіра. Зачарование не знімається на Пентаграмме душ без використання відповідних модифікацій.

  Мод для ретекстур Шкури Спасителя

  У Skyrim артефакт був підданий невеликій зміні, все це завдяки старанням ентузіастів модмейкеров. Зміни піддався як жіночий варіант обладунку, так і чоловічий. Реплейсер Шкури Спасителя в Skyrim змінив колір кіраси на червоний. Крім того, шерсть ретельно опрацьована і виглядає як справжня грива. Всі деталі опрацьовані чіткіше, кіраса виглядає «як жива» в грі.


  Skyrim, Шкура Спасителя: де дістати?

  Рекомендації по проходженню

  Якщо розбирати квест в деталях, то можна побачити, що Сіндінг — проклятий, який вбив маленьку дівчинку, перебуваючи під впливом даэдрического артефакту — кільця Хирсина. Охоплений муками совісті, він доручає протагоністу завдання повернути прикрасу принцу даедра і умовити зняти прокляття. Відповідно, можна прийняти сторону Синдинга і вбити мисливців, посланих Хирсином, або навпаки. Примітно, що якщо на момент взяття квесту протагоніст сам є вервольфом, то слід негайно покинути місто, адже кільце буде автоматично надіто на палець довакина. А це вже загрожує неконтрольованим перетворенням у вовка в людному місці. Краще звернутися, будучи в лісі. В такому випадку всі елементи екіпіровки «скидаються». Після повернення в людську форму можна буде надіти потрібне кільце, а артефакт Хирсина залишити в рюкзаку. Після виконання квесту кільце дозволить приймати форму звіра необмежену кількість разів. Якщо персонаж є вампіром, то ніяких змін не буде.
  Skyrim, Шкура Спасителя: де дістати?

  Підсумок

  Резюмуючи, слід сказати, що в Skyrim Шкура Спасителя є одним з багатьох артефактів, даруемых принцами даедра за виконання непростих завдань. Такі, як правило, передбачають угоди з совістю, вбивство представників різних рас, що потрапили в список ворогів конкретного даедра. Кожен вирішує для себе, яку сторону в квесті прийняти і як вчинити. Тут немає показників моралі. Головне, щоб стражники не побачили. А то пустятся в погоню або оголосять в розшук. А це вже загрожує небажаними наслідками для головного героя.

  Популярі новини
  Загрузка...