Персонаж Алва в "Скайриме": хто така і де знайти?

216 0 Новини високих технологій

Алва в «Скайриме» — загадкова молода дівчина з норд, яка зустрічається протагоністу в Морфале в рамках завдання «Вічний Спокій». Які таємниці зберігає загадкова мешканка, буде розказано в статті.

Персонаж Алва в "Скайриме": хто така і де знайти?

Історія дівчини

Одного разу вночі, гуляючи в околицях Морфала, юна Алва зустріла людину на ім'я Моварт Пикуин. Як пізніше з'ясувалося, новий знайомий виявився давнім вампіром. Дівчина полюбила його, а він в обмін її заразив. Звернена Алва отримала завдання спокусити міську варту і перетворити їх на вампірів. Так всі жителі Морфала перетворилися на сировинний придаток вампірської зграї, які періодично пили їхню кров. Даного персонажа в «Скайриме» можна зустріти у лісопилки або в таверні. А також вірний слуга Хроггар охороняє її будинок у денний час. Вночі ж вона полює на людей.

Цікавинки

У «Скайриме» Алва може бути вбита героєм біля будинку або в підвалі (спить у труні). Якщо цього не сталося, дівчина візьме участь в зачистці лігва Моварта, причому виступить на стороні довакина.


Якщо виживе після зачистки, можна буде зустріти її через кілька днів в околицях Морфала. Якщо дівчина визнає в головному герої вампіра, то розповість дуже багато про життя городян. Однак попередить, що кров жителів є її власністю.
Персонаж Алва в "Скайриме": хто така і де знайти?

Висновок

Підводячи підсумки, слід сказати, що в «Скайриме» Алва не є особливо важливим персонажем. З-за привабливою зовнішності багато геймери одружуються на ній (не без використання модів або консольних команд). В якості домогосподарки вампірка не дуже, як напарник не завжди буває корисна. Тим більше, за численними опитуваннями, найпривабливішою вампиркой «Скайріма» давно вже є Сьорана з офіційного DLC «Сторожа Світанку». Вона і квестова, і безсмертна, і в людини її можна перетворити. Відмінний супутник, але як домогосподарка теж не дуже. Все ж краще вампірок брати в бій, а не залишати відсиджуватися вдома.

Популярі новини
Загрузка...