"Відьмак": руни і їх особливості

337 0 Новини високих технологій

Руни "Відьмака" – особливий магічний елемент, який можна використовувати в якості доповнення для поліпшення срібного меча. Інші види озброєння перекувати таким способом не вийде, так як для них створені інші складові елементи. Руни спеціально призначені для ведьмачьего меча і необхідні при проходженні гри на високому рівні складності. Але перш ніж ми почнемо розглядати основну інформацію, спочатку розберемо їх призначення.

Навіщо вони потрібні?

Руни "Відьмака" служать матеріалом магічного походження, за допомогою якого можна поліпшити срібний меч. Достатньо відшукати необхідні елементи і скористатися послугами майстра-коваля. Далеко не кожен здатний перекувати меч Відьмака, але окремі фахівці добре на цьому знаються. Тому, щоб швидше особисто протестувати всі наявні можливості, достатньо відшукати магічні елементи і створити покращене зброю.


"Відьмак": руни і їх особливості

Різновиди рун

В процесі проходження серії ігор можна зустріти різноманітні руни Відьмака. Але основними є наступні варіанти:
 • Земля – підвищує пошкодження і покращує навички, викликають нокдаун.
 • Місяць – підсилює ефект згубного впливу срібла.
 • Сонце – здатна наділяти зброю запалюванням і осліпленням.
 • Ийсгит – рідкісна руна, підвищує шкоди і викликає кровотечу. Зустрічається виключно у другій частині пригоди.
 • "Відьмак": руни і їх особливості
  Як бачите, варіантів не так багато, але навіть цього досить, щоб створити першокласний меч. Але не варто думати, що такі обмеження поширюються абсолютно на всі серії. Наприклад, у третій частині "Відьмака" Майстер рун значно розширює початковий набір можливостей. Так, він надає послуги платно, але зате може наділити магічними властивостями будь-який предмет. Для нього добувати руни не потрібно, він завдає друку з допомогою заклинань, головне, щоб ви були в змозі оплатити його послуги. А що стосується решти ігрових частин, то там вже доведеться шукати професійних ковалів, які здатні створити з магічних елементів нову зброю.


  Хто може поліпшити срібний меч?

  Тепер розберемося з тим, хто зможе ефективно використовувати комбінацію рун до "Відьмака" і надасть поліпшене озброєння. Але спочатку слід відзначити, що у другій частині Геральт сам може наносити магічні знаки, але є обмеження – робити це можна тільки з тим зброєю, де є спеціальні комірки. Набагато складніше реалізувати подібне в самому першому ігровому проекті. Там вже точно доведеться шукати майстрів, і ми готові поділитися з вами їх розташування:
 • Малькольм Штейн – після того, як ви потрапите в Вызиму, рухайтеся в північну частину Храмового кварталу. Там ви відшукаєте цього персонажа, і він із задоволенням надасть вам всі необхідні послуги.
 • Зброяр Ордена – незважаючи на досить неясну репутацію королівської гвардії, у них теж є професійні кузні. Відшукати одного з них можна в Храмовому кварталі, тільки вже на південь від будинку Раймонда. Якщо ви пропустили вказане місце і не можете повернутися, то повторна зустріч відбудеться в Старій Вызиме після знищення Азара Яведа.
 • Звичайні майстри теж є: один проживає на південь від будинку Трісс, а другий знайшов спокій на теренах Темноводья.
 • "Відьмак": руни і їх особливості
  Тепер ви знаєте, як нанести руну в "Відьмака". Як бачите, різні частини гри припускають оригінальні способи нанесення магічних знаків. Проте тепер цей напрямок відкрито для вашого особистого тестування. Пам'ятайте, що за один раз можна використовувати кілька рун, це дасть сукупний ефект і значно посилить меч.

  Місцезнаходження магічних елементів

  В якості висновку хотілося б відзначити місцезнаходження магічних знаків. Руни "Відьмака" відшукати нескладно, хіба що проблемою може стати перша частина пригоди. Там доведеться виконувати безліч завдань, намагатися вбивати сильних монстрів і просто платити величезні гроші за магічні знаки. В інших номерних іграх ці елементи знаходяться у вільному продажу. Варто лише згадати Майстра рун, який може без проблем наносити знаки на зброю.
  "Відьмак": руни і їх особливості
  Тепер ви володієте всією необхідною інформацією щодо даного ігрового спрямування. Пам'ятайте, що руни вам обов'язково знадобляться, особливо якщо ви граєте на високому рівні складності. Постарайтеся користуватися зазначеними можливостями, щоб отримати невелику перевагу перед сильними ворогами.

  Популярі новини
  Загрузка...