Diablo 2. Рецепти хорадрического куба: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців

268 0 Новини високих технологій

Важливо пам'ятати, що в різних версіях гри деякі рецепти можуть не працювати. Саме тому в Інтернеті так їх багато наведено. Крім відновлення хорадрического палиці, він необхідний для завершення інших місій у другому акті, може бути використаний в третьому. За допомогою рецепта можна перетворити якусь річ в іншу, але більш потужну. Взяти осколки каменів і зробити їх досконалими.

Трохи про гру

Діабло, Владика Терору, хоче звільнити всіх своїх демонічних братів, а війська Високих Небес не можуть втручатися в його план, їм заборонено. І лише один смертний посмів стати на шлях Діабло, щоб перешкоджати його підступним планам. Якщо він зазнає невдачі, то світ стане форпостом для пекла.


Всього в грі 4 глави, а також можна подорожувати по дикій природі, між містами та підземеллями. З історії гравець буде просуватися, виконуючи якісь квести в кожній главі, щоб отримати досвід. У першій главі основні локації - це табір розбійників, монастир, у другій - пустеля і місто Лут Голейн. Третя глава відправляє нас в джунглі Центральної Америці, 4 акт - місце дії Пекло. Є ще розширення, яке додає п'яту главу.

Складність і класи

Є три рівня складності: звичайна, Кошмар і Пекло. Якщо пройти гру на одному рівні, то відкривається наступний. При більш високому рівні в грі стає більше монстрів, вони сильніші і більш стійкі до якогось збитку. Але можна отримати набагато кращі предмети і поміняти складність гри. Є 5 класів для персонажа: Амазонка, Варвар, Чарівниця, Некромант, Паладин. У кожного свої плюси і мінуси. У додатку є ще два класу: Асасин і Друїд.


Геймери, коли порівнюють перший і другий Diablo, відзначають, що графіка не змінилася. Є локації, які закріплені для проходження певних квестів, підземелля продукуються рандомно. Єдине, що додали - це 2 додаткові слоти, призначених для зброї, різні предмети, зілля.

Сюжет

Діабло був переможений воїн намагався стримати його у своєму тілі, але демон зміг його здолати, в результаті і інші демони вийшли, завдали безліч непоправних руйнувань. Група шукачів пригод, які проходять через табір, чує різні байки і легенди про це. Вони намагаються з'ясувати, у чому причина зла. Виявляється, Діабло може контролювати Мандрівника, в тілі якого він знаходиться, хоче звільнити Баала і Мефісто. Баал знаходиться біля Лута Голейна, а Мефісто - біля міста Кураст. У додатку гравець відправляється, щоб заточити Баала в Камінь Світу, допомагає йому в цьому архангел Тираэль. Однак згодом гравцеві доведеться з'ясувати, що ангел має власні плани на камінь. Детальніше про персонажів:
 • Варвар є досить могутнім воїном, магії немає. Можна пройти всі рівні складності.
 • Амазонка - така ж воячка, більше лучниці. Володіє магією стихії.
 • Некромант. В принципі, можна їм пройти, однак і в партії некроманта не люблять, тому що його воскреслі мерці всім заважають.
 • Паладин схожий на варвара, але у нього є магія. Дуже сильний боєць в ПВП. Паладина цінують у спільних боях.
 • Чарівниця, або чаклунка. Живучість у неї невелика, зате використовує стихійну магію, наприклад вогонь. Краще всього вибрати собі тільки одну стихію. Може переміщуватися в якусь точку, зробити там точку порталу для своїх соратників. Саме тому її дуже люблять в партіях.
 • Ассасин вміє поводитися зі зброєю, є кігті, він використовує пастки. Універсальний, але ніяких бонусів іншим персонажам не приносить.
 • Друїд. Є три напрямки. Якщо грати тільки з третім, то виклик істот майже неможливий. Краще всього вибрати воїна, тоді можна звертатися у вовка і ведмедя: рекомендується другий, або друїд-маг. Є дуже потужним, особливо цінується в партії. Його потрібно правильно розгойдати. Речі одягати можна практично будь-які.
 • Гравці говорять про те, що спочатку гра подобається, можна проходити на різних рівнях, але якщо ви граєте часто, то може стати нудно. Ви прокачали свого персонажа по максимуму, навички ви все вивчили, виявили всі мислимі і немислимі предмети. У такому випадку рекомендується взяти мод для Diablo 2 рецепти хорадрического куба також додаються в грі.

  Хорадрический куб

  Записи Хорадрима не розкривають витоки куба. Відомо, що була більш потужна версія, але результат методів показав - дуже небезпечно використовувати куб далі. Тоді і створили хорадрический куб. Робота куба заснована на принципах трансмутації і алхімії, завдяки яким у ньому можна зібрати новий предмет. Куб працює, пов'язуючи основні енергії предметів, які зберігаються в ньому.
  Diablo 2. Рецепти хорадрического куба: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  Щоб в Diablo 2 хорадрический куб знайти, потрібно відправитися в Зал Мертвих. Це в Спалених Пагорбах, і куб знаходиться десь на другому рівні. Важливо мати на увазі, що у вас може бути лише один куб. Якщо ви знайдете два, ви не підберете. Однак запам'ятайте місця, де ви виявили куби, тому що, хіба мало, раптом він у вас пропаде, тоді ви можете прийти туди й знову його взяти. Нижче представлена карта, де можна відшукати куб.
  Diablo 2. Рецепти хорадрического куба: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  У нього невеликі розміри - два на два. У деяких доповнення його розмір розширюється. Всього у нього чотири слоти, щоб його відкрити, потрібно натиснути на нього правою кнопкою мишки. У ньому 12 кліток 4 х 3. Щоб зберегти там предмет, потрібно перетягнути його на іконку куба мишкою. Також там є кнопочка, де написано "змішати". Якщо покласти туди правильні предмети і натиснути кнопку, то куб створить вам щось нове. Але якщо предмети неправильні, то нічого не станеться.

  Предмети для квестів

  В Diablo 2 рецепти хорадрического куба також включають в себе створення речей, необхідних для проходження якого-небудь квесту. Наприклад, щоб відкрити в другому акті в Каньйоні Магів гробницю Тал-Раші, вам знадобиться хорадрический посох (на фото нижче).
  Diablo 2. Рецепти хорадрического куба: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  Щоб його отримати, вам потрібен Амулет Гадюки, а також Посох Королів, які потрібно помістити в куб і натиснути "змішати". Далі, в третьому акті вам потрібно потрапити в одне місце, яке називається Зосередження Ненависті. Чудове назва, чи не правда? Але ви не зможете потрапити туди, поки в Травинкалене буде знищена Непорушна Сфера. Для цього вам потрібно відібрати деякі речі Халіма: його ціп, його око, мозок і серце. Коли ви все це покладіть в куб, то отримаєте Волю Халіма. Саме за її допомогою ви зможете знищити Сферу.

  Коров'ячий рівень. Ви не зможете сюди потрапити, поки не пройдете всю гру до кінця і не вб'єте боса. При це в класичному проходженні треба вбити Діабло, а в доповненні - Баала. Далі ви йдете в табір розбійників. Там вам треба знайти те міського порталу та додати до нього Ногу Вірта. Коли ви змішаєте ці два інгредієнти, вам відкриється червоний портал на цей рівень.
  Diablo 2. Рецепти хорадрического куба: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  Однак є особливість: якщо ви вб'єте коров'ячого короля, то подібний портал більше не зможете відкрити. Проте будь-який інший гравець, який ще не вбивав короля, чудово відкриє портал, і ви можете пройти разом з ним.

  Трохи про програму

  В "Гугл Плей" можна знайти додаток "Хорадрические рецепти для Diablo 2". Щоправда, вона на англійському, але, в принципі, зрозуміти можна. За відгуками, не вистачає більш розширеного опису деяких рун, проте досить зручно.
  Diablo 2. Рецепти хорадрического куба: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців

  Рецепти для доповнення "Владика руйнування" ст. 109

  За допомогою куба можна зробити різні цікаві речі, в тому числі для доповнення "Владика руйнування", також іменується Lord of Destruction - lod, рецепти хорадрического куба diablo 2 такі:
 • Вам знадобиться зілля мани і лікувальне зілля по 2 штуки. Змішавши їх, можете отримати зілля омолодження.
 • Якщо змішати руни 3 штуки, але однакових, отримаєте одну, більш поліпшену руну.
 • Якщо взяти один магічний меч, додати один рубін, лікувальні зілля 4 штуки, то отримаєте магічний меч Ліча.
 • Diablo 2. Рецепти хорадрического куба: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
 • Якщо вам потрібно зілля повного омолодження, то потрібно змішати 3 звичайних зілля омолодження разом.
 • А ось з трьох кілець можна зробити один симпатичний амулет, але якість цих кілець вплине на якість створюваного амулета, тому слід мати це на увазі.
 • Те ж саме з амулетами: 3 штук можна зробити кільця, з якостями те ж саме.
 • Грона гніву

  У додатку Diablo 2 "Грона гніву" рецепти хорадрического куба також можуть бути використані для створення чогось цікавого. Так, наприклад, якщо у вас є яка-то звичайна річ, а ви хочете зробити з неї магічну, то просто додайте до неї в куб синій нагрудник і такого ж кольору ключ.
  Diablo 2. Рецепти хорадрического куба: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  А ось до магічної речі потрібно додати такі ж предмети, але жовтого кольору, таким чином ви матимете рідкісну річ. Якщо ви знайдете досконалий череп, додайте до нього гриб, вухо, вийде великий талісман. Вухо можна знайти в PvP. Такий талісман дає цілих 25 % до шансу знайти якийсь магічний предмет, а також отримати + 200 % до золота, яке падає з монстрів.

  Zy-El: Trial by Fire

  Якщо розглядати в Diablo 2 формули хорадрического куба, то не можна обійтися без цього доповнення. Ходять чутки, що подібних рецептів майже 50000.
 • Якщо взяти будь-який лікувальне зілля, додати до нього 3 фрукта, то ви отримуєте зілля воскресіння. Таке ж зілля можна отримати з 3 шматків м'яса та зілля 1 мани.
 • Сагайдак стріл можна поміняти на сагайдак болтів і навпаки, якщо додати до них їжу. При цьому колчанов потрібно 2 штуки. Тобто берете сагайдак болтів 2 штуки, додавайте їжу, отримуєте сагайдак стріл. І так далі.
 • Якщо ж ви візьмете рідкісні сувої і рідкісний талісман, то отримаєте секретний сувій.
 • Underworld

  У цьому додатку для Diablo 2 Underworld рецепти хорадрического куба такі:
 • Щоб отримати одну руну Ель вам знадобиться 2 зілля протиотрути і витривалості.
 • Якщо ви візьмете будь-яку річ у своєї амуніції і додасте до неї слабкого лікування, змішати їх в кубі, то отримаєте таку саму річ, але якість у неї може бути випадковим. Тому рекомендується проводити досліди на непотрібних речах.
 • З однієї руни можна отримати руну більш вищого рівня.
 • Якщо знову-таки взяти річ з амуніції, додати 1 зілля протиотрути, то отримаєте таку саму річ, але в ній буде декілька отворів, при цьому кількість випадково. Рукавиці та чоботи брати не треба.
 • Загальні рецепти

  В Diablo 2 рецепти хорадрического куба бувають такі, що підійдуть для будь-якого додатку. Так, наприклад, щоб отримати досконалий камінь, знадобиться 81 осколок. Припустимо, що у вас є осколки топазу. З 3 штук ви зробите один топаз зі щербинкою. Таких теж знадобиться 3 штуки, щоб зробити топаз звичайний, із звичайних 3 штук виходить бездоганний, з 3 бездоганних - один досконалий. Ви можете перетворювати також і руни, використовуючи дорогоцінні камені. Якщо у вас версія гри 110 і далі, то ви можете зробити собі виняткову броню, у якої дуже хороший захист. Для цього вам знадобляться дві руни: Tal + Shael + унікальна броня, плюс один досконалий алмаз. Якщо у вас є в наявності лікувальне зілля, а також пухирець задушливого газу, то ви з легкістю можете зробити з нього протиотруту. Якщо ви до магічного зброї додасте і осколки каменю 3 штуки, то у вас вийде зброя з гніздами. Коли зброї не передбачені гнізда, у них зміняться характеристики. Є кілька способів скинути з різних умінь і характеристик окуляри. Однак для цього вам доведеться пройти рівень складності Пекло і вбити декількох босів - Мефісто, Баала, Діабло, Андриэль. Після чого ви візьмете отримані зілля і зробите собі Token of Absolution. Але у версії 113 Diablo 2 рецепти хорадрического куба були трошки додані іншим способом для скидання характеристик. Для цього потрібно виконати місію під назвою "Лігво зла", після чого піти до Акаре. Будьте акуратніше, тому що скинути можна тільки три рази. Після чого доведеться знову збирати Token of Absolution.

  lod 113

  В Diablo 2 lod 113 рецепти хорадрического куба такі:
 • Броня з 3 сокетами плюс 3 руни: Shael + Thul + Lem - 45 % до швидкості атаки, від 30 до 50 % до золота від мобів.
 • Якщо ту ж броню але з Ort + Mal + Ith, додається мана, опір блискавки, менше пошкоджень і 15 % утрати йде до мані.
 • Зброя з 4 сокетами + Dol + Ort + Eld + Lem = до швидкості атаки + 25 %, від 160 % до втрати, + 75 % втрати, що наноситься нежиті, і багато іншого.
 • І це тільки мала частина!

  Популярі новини
  Загрузка...