Архангел Тираэль, персонаж Diablo III

454 0 Новини високих технологій

Архангел Тираэль — один з самих незвичайних персонажів в грі Diablo 3. Протягом подій другої і третьої частини він грає ключову роль у протистоянні демонів зла і порятунок людства. Про нього і піде мова у статті.

Архангел Тираэль, персонаж Diablo III

Ізоляція Санктуарію

Історія всесвіту Diablo крутиться навколо одвічного протистояння ангелів Небес і демонів Пекла. Здавалося б, досить тривіально, але в ході вічної війни обидві сторони починають помічати, що крім них є ще хтось. Ці з першого погляду звичайні двоногі істоти виявилися здатні на вчинки, гідні як самого піднесеного ангела, так і самого мерзенного і ницого демона. Поступово учасники конфлікту стали залучати на свою сторону людей, щоб змістити баланс сил на свою користь.


Тоді на Небесах відбулася рада, де вирішувалася доля людства: зберегти або знищити. Саме голос Справедливості — архангела Тираэля став вирішальним. Світ Санктуарій, населений людьми, був прихований від очей і тих і інших, щоб жителі змогли самі вирішувати свою долю. Але серед демонів знайшлися кілька братів, які відмовилися виконувати цей договір. Наймогутнішим серед них виявився Діабло. І тоді почалося протистояння між людьми, тяготевшими до небес, і злом, які хочуть знищити все і правити Пекла.

Передісторія

У першій частині демон Діабло був переможений головним героєм і заточений в Камінь Душ. Будучи затятим прихильником світлих Небес, Айдан встромив цей артефакт собі в лоб, заточивши тим самим диявольську суть у власному тілі. Процедура полону демонів в людських тілах, судячи з усього, звичайна справа для мешканців Санктуарію. І цьому є розумне пояснення. Перші люди цього світу були Нефалемами — істотами, народженими від союзу ангела і демона.


Магія Світового Каменю століттями приховувала цей світ від чужих поглядів і сприяла деградації Нефалемов, придушення їх сил і перетворенню у звичайних людей. В Diablo 2 оповідь ведеться від особи Маріуса, напівбожевільного старого, який вперше зустрів Темного Мандрівника, якого і перетворився вищезгаданий Айдан. З часом вплив Діабло виснажило героя і там, де він ступав, починалися пожежі, полум'я з'являлися нечестиві біси, які влаштовували криваву різанину. Маріус скрадався за ним. Але в грі міститься невеликий натяк, що нібито він пішов не по своїй волі, а одурманений темними силами, як колись король Леорик і архієпископ Лазар. Поступово Маріус потрапив під вплив Темного Мандрівника, і вони разом йшли звільняти інших членів диявольською сімейки — Баала і Мефісто. Перший був заточений в тілі Тал-Раші тим же способом, що і Діабло в Айдане.
Архангел Тираэль, персонаж Diablo III

Перша зустріч

Тут і явив себе вперше Архангел Тираэль, преградивший шлях демону жаху. Але поки Діабло і ангел билися один з одним, одурманений старий вивільнив Баала з ув'язнення. Добро було переможене, а злісні брати відправилися в Кураст, де був полонений Мефісто. Все, що зумів зробити Тираэль — дати вказівки кинутому Маріусу, як спокутувати свою провину. Для цього треба простежити за демонами до темниці третього брата, почекати, коли відкриється портал в Пекло і там вже розбити камінь душ на Ковадлі Порожнечі. Все має бути зроблено саме так, адже частка сутності Баала залишилася в осколку, який зберіг у себе старий безумець.
Але Тираэль не на того зробив ставку. Саме завдяки головному герою другої частини ангел був врятований з рушащейся гробниці Тал-Раші. Після були повалені Даибло і Мефісто і знищені на Ковадлі. Маріус ж злякався і в портал не ступив, а замість цього знайшов притулок у будинку для божевільних, де його відвідав Баал, який представився архангелом Тираэлем. Діставши відсутню частинку каменю, демон попрямував до Серця Світу, щоб осквернити його. Там він був зупинений головним героєм. Але і тут архангелу Вищих Небес довелося прийняти важке рішення: Баал встиг осквернити артефакт, і тоді меч Тираэля розбив Світової Камінь. Він визволив людство від прокляття, але породив потужний вибух, який розколов гору Ареат і знищив племена варварів, що жили поруч.
Архангел Тираэль, персонаж Diablo III

Так починається Diablo III

Камінь був для Санктуарію самою суттю, як ланцюжок ДНК для будь-якого живої істоти. Вчинок воїна світла привів до повного руйнування стародавнього артефакту. Як наслідок, світ людей тепер видно як ангелам, так і демонам. Але є і позитивна сторона: сила Нефалемов знову почала проявляти себе. У Новому Тристрама упала зірка з неба. До цього місця і почали стягуватися герої Нефалемы, за одну з яких належить грати. У роликах періодично мелькає Декарт Кейн, його внучка Адрія і звичайно ж незнайомець, який звалився з неба. На повірку останній виявився тим самим Тираэлем, архангелом справедливості.

Падіння

Історія його зречення заснована на його віру в доброту людства. На цьому ґрунті виник конфлікт між Империем, захисником Небесних Воріт, і Тираэлем. Ангелам заборонялося вставати на захист людей. Але Тираэль вирішив порушити цей закон. «Якщо закони Небес сковують вам руки, я не можу більше називатися вашим братом» — з цими словами бог справедливості зірвав з себе ангельський обладунок і позбувся крил. Так він став смертним.
Архангел Тираэль, персонаж Diablo III

Подальші мандри

Архангел супроводжує головного героя за сюжетом до самого кінця. Тираэль бере участь в зачистці Небес від наповнили блискучі палати демонів. Після битви з Діабло, Тираэль вимовляє фінальну мова про те, яку важливу роль відіграв звичайний смертний в долі двох світів: людського і ангельського. В темні часи саме Нефалем став символом доблесті, честі і надії. Спаситель двох світів недовго спочивав на лаврах, адже камінь душі, де заточений Діабло, був вкрадений Ангелом Смерті, в доповненні Diablo III: Reaper of Souls.
Архангел Тираэль, персонаж Diablo III

Жнець Душ

У аддоне детальніше розповідається про появу Нефалемов і про те, як демони і ангели, стомлені вічною війною, почали поступово «тікати» з цього замкнутого кола. Як вже описувалося вище, діти, народжені від сполучення цих двох сутностей стали предками всього людства, населившего Санктуарій. Однак ангели, очолювані Малтаэлем, втілює саму смерть, взялися винищити всіх, в чиїх жилах тече кров демонів. Тобто, кожного смертного. Завершується сюжет все тією ж мовою Архангела Тираэля про те, що герой зміг протистояти самої смерті. Проте камінь душі був загублений, а значить, що Діабло все ще живий і скоро проявить себе.
Архангел Тираэль, персонаж Diablo III

Висновок

Образ Архангела Тираэля з Diablo 2 і 3 — це образ захисника роду людського, який стоїть на сторожі справедливості. В годину, коли радою Небес вирішувалася доля людства, саме Тираэль дав людям другий шанс. З докором на нього в результаті дивився Імперій, коли орди демонів захопили небеса. Бо такий підсумку прийнятого рішення. Але навіть у цей момент, коли серед златих Небес оселилося відчай, архангел Тираэль продовжувати вірити в торжество справедливості і перемоги добра над злом.

Популярі новини
Загрузка...