"Діабло 2", руни: список, особливості одержання і розташування

417 0 Новини високих технологій

У грі « Діабло 2 » руни — невеликі камені, що володіють силою. Їх можна вставляти в отвори на зброї і броні. Детальніше про них піде мова в статті.

"Діабло 2", руни: список, особливості одержання і розташування

Про гру

Diablo 2 - дітище компанії Blizzard, являє собою Action/RPG з видом від третьої особи з елементами hack'n'slash. Останнім терміном характеризується система бою, коли на героя буквально валяться натовпи ворогів, яких потрібно змітати зі свого шляху, щоб прокласти шлях до мети. Варто дати слабину і спробувати втекти з поля бою, як ця смертоносна хвиля накриває з головою.


В оригінальній версії Diablo 2 не було каменів, підсилюють предмети. З'явилися руни « Діабло 2 Lord Of Destruction» — офіційному додатку. Їх можна вибивати з ворогів, купувати у інших гравців в режимі мережевої гри або шляхом крафта самостійно об'єднувати слабкі для отримання більш сильних.
"Діабло 2", руни: список, особливості одержання і розташування

Слова сили

Руни « Діабло 2 » , вставлені в певному порядку, утворюють Рунное Слово. Після проведених маніпуляцій річ забарвлюється в золотий колір, набуває все наявні властивості інтегрованих рун, а також отримує додатковий ефект і ексклюзивне найменування. Наприклад, якщо взяти булаву з трьома отворами і послідовно інкрустувати її рунами Thul, Io і Nef (саме в такому порядку), можна отримати золоте зброю з назвою Black і низкою додаткових властивостей:
 • збільшення втрат на 120%;
 • зменшує на 2 шкоди магією;
 • додає навик « Вибух трупа » рівень 4 (12 зарядів);
 • 40% шанс завдати противнику нищівного удару;
 • підвищення рейтингу атаки на 200 одиниць;
 • шанс відкинути супротивника на деяку відстань;
 • додається шкоди холодом в діапазоні значень 3 – 14;
 • надбавка до живучості (+10);
 • збільшується швидкість атаки на 15%.
 • "Діабло 2", руни: список, особливості одержання і розташування  Приблизний список

  Рун в « Діабло 2 » велике безліч. Поділяються умовно на звичайні, рідкісні і дуже рідкісні. Звичайні зустрічаються досить часто, володіють нічим не примітними показниками, тому трапляються ледь чи не на кожному кроці, часто викидаються, чи продаються гравцями або взагалі не підбираються. Відповідно, дуже рідкісні руни і трапляються рідше, їх практично нереально знайти, а також вони ідеально підходять для складання рунных слів, тому такі претендують на звання найбільш цінної знахідки в грі. Предмет, отримав посилення словом з топових рун, стає найсильнішим і якісним артефактом. Нижче наведені списки найбільш цікавих рун в « Діабло 2 » :

  Руна/Опис  Рідкість  Властивість зброї  Властивість в обладунках  Примітка  Тал (Tal )  Звичайна  На 75 підвищує шкоди отрутою протягом 5 секунд  Опір отруті збільшено на 30% (якщо вставлене в щит, то +35% )  Є ймовірність отримати в нагороду в п'ятому акті за квест від Квал-Кенка  Орт (Ort )  Звичайна  Додається шкоди від блискавки 1 – 50  Опір електрики +30% (якщо у щиті, +35 )  Аналогічно вищезазначеному: можна отримати за квест Квал-Кенка  Шаел (Shael )  Рідкісна  Швидкість атаки підвищується на 30%  Відновлення після отриманої шкоди протікає швидше на 20% (якщо у щиті, то ймовірність блокувати удар підвищується на 20%)  -  Зод (Zod )  Дуже рідкісна  Предмет, в який вставлена ця руна, стає неразрушимым  Немає сенсу складати рунное слово, так як ефект ніяк не просуммируется , рунворды з такою ручною просто відсутні

  Повні списки рун, наявних в грі, можна знайти на будь-якому тематичному форумі.
  "Діабло 2", руни: список, особливості одержання і розташування

  Очманілі ручки

  Крафт цих магічних каміння здійснюється за допомогою маніпуляцій з Хорадрическим Кубом. Слід сказати, що в « Діабло 2 » рецепти рун, поширюються лише на Неф, Ель, Тир, Пов , Іт , Элд , Тал, Рал і Орт, дозволяють отримати предмет більш високого порядку: досить покласти три однакові руни Куб. Решта не слід — толку не буде.
  Якщо геймеру хочеться знайти певну руну, а така все ніяк не попадається, можна закинути в куб три однакових і додати дорогоцінний камінь. Вийде бажаний артефакт. Деякі рецепти для Хорадрического Куба представлені в таблиці.

  Рецепт  Результат  Три однакових рунных каменю певною рідкості  Руна на порядок вище по рідкості  Три самоцвіти  Камінчик більш високого рангу  Бездоганний смарагд + дві руни Чам  Одна руна Зод  3 Руни Хел + зламаний Алмаз  Руна Іо

  Більш докладні списки рецептів схрещування рун « Діабло 2 » доступні на тематичних форумах.
  "Діабло 2", руни: список, особливості одержання і розташування

  Складність гри

  Багато хто думає, що чим вище складність, тим більше ймовірність вибити саму рідкісну руну або золотий предмет. Може, в інших ігрових проектах це так, але не Diablo 2 . Тут можна цілу годину тікати від самого злісного боса на вищої складності, а в підсумку отримати за нього багато лута і яку-небудь руну середньої або звичайною рідкості. Чи не вибити таку зовсім. Однак є місця, де дійсно випадання рун залежить від складності гри. Наприклад, Пекельна Кузня, про яку буде сказано нижче. Справа в тому, що в гру вже закладена певна ймовірність випадання на кожну руну в залежності від рідкості. Тому краще вивчити рецепти рун в «Діабло 2», займатися збиранням самих звичайних і шляхом маніпуляцій з Хорадрическим Кубом отримувати топові артефакти.

  Пошуки

  Є ряд місць куди частіше всього навідуються любителі грати по мережі:
 • Графині в численних підвалах . Нескладний міні-бос, якого важко знайти. Зазвичай охороняється орди монстрів в нижніх приміщеннях яких-небудь тунелів або сторожових веж, розташування яких часто змінюється.
 • Нижній Кураст . Слід частіше заглядати в хатини і розкривати все, що там є. В особливих скриньках можна знайти рідкісні руни.
 • Секретний рівень з коровами . Тут може випасти будь-руна, існуюча в грі, причому ймовірність випадання вище, ніж у багатьох монстрів проекту.
 • Скрині на шляху до Андариэль . Дуже багато ящиків, ще більше супротивників, часто висипаються рунні камені і предмети з вже вставленими артефактами і самоцвітами.
 • "Діабло 2", руни: список, особливості одержання і розташування

  Пекельна Кузня

  Є другим квестом у четвертому акті. По завершенні герой отримує руну в залежності від складності гри:
 • при нормальній складності: від Ель до Амн;
 • на кошмар: Сол – Розум;
 • на вищої складності: від Хел до Гул .
 • Між кожними із зазначених вище рун налічується 11 каменів. Тобто ймовірність випадання у кожній з 111. А який імовірнісний ряд задіяний в квесті залежить вже від обраної складності. Щоб легше орієнтуватися, потрібно вивчити список рун «Діабло 2».

  Висновок

  Зрештою, слід сказати, що в подібних іграх збиральництво відіграє дуже важливу роль, і цього заняття приділяється мало не більше часу, ніж основний завдання — вбивства ворогів. І це виправдано. Можна успішно подолати весь акт, розштовхати всіх монстрів, щоб швидше битися з босом, але в підсумку загинути від одного удару самого ватажка. Так, багато переглядають свою думку після першої зустрічі з демоницей Андариэль . Це не який-небудь унікальний монстр з золотистим або фіолетовим ім'ям, це бос - і вона сильна. Тому, щоб пройти рівень далі, потрібна грунтовна підготовка, яка передбачає наявність певною броні і зброї. Адже слід розуміти, що після ватажка буде наступний акт, де вороги будуть швидше, кровожерливішими і їх буде складніше вбити. Непідготовленій гравцеві буде тяжко, особливо якщо персонаж ще не досяг потрібного рівня, щоб протистояти небезпеці в таких умовах. Поступовий апгрейд предметів, крафт рун і поліпшення самоцвітів дозволяють вивести формулу успіху: одягнути героя в сяючі золотом обладунки. Тільки тоді персонаж зможе скласти конкуренцію нескінченному потоку нечисті, який обрушується на гравця в кожному акті, і битися з босом. Але слід розуміти, що у наступному акті комплект броні вже буде не дуже актуальне. Адже монстри сильніше, швидше і небезпечніше. Тому слід ставитися з розумом до крафту рун в «Діабло 2». Хоч і трапляються на кожному кроці, але найбільш рідкісні слід притримати для фінального акту — битви з Баалом і його поплічниками. Не слід інкрустувати цими артефактами будь-ліпшу бронь або зброю. До такого вибору слід поставитися з розумом, щоб не довелося позбуватися від предмета, в який вставлені руни (особливо якщо вони вже викладені в слово).
  "Діабло 2", руни: список, особливості одержання і розташування
  Найкраща формула успіху — запастися терпінням, нікуди не поспішати або обмінюватися предметами з іншими гравцями в мережевому режимі. Вдалої гри!

  Популярі новини
  Загрузка...