"Тургор": проходження гри і поради

428 0 Новини високих технологій

Досвідчені розробники створили чимало цікавих, незвичайних ігор. Але проходження "Тургору" подарує геймеру дійсно ні з чим не зрівнянні емоції. Іграшка, як і інші продукти від російської компанії Ice-Pick Lodge, виділяється своєю самобутністю, незвичністю. Саме тому ознайомитися з нею буде цікаво кожному геймеру, готовому до серйозним викликам.

Що це за жанр?

В цілому віднести з впевненістю до якогось одного жанру не вийде. Та й до кількох теж. Хоча тут присутні елементи виживання, квесту і РПГ, іграшка являє собою зовсім новий напрямок – нічого схожого з часу її появи на світ (а сталося це більше 10 років тому) не виходило.
"Тургор": проходження гри і поради
Неважливо, скільки ігор ви освоїли до цього – проходження "Тургору" викличе ті ж емоції, які ви отримали від самої першої комп'ютерної іграшки. Нерозуміння навколишнього світу, плутанина, сбивчивость. Розробники відкинули всі перевірені шаблони і лекала, за яких створюється більшість ігор, вирішивши придумати щось абсолютно нове, місцями божевільне, але дуже захоплююче.


Незвичайна механіка

Починається все з того, що головний герой (зовсім не людина, судячи з того, що сердець у нього мало не десяток) приходить в себе в незнайомому світі. Все навколо здається вицвілим, несправжнім. Лише нечисленні яскраві предмети іноді вибиваються із загальної сірості. Це речі, наділені Кольором – найціннішим ресурсом в Проміжку. Так, саме так називається світ, де герой прокинувся. Головна його мета – залишити Проміжок. Але для цього потрібно проявити чудеса спритності, передбачливості і дипломатії, а також вміти битися і ховатися від ворога. Практично всі дії виконуються за допомогою кольору. Добувати його можна різними способами – з дрібних істот, дерев, скель і просто підбирати ті крихти, які валяються прямо під ногами.


"Тургор": проходження гри і поради
Битися, спілкуватися, вирощувати дерева і руйнувати скелі – для всього цього потрібні кольори. Причому їх в Проміжку цілих сім. Кожен надає персонажу якісь певні властивості, вміння. Наприклад, заповнюючи Серце золотом, герой зможе легше домовитися з Сестрами. Якщо Серце заповнене смарагдовим кольором, то підвищується захист персонажа. Пурпур дозволяє наносити противнику більшу утрату і так далі. Вся гра являє собою здобич кольору, обмін їм і витрату. Але як же красиво і незвично це зроблено! Безумовно, проходження гри "Тургор" не зможе забути жоден геймер, незалежно від того, з якою кількістю ігор він познайомиться після цього.

Хто населяє світ

Проміжок заселений різними істотами. Найважливіші з них – Сестри. Вони охороняють переходи в Проміжку, щоб домовитися з ними, потрібно принести їм Колір. Багато Кольору. Тільки коли їх серця будуть заповнені, з'явиться можливість просуватися далі. Кожна має свої дивацтва, устремління і звички, але всі мріють про одне – накопичити достатньо Кольору, щоб залишити Проміжок.
"Тургор": проходження гри і поради
Брати, також відомі як Зберігачі, Мисливці або Праведники — досить агресивні істоти, які оберігають Сестер, а заодно забирають у них Колір, залишаючи лише крихти, яких ледь вистачає, щоб продовжити життя. Кожен з них має досить незвичайною зовнішністю і тактикою бою. З ними доведеться запекло битися – вибирайте відповідні прийоми, щоб здобути перемогу.
Недородки – істоти, що здаються живими. Насправді це, швидше, големи – вони "народжуються", коли краплі Кольору потрапляють на мертву породу. Одні нешкідливі (можна висмоктати з них Колір), а інші досить небезпечні – з ними доведеться битися. При проходженні гри "Тургор. Голос Кольору" гравець може також зіткнутися з Недородками, що паразитують на деревах, запасшими багато Кольору, а також тими, які можуть маскуватися під безпечні предмети і атакувати, коли герой підходить до них.

Важливі терміни

Як вже говорилося, Колір є найважливішим ресурсом в грі. Про нього детально розповіли вище. Серця – резервуари, в яких можна зберігати Колір. Є як у героя, так і у всіх Сестер. Наповнювати можна різними кольорами – просто тими, які опинилися під рукою. Якщо у Серці не залишилося ні краплі Кольору, герой загине. Спокій – своєрідна локація, в якій проживає та чи інша Сестра. Але, як вони розповідають, Спокій являє собою не місце, а стан душі. Саме тому для переміщення потрібно отримати дозвіл від Сестер, а заодно витратити певну кількість Кольору. Існує три види Покоїв: Сад, Рудник і Заповідник. В Садах можна побачити Дерева. Заповідники населені Недородками. При відвідуванні Рудників герой може видобувати Колір безпосередньо з гірської породи.
"Тургор": проходження гри і поради
Дерева – засохлі дерева, абсолютно позбавлені життя. Якщо персонаж увіллє в них трохи Кольору, то вони оживуть і через деякий час почнуть активно плодоносити – приносити Колір. Причому його кількість залежить від того, скільки ресурсу було витрачено на пожвавлення. При проходженні "Тургор. Голос Кольорів на них можуть з'являтися особливі Недородки – Скорпіони, які висмоктують життєву силу, поки їх не доб'є герой. Також для Дерев небезпеку представляють Брати – потрібно встановлювати пастки, щоб убезпечити Сад і захистити запаси цінного ресурсу.

Поради по проходженню

Як уже говорилося, не кожному досвідченому гравцеві по плечу проходження гри "Тургор". Поради, які зараз дамо, дозволять швидше розібратися з механікою, не допустити зайвих помилок, серйозно ускладнюють проходження і здатних навіть зіпсувати задоволення від гри.
"Тургор": проходження гри і поради
При роботі з Деревами використовуйте значок "Донор". Намагайтеся заливати їх Кольором повністю – якщо заощадите і не дольете хоча б кілька крапель, урожай буде куди менш багатим, ніж міг би. При грі зустрічаються як великі Дерева, так і маленькі. На пожвавлення останніх йде менше Кольору, але і урожай з них виявиться більш скромним. Втім, якщо ресурсів достатньо, то є сенс оживляти всі Дерева, незалежно від розміру. Перш ніж розмовляти з Сестрами, постарайтеся заповнити серця героя золотом. Тоді Сестри будуть прихильніше до нього, їх легше буде вмовити піти назустріч, допомогти або просто дати корисну пораду.

"Тургор": проходження гри і поради
Виростивши Сад, обов'язково створіть Варта – для цього наситьте будь-який неживий предмет (камінь або яку-небудь корч) Кольором. Тоді Брат при відвідуванні Саду не буде спустошувати дерева, позбавляючи вас резервів, на який розраховуєте.

Скільки разів проходити гру?

Безумовно, проходити іграшку всього один раз безглуздо. Гравець нічого не зрозуміє, здорово заплутається. Тільки при повторному проходженні, остаточно розібравшись з механікою, можна отримати максимум задоволення від самого процесу занурення в дивний, незвичайний, ні на що не схожий світ. Втім, якщо вдалося пройти гру хоч одного разу, мало який геймер встоїть перед спокусою знову зіграти в неї.

Висновок

Будемо сподіватися, що поради по проходженню "Тургору" полегшать ігровий процес. Ми постаралися розповісти про загальної механіки, важливість Кольору, основної мети гри і істот, які населяють Проміжок. Так що залишилося тільки зануритися в гру з головою і пройти її до кінця!

Популярі новини
Загрузка...