Гулі в "Фоллауті": опис

219 0 Новини високих технологій

Після ядерної війни світ сильно змінився. З'явилися не тільки мутанти, які становлять загрозу людству, але і цілком розумні форми життя. Наприклад, гулі в "Фоллауті" - це жертви війни. До трагічних подій вони були звичайними людьми, але їм пощастило. Можливо, менше, ніж тим, хто загинув у результаті вибуху або опромінення

Гулі в "Фоллауті": опис

Опис

У віртуальному всесвіті ці персонажі зустрічаються у всіх частинах серії, починаючи першої, а закінчуючи New Vegas і "четвіркою". Вони зберегли загальні риси людського роду, але зі значними змінами. Істоти повністю втратили шкіру, яка була випалена вибухом. Правда, в результаті мутації вони отримали несприйнятливість до радіації, тому можуть спокійно жити в недоступних для звичайної людини місцях.


Гулі не можуть бути новою расою або окремим видом, це наслідки трагедії, яка сталася з ігровим світом Fallout. Істоти можуть жити дуже довго, до 100 років і більше. Під час проходження ігор серії вам будуть зустрічатися як ворожі гулі, так і миролюбні. З деякими з них можна подружитися. Розробники серії Fallout люблять додавати цікаві історії, пов'язані з цими істотами. Наприклад, гулі в "Фоллаут: Нью Вегас" збираються полетіти на Місяць на власній ракеті. Ви можете прийняти участь у цьому і допомогти їм дістати деталі.
Гулі в "Фоллауті": опис

Види

Розглянемо основні види гулей в "Фоллаут". До них відносяться наступні:
  • Розумні. Саме з ними пов'язані квести і всі діалоги. Можна розташувати їх до себе або налаштувати вороже.
  • Дикі. Підвид не здатний мислити, він живе лише за рахунок інстинктів.
  • Світяться. Ці гулі схожі з дикими, але додатково вони опромінені радіацією.
  • ФЕВ-мутанти. Істоти схожі на гулей, але відрізняються способом виникнення: мутанти з'явилися з-за контакту з вірусом ФЕВ, а не із-за радіоактивного опромінення.
  • Тепер ви знаєте трохи більше про ігровий світ Fallout. При проходженні у вас буде менше питань про події, що відбуваються на пустищах.

    Популярі новини
    Загрузка...