Де шукати камені телепортації в Risen 3?

271 0 Новини високих технологій

Одні з найбільш корисних предметів гри Risen 3 – камені телепортації. Ці артефакти допомагають моментально переміщатися в певну точку на карті. Щоб знайти їх все, доведеться побігати по локаціях. І цей гайд допоможе вам у пошуках.

Квест з пошуку каменів телепортації в Risen 3

Це завдання активується і з'явиться у вашому щоденнику, як тільки ви виявите один з подібних артефактів. Після цього, щоб завершити квест, потрібно відшукати всі чотирнадцять каменів телепортації. В Risen 3 більшість з артефактів стануть доступними лише після того, як ваш герой поспілкується з друїдом Элдриком і відновить кришталевий диск. Ці події відбуваються ближче до кінця другої глави. Так що не витрачайте час і сили на пошуки артефактів з самого початку пригоди. Ми розповімо, де шукати предмети. Якщо щось незрозуміло, то наочно побачити розташування артефактів допоможе карта каменів телепортації в Risen 3.


Де шукати камені телепортації в Risen 3?

Харбор-Таун

Розташування каменю телепортації в цій локації залежить від того, яку сторону ви вибрали. Якщо стали прихильником Інквізиції, то вирушайте до коменданта Карлосу. При грі за Дону артефакт ви візьмете у Скардо – ватажка бандитів.

Табір бандитів

В цій локації захований тільки один предмет. Щоб знайти його вирушайте в табір Естебана. Тут вам потрібно відшукати Фінчера. Цей персонаж знаходиться в Храмі Дону.

Фортеця вулканів

Щоб відшукати предмет в цій області, вирушайте до інквізитора Мендосі. Після спілкування з персонажем квестовый предмет додасться у ваш інвентар.

Північно-східний храм

Щоб відкрити телепорт до цього місця, заберіть камінь в кімнаті Жерця-ящера. В це приміщення ви потрапите, коли будете рятувати Элдрика.

Східний берег

Після того як друїд Элдрик полагодить зламаний диск, не телепортируйтесь нікуди, а відправляйтеся назад до хатини Жасмин і Хендріка. По дорозі вам зустрінуться дві людини-ящера. Артефакт ви візьмете з тіла одного з них.


Південно-східний берег

По дорозі до Элдрику ви проходили печеру, в якій мешкає лорд Патраксон разом з упирями і скелетами. Біля цієї локації є розвилка. Від цього місця ідіть дорогою, що веде до Харбор-Тауну. На першому і другому повороті, вибирайте праву стежку. В кінці ви виявите двох людей-ящерів. Камінь телепортації Risen 3 знаходиться в одного з них.
Де шукати камені телепортації в Risen 3?

Східний храм

Там же, де захований один з кришталево дисків, ви виявите жерця-ящера. У персонажа ви заберете камінь, ведучий до Східного храму.

Західні руїни

Вирушайте до будинку Яна. Від будівлі йдуть дві дороги. Виберете ту, що веде до болотах. Пройдіть по ній до перехрестя. Тут ви побачите двох людей-ящерів. Заберіть у них артефакт.

Південно-східні руїни

Пам'ятаєте, в самому початку гри ви знайшли стародавні руїни, від яких потім йшли до Яну? Повертайтеся до них. Біля руїн стоять тепер три людини-ящера. Заберіть у них квестовый предмет.

Храм в долині

Вирушайте до руїн, що стоять біля ферми Тільди. Відшукайте руїни, біля яких раніше були «злодійкуваті карли» (якщо ви вже виконали цей квест). Біля входу ви виявите двох людей-ящерів. Телепорт можна забрати у одного з них.

Південні руїни

Вийдіть із західних воріт Харбор-Тауна і вирушайте по прямій дорозі в монастир. На розвилці, неподалік від ферми Тільди ви зустрінете Стена. Камінь телепортації захований у людини-ящера, що стоїть поруч з хлопцем.

Північний храм

Вирушайте до руїн, розташованим поблизу монастиря. Орієнтиром послужить вам невелике озеро. Біля руїн знайдіть людину-ящера, що зберігає артефакт.
Де шукати камені телепортації в Risen 3?

Східне підземелля вулкана

Артефакт, що веде в цю локацію, захований у північних печерах. Ці підземелля примітні тим, що в них розташовані гробниці жерців. Відшукайте прохід між центральної і східної печерою і знайдіть там трьох ящерів. З трупа одного з них ви заберете камінь.

Західне підземелля вулкана

Останній камінь телепортації ви виявите в північно-західній гробниці. Зачекайте, поки двері з вівтарями відкриється, і увійдіть всередину. Тут належить вступити в бій з двома жерцями-зомбі. Після перемоги ви заберете потрібний предмет.

Популярі новини
Загрузка...