Кагрензел в "Скайриме": як знайти вхід

177 0 Новини високих технологій

У «Скайриме» Кагрензел являє собою двемерские руїни в горах неподалік від Истмарка. Багато гравців не помічають хід, тому використовують консольні команди для переміщення або провалюються через текстури. У статті піде мова про те, як туди пробитися без кодів.

Кагрензел в "Скайриме": як знайти вхід

Шлях

Розшукати вхід в Кагрензел непросто через те, що він знаходиться на вершині гори. Для початку потрібно відшукати вежу Ансилвунд. Після — обійти вогнище з рожном і йти на схід. Стежка дуже непримітна, але веде до великого сходовому комплексу, що тягнеться аж до наземної частини Кагрензела. «Скайрим» багатий на подібні місця. Вхід розташований серед руїн, до нього ведуть три арки (одна з них зруйнована). На поверхні мешкає серйозний супротивник — сніговий троль. Всередині — в основному фалмеры різних рівнів. А також дрібні безневинні тварини, яких теж чимало в «Скайриме».


Проходження в Кагрензел іноді здійснюється за допомогою використання багів гри: геймери шукають водоспад в печері Кам'яний Струмок, стрибають вниз. Якщо дістатися до дна озера, буде видно тріщина. Після проникнення в таку, довакин провалюється в текстури і телепортується до входу в Кагрензел.
Кагрензел в "Скайриме": як знайти вхід

Вердикт

Комплекс нічим особливим не примітний. Можна наткнутися на вихід місячного каменя, жилу з залізною рудою, бузковий і блакитний горноцветы, чотири скрині з довільним вмістом і замками різної складності. Крім цього, гравцеві дістануться всі трофеї з тіл фалмеров і босів високих рівнів в печері, один сердечник генератора центуріона і бездоганний діамант. Є загадкова кімната зі сферою. Довакин виявляється замкненим у п'єдесталу, а таємничий пучок світла «просканує» подорожнього. Після такої перевірки гравця скидають у глибокий колодязь, випливши з якого можна знайти стежку до печери Кам'яний Струмок. На шляху зустрінуться кілька фалмеров, тому є можливість зібрати трофеї і з них, а після — залишити Кагрензел.

Популярі новини
Загрузка...