Як літати Скайриме": як приручити дракона або відростити крила

233 0 Новини високих технологій

Геймери часто задаються питанням, як літати Скайриме». Справді, така масштабна гра, багато драконів. Хочеться піднятися під хмари і споглядати краси Тамріеля з висоти пташиного (і не тільки) польоту. Існує кілька способів, про кожного з яких піде мова в статті.

Про гру

Завзяті геймери, які почали знайомство зі всесвіту Древніх Сувоїв ще з таких проектів, як «Морровинд» або «Даггерфол», пам'ятають про заклинання, яке дозволяє літати в повітрі. Використовувалося воно для пошуків секретів і схованок під стелею. Цим же способом долалися значні відстані, «перескакивались» прірви, вводилися в оману противники. За допомогою левітації можна було і заглянути в будинок Телванни. Проект «Обливион» вже позбавлений цієї корисної здібності.


Як літати Скайриме": як приручити дракона або відростити крила

DLC Dragonborn

Можливість літати на крилах дракона в «Скайриме» повернулася з доповненням «Драконорожденный». Але це не політ в буквальному сенсі, швидше оглядова екскурсія. Величезна істота не дає свободи дій: летить практично по прямій і атакує цілі в зоні видимості. Щоб осідлати дракона, потрібно вивчити крик «Підпорядкування Волі», кожне зі слів якого є елементом ланцюжка квестів на острові Солстхейм:
 • GOL. Перше слово крику, використовуване довакином для зняття прокляття зі священних каменів, щоб звільнити місцевих жителів від впливу Мирака.
 • HAH. Після використання цієї частини ту'розуму всі живі розумні істоти будуть коритися головному герою.
 • DOV. Заключна крихта для крику, здатна підпорядкувати свідомість дракона, осідлати її і літати.
 • У «Скайриме» (як тільки з'явився цей ту'розум) стало можливим інакше обігравати квестові ланцюжка. Наприклад, дракон Одавинг після застосування GOL HAH DOV відразу підкориться.


  Як літати Скайриме": як приручити дракона або відростити крила

  Мод на політ

  За допомогою модифікації в гру була повернена можливість левітувати. Тому «Польоту» купується у торговця. Після застосування довакин буквально повисає в повітрі. Для управління використовуються такі клавіші:
 • W — вперед;
 • S — назад;
 • A — вліво;
 • D — вправо;
 • Пробіл — вгору;
 • Ctrl — вниз;
 • Shift — зниження швидкості;
 • Alt — підвищення швидкості.
 • Мінус в тому, що це не повноцінний мод на літаючого дракона в «Скайриме», і повною мірою механізм польоту не прописаний. Тобто, наблизившись до землі, довакин ризикує провалитися в текстури, якщо знову не вимовить заклинання, щоб скасувати левітацію.
  Як літати Скайриме": як приручити дракона або відростити крила

  Справжній політ

  Без фанатських ідей, на жаль, мальовничо літати не вийде. Потрібно завантажити мод на «Скайрим» і літати. Інакше ніяк. Наприклад, модифікація «Справжній Політ» додає в гру можливість відростити крила. Спочатку треба зварити мутаген в котлі. Перед установкою рекомендується ознайомитися з управлінням, щоб зрозуміти, як літати Скайриме» з крилами за спиною:
 • потрібно тиснути «стрибок + вперед», щоб парити в повітрі;
 • поки довакин ширяє в повітрі, повторне натискання «стрибка» активує режим польоту (знову ж з клавішею «вперед»);
 • клавіша скритності сприяє регулюванню висоти.
 • Очевидний мінус в тому, що, якщо відпустити «вперед», персонаж просто впаде каменем на землю і про те, як літати Скайриме», доведеться забути до наступного респавна (або більше).
  Якщо виникла необхідність видалення мода, потрібно спочатку випити «Лікуючий Мутаген», щоб прибрати крила. А вже потім виходити з гри і видаляти файли. Був випущений мод «Керований Дракон», що усуває недолік з польотом і додає в гру кнопки управління істотою. Додано була можливість вистачати слабких жертв в режимі бриючого польоту, видихати полум'я, а також повертати істота в повітрі в заданому напрямку.
  Як літати Скайриме": як приручити дракона або відростити крила

  Вердикт

  Резюмуючи, слід зазначити, що здатність польоту в грі не реалізована на оцінку 5+. Старання фанатів не зачіпають всіх скриптових аспектів проекту, тому подекуди призводять до багам у вигляді провалів у текстури або вильоту з гри. Створена розробниками можливість літати на драконі дуже обмежено використовується через відсутність інтересу від такого польоту. Залишається сподіватися, що анонсований на E3 проект The Elder Scrolls VI не піде по шляху загального спрощення, як це було з «Обливионом», і розробники реалізують повноформатну і багатофункціональну можливість польоту. Перевидання «Скайріма» з такою метою багатьма гравцями розцінюється як досить дурна затія. Хоча б з тієї причини, що активні фанати просто не дочекалися ніяких дій від Bethesda і реалізували можливість різних видів польоту самостійно. Тому доводиться задовольнятися тим, що є.

  Популярі новини
  Загрузка...