PHP define: опис імен констант

93 0 Новини високих технологій

Використовувати тільки змінні завжди і скрізь можливо, але це не найкраще рішення по оптимізації процесу виконання коду і за логікою речей. Незмінні складові сайту краще винести в статичну частину, що володіє більшою швидкістю доступу, більшою захищеністю від змін, у тому числі шкідливих.

Опис констант

Константа описується тільки один раз і тільки в конструкції PHP define. Константа фіксує ім'я, а не значення. Вимога незмінності значення константи залишилося в далекому минулому. Сьогодні на перший план вийшло позначення параметра, а не його значення. Зручно іменувати, наприклад, папку кореня сайту, операції запису, читання або видалення зручними для читання іменами і передавати функції такі імена як параметрів. Насправді передаються числа, що не несуть ніякого сенсу.


З самого початку константи були повідомленнями, математичними коефіцієнтами і цілочисельними значеннями. В даний час вимоги локалізації мови клієнта автоматично наклали вето на PHP define для констант повідомлень про помилки, елементи діалогу та вмісту сайту. Не можна фіксувати те, що в одній країні виглядає не так, як в інший. Математичні значення можуть бути позначені як константи. Це залишилося, хоча рідко використовується. Особливі параметри, які бажано захистити з міркувань безпеки, залежать від конкретної розробки і відносяться до стилю кодування, що обмежує навмисне нанесення шкоди засобами мови програмування (PHP дає помилку при повторному оголошенні).


PHP define: опис імен констант
Головне у використанні конструкції PHP define ('ИмяПараметра', 'Значення') - перший елемент. Можна ще вказати регистрозависимость третім параметром (True), але це малосущественно. Програмування, як класична юриспруденція, стало відбирати з минулого досвіду тільки найсуттєвіше.

Особливості констант

Після конструкції PHP define ('PMA_ENGINE_DETAILS_TYPE_PLAINTEXT', 0) можна використовувати осмислене ім'я PMA_ENGINE_DETAILS_TYPE_PLAINTEXT, а не безглуздий '0'. Але передавати як параметр простіше, зручніше і правильніше саме просте число.
PHP define: опис імен констант
Константа не передує символом $, використовується осмислено і робить код скрипта читабельним і комфортним. Склався стиль писати константи великими буквами, розділяючи слова символом підкреслення. Однак цей раритет від З/З++ все частіше йде на другий план.
PHP define: опис імен констант
Define на PHP - це константа. Вона повинна бути змістовною, лаконічною і максимально компактною - це головне. Константа - це статика, а значить, можна один раз продумати, як її використовувати, потім застосовувати ефективно.

Популярі новини
Загрузка...