Шутери з елементами РПГ, в які повинен пограти кожен

162 0 Новини високих технологій

Шутери з елементами РПГ – це особливий жанр комп'ютерних ігор, що виділяється на загальному тлі. Тут геймерам пропонується не тільки стріляти по ворогам, але і прокачувати свого персонажа, роблячи його унікальним. Крім того, в подібних проектах зроблений великий упор на сюжет, стежити за розвитком якого вельми цікаво. У даній статті ви знайдете список шутер з елементами РПГ, що вже встигли стати культовими. Кожен поважаючий себе геймер просто зобов'язаний звернути свою увагу на ці ігри, так і знайомство з жанром краще всього починати саме з них.

Трилогія Mass Effect

Це справді масштабна серія шутерів з елементами РПГ, присвячена космічних пригод. Сюжет розгортається в далекому майбутньому, де людство все-таки змогло знайти своє місце серед інших мешканців Галактики. Втім, люди займають далеко не лідируючі позиції в міжзоряному альянсі, тому вам в ролі капітана Шепарда чекає це виправити.


Шутери з елементами РПГ, в які повинен пограти кожен
В кожній із частин Mass Effect вам буде доступний величезний світ, який цікаво досліджувати. Що більш важливо, на вашому шляху будуть то і справа зустрічатися цікаві персонажі, багато з яких зможуть стати вашими вірними соратниками. Крім того, ви зможете прокачувати головного героя на свій розсуд, а від ваших дій залежатиме подальший розвиток сюжету.

Fallout 3 4

Якщо в перших іграх серії був зроблений акцент на тактику, починаючи з третьої частини, Fallout перетворився в шутер з елементами РПГ. Це був сміливий експеримент зі сторони розробників, але, на щастя, він виправдався. Співробітникам Bethesda вдалося зберегти у грі те, за що вона полюбилася мільйонам фанатів – живий світ, повний дивних історій, що чекають на кожному кроці.


Шутери з елементами РПГ, в які повинен пограти кожен
Що стосується рольової складової, то вона також зроблена на найвищому рівні. Так, у геймерів є вибір з величезної кількості варіантів розвитку свого героя, а рішення, прийняті в ході проходження, чинять вагомий вплив на ігровий світ.

Трилогія BioShock

Відмінні представники жанру шутерів з елементами РПГ і наукової фантастики. Дії перших двох ігор серії розгортаються в підводному комплексі Захват, а третя частина так і зовсім дає геймерам можливість відвідати літаючий місто Колумбія.
Шутери з елементами РПГ, в які повинен пограти кожен
Звичайно ж, на першому місці в BioShock знаходиться пророблений сюжет і шутерная частина. Тим не менш розробникам вдалося грамотно скомпонувати все це з непоганою рольової складової. В залежності від ваших уподобань, головний герой отримає ті чи інші надприродні здібності, які роблять серйозний вплив на геймплей і дозволяють проходити певні локації різними способами.

Серія Borderlands

Чудові шутери з елементами РПГ на ПК, Xbox 360 і PlayStation 4. Тут вас чекають захоплюючі перестрілки, і відмінна рольова складова і, звичайно ж, цікавий сюжет. Крім того, в грі є можливість грати як в поодинці, так і в компанії зі своїми друзями.
Шутери з елементами РПГ, в які повинен пограти кожен
Якщо говорити саме про рольової складової, то вона зроблена в класичному стилі. Виконуючи різноманітні завдання, ваш герой заробляє досвід, який потрібен для підняття рівня. Це дає можливість здобувати нові здібності, які так чи інакше впливають на геймплей.

Популярі новини
Загрузка...