"Секрети Шарарама": проходження ігри, квести, секрети, бан і правила гри

317 0 Новини високих технологій

Шарарам - це країна, де живуть не тільки персонажі мультфільму, але і однолітки вашої дитини. Тут багато цікавого, і будь-яка дитина може стати смешариком, нарядити не тільки себе, але і свій будинок.

"Секрети Шарарама": проходження ігри, квести, секрети, бан і правила гри
Як і в будь-якій онлайн грі, є правила. Модератори стежать за тим, щоб не було якихось поганих ситуацій. Але якщо з'являються дивні посилання, то їх видаляють, прибираються номери телефонів, особиста інформація. Крім модератора, безпекою займаються волонтери, зазвичай ними стають батьки. Ті, хто часто порушують порядок, отримують бан. "Шарарам" є виключно російським проектом. Були англомовний і іспанська аналоги, але їх закрили.

Карта

Валютою в грі служать Смішинки, які заробляються, але витратити їх не можна без Шарарам-карти. Вона набувається за допомогою батьків. Можна грати і без карти, але не завжди вийде пройти якісь квести.


"Секрети Шарарама": проходження ігри, квести, секрети, бан і правила гри
Якщо дитина хоче відкрити якийсь бізнес, то можна купити Шарарам-карту "Бос", наприклад, гравець може влаштувати справжню вечірку з артистами.

Категорії Смішариків

Смішарики діляться на кілька категорій. Є з картою і без. Другі вважаються найбільш доброзичливими, але гроші на гру не витрачають. Перші купують картки. Буржуями називаються Смішарики, які можуть вкладати гроші сотнями, революціонери виступають проти політик адміністрації. Антиреволюционеры, навпаки, підтримують адміністрацію проти революціонерів. Режисери знімають відео і викладають на YouTube. Відео буває різних жанрів.

Правила

"Секрети Шарарама": проходження ігри, квести, секрети, бан і правила гри
Що говорять правила гри?
 • Не можна використовувати нецензурні слова.
 • Не можна ображати інших гравців.
 • Нікому не можна повідомляти свій пароль.
 • Не варто повторювати за іншими гравцями фрази, якщо ви не впевнені в тому, що не отримаєте за них бан.
 • З модераторами та адміністрацією треба поводитися чемно.
 • У будь-яких незрозумілих ситуаціях можна звернутися в саппорт.
 • Найкраще знайти досвідченого гравця, який навчить тонкощів і хитрощів.
 • Не реагуйте на Троля, не вступайте з ним в диспути, якщо у вас немає достатніх навичок.
 • Не можна давати Смешарику некоректний нік.
 • Не можна читерить, зламувати гру.
 • Бан

  Після того як "Шарарам" був створений, одразу ж встановили фільтр, який може відстежувати нецензурні слова. Однак він не зовсім досконалим, оскільки можна написати таке слово, застосовуючи зірочки. Тому були введені скарги Піну, де повідомлялося про те чи іншому злісному порушника. Якщо модератор виявить, що скарга правильна, він заблокує доступ користувачу. А якщо користувач бере участь в акції протесту, то йому також можуть дати бан, хоча в правилах не написано це ніде.


  Якщо ви образили кого-то або це було нецензурне слово, то бан впаяли вам модератор надовго. Рідко знімається. За недопустимі вирази й образи бан робить мат-фільтр, термін генерується автоматом. Адміністратор може банити IP за якісь неправильні дії. Наприклад неправильне поводження з адміністратором, за шахрайство і зломи, або якщо ви дали своєму смешарику некоректний нік. Якщо дійсно було порушення правил, то бан знімається тільки по закінченні строку. Якщо сталася помилка, потрібно написати в саппорт, вказати свій нік і описати проблему. Найчастіше бан знімають. Варто знати, що якщо ваш Смішарик в грі більше 2 років і нічого не купувати, то його видаляють зовсім.

  Локації

  Дрімучий ліс В основному призначена для того, щоб відпочивати. Можна знайти вогнище, а також два пенечка + два будинки у дереві. Поруч можна відшукати Ромашковую долину. Згідно пори року може змінитися і локація. Є основною для деяких квестів і може перетворюватися.
  "Секрети Шарарама": проходження ігри, квести, секрети, бан і правила гри
  Ромашкова долина Якщо ви дивилися мультфільм, то знаєте, як виглядає будинку Смішариків. Саме тут вони і знаходяться. В долині живуть Нюша, Крош, Копатича, Лосяш і так далі. Всього персонажів 9 вони основні. Тут зустрічаються або заробляють Смішинки. Часто застосовують для різних місій і знайомляться. Режисери використовують локацію для зйомки відео. Піратська бухта Можна знайти розвівається на вітрі прапор, пальми і гамак. Якщо у вас є карта скарбів, то можна піти їх шукати. Пізніше цю карту скасували, але з Шарарам-картою можете пограти. Сніжна гора Тут часто влаштовуються різні квести. Можна кататися на санках, сноуборді. Там же є магазини. Смішарики приходять сюди познайомитися або виконати квест. Парк атракціонів Якщо це зима, тут лежить сніг. Якщо проходиш якісь квести або олімпіади, то його прикрашають. Також знаходиться стадіон. Можна грати в футбол.

  Баги

  Бувають корисні, а бувають і немає. Корисні - це секрети "Шарарама". Наприклад - заступити якийсь предмет. Припустимо, є квестовый предмет, на який не можна залізти, але біля нього або навколо є доступне простір. Для наочного прикладу виберіть мікрочіп, який можна знайти в Корпорації клубів. Чому саме він? Він дрібний, заслонится дуже легко. Встаньте так, щоб був навпроти вас була стіна, а потім натисніть на рацію.Майте на увазі, що не всі предмети можна заступати.
  Мертва зона За те, що ви туди залізете, вам може бути пред'явлений бан. Тому перед вчиненням цього дії слід переконатися, що ніхто не може подати на вас скаргу. Вам потрібно магія переміщення, але не вся, а суперпрыжки. Також можна застосовувати летючу зграю. Натисніть на іконку, під час польоту натискайте на якесь місце. Місячна хода Забавні секрети гри "Шарарам"! Вам знадобиться помідор. Киньте його куди-небудь, поки він летить, йдіть у протилежний бік. При цьому можна побачити, що ваш Смішарик в даний період часу дуже сильно нагадує Майкла Джексона. Якщо дуже часто кидатися помідорами, то вийде помідорна чергу. Прикольно взяти снігометів або помидоромет. Чайна магія Застосуйте її, ваш Смішарик повинен струмені попрямувати вгору. Перед цим треба швидко натиснути на яку-небудь гру. Коли вас запитають, треба відповісти "Ні". Після чого Смішарик стане невидимим. Зміна одягу Спрацьовує при повільній швидкості інтернету. Вам потрібно відкрити свій профіль, знайдіть там розділ "Імідж", дуже швидко багато-багато разів клікати на стрілці, гортаючи сторінки, одяг змінить свою назву. Так наприклад лицарський шолом може тепер називатися діадемою принцеси.

  Папуга Приїхали пірати, папужка щосили розхвалює свій товар - ключ. Якщо Шарарам-карти немає, то ключа вам не бачити! Або все-таки бачити? У "Шарарам" секрети і баги - практично одне і те ж! Ідіть на корабель, потім натискайте відразу на вихід і швидко на папугу (поки не вийшли). Ви повинні потрапити саме в порт, після чого з'явиться віконце, де вам запропонують купити ключ. Купувати не треба і віконце закривати поки що теж! Разом з віконцем ступайте в гараж, ну а потім треба натиснути кнопку "Купити". У вікні, що з'явилося, слід відповісти "Так". Вуаля - отримаєте ключик! Деякі баги вже були пофіксено.

  Квести

  Вони діляться на повторювані і немає. Деякі проходять тільки в певний час, наприклад, взимку новорічне інтерв'ю. Бувають декількох категорій: Лабіринт - потрібно відшукати власника яблука, пару для чогось. Типовий приклад внизу. Секрети "Шарарама" в тому, що треба неухильно слідувати нитці, яка веде до одного з відповідей.
  "Секрети Шарарама": проходження ігри, квести, секрети, бан і правила гри
  Ребуси і завдання - відгадати зашифроване слово.
  "Секрети Шарарама": проходження ігри, квести, секрети, бан і правила гри
  Пошук тіні - схоже на "Знайди пару", тільки трохи важче. Лабіринти з літерами, собиралки предметів, а також цифроводы - кожної літери алфавіту властива якась цифра, і т. д. Є також дворазові квести, які проводяться досі. Тобто ви проходите якийсь певний квест, після чого вам пропонується вибрати собі подарунок. Коли ви вибираєте подарунок, пропонують зіграти ще раз, щоб взяти собі інший подарунок.
  Квест-турнір – сюди відносяться різні змагання та чемпіонати. Ви повинні грати в одну гру або в кілька, бажано отримати перше місце. З 2017 року у деяких квестів є ланцюжок подій, Але всі вони пов'язані із загальним квестом якоюсь темою. Приклад теми — "Кулінарія", "Схід", "Весна", "Кролики" і так далі. Деякі квести можна пройти всім, деякі – тільки якщо у вас є Шарарам-карта.

  Секрети мультика

  Цей квест підходить тільки для тих, у яких є Шарарам-карта. Їжачок повідомляє вам, що Смішарики знялися в якомусь дуже класному мультфільмі, а також запитує - чи хочете ви дізнатися, як відбувалося це достопримечательное подія. Якщо ви пройдете міні-квест «Дізнайся секрети мультика "Шарараме"», то отримаєте цікавий подарунок.
  "Секрети Шарарама": проходження ігри, квести, секрети, бан і правила гри
  Щоб пройти, спочатку потрібно знайти самого їжачка. А знаходиться він на локації "Площа біля лікарні". Крім самої лікарні на локації можна виявити пошту, а також Школу магів. Локацію зробили влітку 2009 року. Багато гравців люблять погратися в лікарні у лікарів, тому там створили всі можливі для цього умови. Продаються відповідні предмети, наприклад бахіли. В Школі магів можна пройти якесь навчання, а пошта призначена для отримання тіста від Шефа. Пошта є одиночної локацією, і крім вас там ніяких Смішариків більше не буде. Площа біля лікарні бере участь в самих різних місцях, може змінюватися відповідно з порами року і квестами. Так, наприклад, в Хеллоуїн були встановлені гарбуза, на Новий рік – ялинка. Як виконати "Шарараме" проходження квесту "Секрети мультика. Дежавю"? Для цього потрібно відповідати на поставлені питання. Якщо ви трохи знайомі з мультиком, то зможете це зробити. У першому пункті вам потрібно парні числа розставити по порядку. Також потрібно відповісти на питання: яким було назва чернетки мультфільму з ескізів. Відповіддю служить слово Аніматіки. Один знаменитий режисер став продюсером цього мультфільму. Вам потрібно переставити в нижню сходинку букви з верхньої і написати прізвище цієї людини. Відповіддю є слово Бондарчук. Далі вам потрібно буде вирішити приклад. А також ви повинні розповісти, хто отримав путівку Дежавю від Кроша на свій день народження. Це Копатович. Це відео, яке докладно розкриває в "Шарараме" відповіді і секрети мультика.
  "Секрети Шарарама": проходження ігри, квести, секрети, бан і правила гри
  У мультфільмі ви побачите Бараша, який буде грати на інструменті. Цей інструмент китайський і старовинний. Вам потрібно розшифрувати назву і написати. Відповіддю є слово Саньсянь. Далі потрібно подивитися на годинник і написати назву групи музикантів, які супроводжували крота. У відповіді повинно бути слово Маракучос. А тепер треба розгадати код. Є 3 Смішарики: Копатича, Лосяш та Пін. Їх усіх озвучує один і той же чоловік. Вам потрібно написати - хто це. А прізвище його Черняк. На картинці намальовані Смішарики, порахуйте, кого з них намалювали більше всіх. Цього Смішарики озвучував Павло Дерев'янко. Відповіддю буде кріт. У мультфільмі дуже прикольний слоган, який потрібно відзначити. І це Крошилово. Розгадавши ці секрети "Шарарама", ви отримаєте дві картини Дежавю, які ви можете повісити в своєму будиночку.
  "Секрети Шарарама": проходження ігри, квести, секрети, бан і правила гри
  Вони поміщаються на стінку, а на картинах можна побачити Смішариків. Це 3 Смішарики - Нюша, Бараш і Їжачок. Вони намальовані в різних вбраннях.

  Популярі новини
  Загрузка...