Project Zomboid: моди для гри, опис

180 0 Новини високих технологій

Project Zomboid — проект в жанрі РПГ/SurvivalHorror, випущена на світ, від розробників зі студії TheIndieStone. Ця захоплююча пісочниця дозволяє опинитися в цій зомбі-апокаліпсис, в якому важливо лише одне — вижити.

Про що гра

Події Project Zomboid відбуваються в американському штаті Кентуккі, в окрузі Кнокс. У результаті викиду загадкового вірусу, практично всі місцеві жителі стали кровожерними зомбі. Гравець бере на себе роль одного з нечисленних людей, які вижили і починає боротися за право залишитися в живих.
Project Zomboid: моди для гри, опис
Project Zomboid пропонує кілька шляхів гри: можна організувати комуни з іншими користувачами, щоб разом оборонятися проти ворогів в укріплених фортецях, а можна займатися мародерством і крадіжкою, крадучи корисні ресурси і захищаючи тільки себе. Смерть у цьому світі може настати зовсім несподівано — персонажі гинуть не тільки від ходячих мерців або бандитів, але ще і від сильного голоду. Тому в Project Zomboid важливо приділяти увагу не тільки безпеки, але й інших потреб.


Моди для Project Zomboid

Наступну частину статті ми присвятимо добірці найбільш корисних модів. З їх допомогою можна істотно урізноманітнити геймплей, додавши в нього нові можливості і додаткові елементи. До речі, поширюються вони абсолютно безкоштовно. Як встановити моди для Project Zomboid? Тут все теж дуже просто: беремо будь-який файл, закидаємо його в кореневу папку (папка Mods).
Project Zomboid: моди для гри, опис
Список модів:
  • CrossbowMod — додає можливість стріляти з арбалета.
  • CraftHelper — мод для Project Zomboid, з допомогою якого можна полегшити процес крафтінга.
  • CityMaps — тепер гравець може користуватися спеціальною міні-картою.
  • AddictionMod — даний мод робить персонажа залежним від сигарет, спиртного та наркотичних речовин.
  • RepairMod — модифікація для тих, хто хоче займатися ремонтом зброї.
  • NotTooManyItems — відкриває доступ до необмеженої кількості будь-яких внутрішньоігрових предметів і ресурсів.
  • PZonVacationIsland — сюжетна модифікація, переносить події гри на сонячні острови (зомбі додаються).
  • Популярі новини
    Загрузка...