Стратегії реального часу на ПК: список найкращих та відгуки

258 0 Новини високих технологій

Стратегії в реальному часі на ПК - універсальний ігровий жанр, що пропонує користувачам відчути себе володарями світу або чудовими генералами. Зазвичай в таких іграх гравець може будувати міста, управляти величезною армією, займатися дослідженнями і битися на самих різних теренах. Правда, сам жанр не так активно розвивається, як хотілося б. Але це не псує його якість і насиченість різними ігровими проектами. Можна привести в приклад десятки ігор, які є еталоном та пропонують цікаві всесвіти.

У чому особливість цих стратегій?

Стратегії в реальному часі на ПК мають ряд особливостей, порівняно з іншими відгалуженнями в жанрі:
 • битви відбуваються відразу, немає часу на обдумування;
 • у них представлено широкий масштаб битви, що нараховує сотні воїнів;
 • серед доступних ігор є навіть економічні та містобудівні варіанти;
 • по графіку ці проекти значно краще.
 • Стратегії реального часу на ПК: список найкращих та відгуки
  Як бачите, основні переваги виділяють цей жанр серед всіх інших аналогів. Ми торкнулися тільки важливі моменти. А якщо ви почнете грати особисто, то відзначите для себе ще масу цікавих речей. У разі порівняння ігор даного жанру, стратегії в реальному часі на ПК можуть запропонувати набагато більше різноманітності.


  Чи варто в них грати?

  Багато користувачів часто сумніваються в доцільності початку гри. Адже для цього жанру може знадобитися багато часу, якого часом не вистачає. Але не варто хвилюватися, так як функція збереження запам'ятає весь прогрес. Які-небудь ігри аналогічно володіють можливістю зупинити партію, тому ви нічого не втратите.
  Стратегії реального часу на ПК: список найкращих та відгуки
  Основною перевагою для початку пригоди є інтелектуальна складова. У цих іграх перемагає той, хто добре мислить. Ведення військового справи, економічні розрахунки, створення тактики дій і навіть політика - всі ці сегменти вимагають максимальної віддачі. Якщо в шутерах досить просто стріляти тут належить продумувати кожен крок. А наявність диверсійних груп, фінансової складовою і величезного числа юнітів забезпечить приємний ігровий процес.


  Список кращих стратегій

  Тепер розглянемо топ стратегій в реальному часі на ПК. Ми відзначимо ті, на які обов'язково варто звернути увагу:
 • Anno - найкраща економічна стратегія, що пропонує користувачам стати колонізатором. В управлінні опиняться кілька островів. Потрібно буде задовольняти потреби жителів і розвиватися, поєднуючи економічний і виробничий розрахунок. Гравцям доступні вже більше п'яти частин серії, кожна з яких унікальна. Приміром, в одній ви підкорюєте 1404 рік, а в інший заглядаєте вже в 2205.
 • Command & Conquer - легендарна RTS, де гравців втягують у великий конфлікт у боротьбі за ресурс під назвою Тиберій. Користувачі можуть прийняти одну з трьох сторін протистояння і постаратися домогтися перемоги.
 • StarCraft - стратегія з самим сильним сюжетом, красивою графікою і навіть кіберспортивної складової. Незважаючи на тривалий термін перебування на ігровому ринку, проект залишається актуальним. Розробники продовжують випускати оновлення і розвивають історію.
 • Warhammer - глобальна всесвіт, що включає в себе різні жанри. Переважаючою кількістю є стратегії з можливістю керувати величезними арміями. Битви відбуваються в умовах фентезі з домішкою механіки і магії.
 • Стратегії реального часу на ПК: список найкращих та відгуки
  Список стратегій в реальному часі на ПК набагато більше, але ми відзначили найбільш великі всесвіти. Деякі із зазначених ігор продовжують розвиватися в кращу сторону. Але є і ті, хто вже закінчили свій шлях. Кожна із зазначених ігрових серій залишається цікавою і затребуваною ігровий аудиторією.

  Військові стратегії

  Не обійшлося і без наявності військових стратегій в реальному часі на ПК. Вони не такі глобальні, але здатні приємно здивувати:
 • "Бліцкриг" - культова гра про історичні події. У ній належить відправитися на фронт самого глобального танкової битви. Керувати належить не тільки технікою, але і загонами солдатів.
 • "В тилу ворога" - історія про диверсійну групу солдатів, що потрапила в оточення ворогів. Тепер їм належить не тільки виконати складні доручення, але і вижити.
 • Company of Heroes - скандальна ігрова серія з цікавою сеттінгом. Тут гравцеві вже відводиться роль командира, вимушеного командувати військами на передовій.
 • Стратегії реального часу на ПК: список найкращих та відгуки
  Саме ці ігри забезпечують користувача військовою тематикою. Вони не такі глобальні, але дозволяють повністю перейнятися тактикою і битвами.

  Фентезі-стратегії

  Не будемо втрачати можливості відзначити і казкові всесвіти. Так, серед них є маса цікавих ігор, гідних вашої уваги:
 • Warcraft - ігровий проект, який не потребує представлення. Велике протистояння людей і орків відомо всім любителям комп'ютерних ігор. Серія включає кілька класичних проектів, що стали легендою і еталоном якісного оповідання. До речі, яку сторону конфлікту прийняти, вирішувати вам.
 • Spellforce - суміш стратегії та рольової гри. Казкові істоти, люди та інші створення вступили на поріг війни. Кому дістануться землі? Хто стане героєм? І скільки залишиться живих? Шукати відповіді належить вже особисто в грі.
 • Dungeon Keeper - незвичайна стратегія, що пропонує стати лиходієм. У ваші обов'язки увійдуть: розвиток підземелля, створення монстрів і знищення місцевих героїв. Далеко не завжди вдається побути на темній стороні, обов'язково випробуйте цю гру.
 • Стратегії реального часу на ПК: список найкращих та відгуки
  Складно не погодитися, що фентезі стратегії оригінальні і цікаві. Залишається тільки особисто випробувати їх і перейнятися оточенням.

  Економічні стратегії

  Крім перерахованих напрямів, стратегії в реальному часі на ПК мають і економічний ухил. У число таких ігор увійшли наступні проекти:
 • Tropico - безсмертна ігрова серія про правителя невеликого тропічного острова. Особливістю є повна диктатура і свобода дій.
 • The Settlers - велика ігрова серія, яка пропонує взяти під контроль царство і привести його до процвітання.
 • Cities: Skylines - найкраща містобудівна стратегія з максимальним набором функцій. Ця гра дозволить створити мрії мегаполіс, пізнати всі труднощі управління.
 • Стратегії реального часу на ПК: список найкращих та відгуки
  Тепер ви знаєте про кращі стратегії в реальному часі на ПК. Залишається лише знайти вільний час і почати осягати красу даного жанру. Надалі з'явиться ще багато проектів, а поки можете скористатися нашими рекомендаціями. Приємної гри!

  Популярі новини
  Загрузка...