"Майнкрафт": двигун Стірлінга, енергія, розробка і прокачування

683 0 Новини високих технологій

«Майнкрафт» - гра, яка отримала неоднозначну репутацію. З одного боку, це проект, який користується популярністю у дітей від 5 до 15 років, з іншого - масштабна і повноцінна розробка з величезною кількістю модів і доповнень. У грі є терміни, які непросто зрозуміти дітям. Наприклад, двигун Стірлінга «Майнкрафте».

Реальний прототип двигуна

Двигун Стірлінга - це не вигадана обладнання, яке було придумано розробниками гри. Ця теплова машина є реальним винаходом. Вона являє собою обладнання, в якому є робоче тіло. Воно може бути газом або рідиною і рухається в замкнутому просторі. Вважається, що ця машина - один з видів двигуна зовнішнього згоряння.


Винахід було вперше запатентовано в 1816 році Робертом Стирлингом. Незважаючи на те, що подібні машини були вже винайдені в XVII столітті, дослідник зміг привнести щось нове, що і дозволило йому стати відомим. До механізму Стірлінг додав вузол, який назвав «економ».
"Майнкрафт": двигун Стірлінга, енергія, розробка і прокачування

Модифікації гри "Майнкрафт"

У звичайній версії гри «Майнкрафт» двигуна Стірлінга немає. Щоб з ним працювати, потрібно встановити одну з модифікацій. BuildCraft - це мод, який дозволяє гравцеві навчитися використовувати механізми для видобутку матеріалів, а не самостійно займатися цим. Крім BuildCraft, є IndustrialCraft 2 в якому також є цей двигун. В модах представлені машини, які можуть використовувати креслення для будови. У BuildCraft можна займатися передачею предметів, енергії і рідин. Розробники створили власну одиницю вимірювання енергії - Minecraft Joules.


"Майнкрафт": двигун Стірлінга, енергія, розробка і прокачування

Двигуни в моді

У цьому моді Minecraft двигун Стірлінга не єдиний. Крім нього, є механічний, творчий і двигун внутрішнього згоряння. Всі можуть бути виготовлені гравцем для отримання особливих ресурсів. До наприклад, механічний двигун - самий повільний механізм в грі, зате не потребує палива, а може працювати від сигналу редстоуна. Також він практично ніколи не перегрівається і не вибухає. Двигун внутрішнього згоряння - найшвидший механізм в грі. Він доступний у виживанні. У ранніх версіях функціонував від лави, зараз може працювати з допомогою нафти або бензину, разом з сигналом редстоуна. Може вибухнути від перегріву, тому для охолодження потрібно використовувати воду. Творчий двигун в Minecraft працює в однойменному режимі. Йому не потрібно паливо, оскільки працює від сигналу редстоуна. Цей механізм не вибухає. За допомогою гайкового ключа можна регулювати кількість виробленої енергії.

Двигун Стірлінга

Ще одним механізмом став двигун Стірлінга «Майнкрафте». Цей механізм виробляє 10 RF/t. Цей показник можна отримати від будь-якого палива, яке попадає в піч. Винятком може стати лише кактус. Включити двигун можна з допомогою червоного пилу або важеля.
"Майнкрафт": двигун Стірлінга, енергія, розробка і прокачування
Як працює двигун Стірлінга «Майнкрафте»? Як вже згадувалося, для того щоб механізм почав виробляти енергію, потрібно в піч підкидати паливо. Зазвичай гравці використовують дерево, вугілля, лаву і т. п. Щоб активувати двигун, потрібно використовувати сигнал редстоуна. Гравцеві доведеться стежити за тим, щоб механізм не вибухнув. Зазвичай вибух відбувається з-за того, що двигун ні до чого не підключений і зібрав багато енергії. В останній версії мода «БилдКрафт» механізм може згоріти при перегріві в 1000 °C.

Опис механізму

Генератор Стірлінга в Minecraft відноситься до типу «предмети». На нього не діє гравітація в грі. Він має прозорість, але разом з цим відсутня світність. Його можна зруйнувати звичайної киркою. Двигун можна зібрати з блоків. Розробити механізм не може. Щоб використовувати в грі цей тип двигуна, знадобляться:
 • кругляк;
 • скло;
 • кам'яна шестерня;
 • поршень.
 • Булижник: крафт

  Це блок, який можна отримати, руйнуючи камінь або інший камінь. Робити це можна за допомогою кирки. Цей блок зазвичай з'являється при взаємодії лави з водою. У грі камінь вважається одним з головних будівельних ресурсів, разом з дошками. Можна кругляк не добувати, а спробувати знайти. Зазвичай він захований в скарбницях разом з іншим видом, а також у сховищі фортеці. Якщо прийти в село, то можна зруйнувати одне з будівель, оскільки практично всі будівлі виготовляються з цього блоку. Також можна пошукати кругляк глибоко під землею, де може з'єднуватися лава з водою.
  "Майнкрафт": двигун Стірлінга, енергія, розробка і прокачування

  Скло: крафт

  Це прозорий блок, зазвичай використовують для прикрас. Його можна пофарбувати в один з 16 кольорів. Це самий крихкий блок, який можна зруйнувати навіть рукою. Після руйнування скла нічого не випадає. Тільки у випадку «Шовкового торкання» можна повернути скло в інвентар.
  Отримати скло руйнуванням практично неможливо. Тільки якщо використовувати інструмент, зачарований на «Шовковий дотик». Цей блок отримують випаленням червоного або звичайного піску. Для цього можна брати різні види вугілля, деревину тощо У природі скло можна знайти в містах Краю або в секретній кімнаті лісового особняка.

  Кам'яна шестерня: крафт

  Це один з основних компонентів пристроїв. Ця деталь є тільки в моді BuildCraft. Найпростішою шестірнею є дерев'яна. Є також кам'яні, залізні, золота і алмазна. І хоча дерев'яна шестерня не потрібна для двигуна Стірлінга в Minecraft, вона знадобиться для створення кам'яного аналога. Тому, щоб її зробити, потрібно узяти палиці і розмістити їх в другу, четверту, шосту та восьму осередку. Щоб вийшла кам'яна шестерня, потрібно дерев'яну помістити в центральну клітинку, а в парні додати булижники.

  Поршень: крафт

  Це останній елемент, який потрібен для виготовлення двигуна Стірлінга «Майнкрафте». Цей тип відноситься до блоків-механізмів. Вони працюють для подачі сигналу редстоуна. Існує звичайний і липкий поршень.
  "Майнкрафт": двигун Стірлінга, енергія, розробка і прокачування
  Щоб зробити звичайний поршень, потрібно в перші три клітинки помістити будь дошки, у п'яту додати залізний злиток, а в восьму - червоний пил. Інші комірки потрібно заповнити камінням. Залізний злиток можна отримати, використовуючи випал залізної руди. Також можна відправитися руйнувати ядро реактора Нижнього світу. Також можна використовувати залізний блок в центральній клітинці крафта. Червона пил - це спеціальний механізм, який потрібен для функціонування сигналу редстоуна. Зазвичай цей ресурс можна отримати, якщо використовувати залізну або алмазну кирку при видобутку червоної руди. Червона пил генерується в храмі джунглів. Також вона може випасти під час вбивства відьми, або її продасть вам священик.

  Створення двигуна: прокачування

  Щоб створити двигун, в перші три клітинки потрібно помістити камінь, четверту і шосту залишити порожніми. У центральну поміщають скло, сьому і десяту - кам'яні шестерні. У восьму потрібно помістити поршень. Прокачати цей двигун не можна. Але якщо використовувати замість булижників залізні злитки, можна отримати більш потужний двигун внутрішнього згоряння.

  Енергія

  Як отримати енергію двигуна Стірлінга? Для цього потрібно використовувати паливо. Залежно від типу ресурсу, механізм буде створювати певну кількість енергії. Приміром, з відра лави можна отримати найбільше енергії - 200000 RF з одиниці. При цьому доведеться почекати близько 17 хвилин.
  "Майнкрафт": двигун Стірлінга, енергія, розробка і прокачування
  Якщо використовувати коксове вугілля, то за 5 хвилин гравець отримає 64000 RF. Вогненний стрижень за 2 хвилини виробить 24000 RF, а вугілля, торф або деревне вугілля за півтори хвилини допоможуть створити 16000 RF. Для отримання енергії можна використовувати деревину, дошки, сходи, люк, паркан, блок гриби та багато іншого.

  Популярі новини
  Загрузка...