Альтмеры в "Скайрим": хто це, поради з вибору

278 0 Новини високих технологій

The Elder Scrolls V: Skyrim - популярна рольова гра, над якою працювала компанія Bethesda Game Studio. Вона є п'ятою частиною однойменної серії. Вийшла в 2011 році і тут ж завоювала титул «Гра року».

Про гру

Події нової частини переносять гравця на 200 років після «Облівіона». Після смерті Верховного короля Скайріма відбувається громадянська війна. Ця подія була останнім, що передбачили Стародавній сувої. Саме після розколу повинен відбутися апокаліпсис під проводом Алдуина. Гра починається зі знайомства з персонажем. Геймер може вибрати протагоніста певної раси. Наприклад, їм може стати альтмер. У «Скайрим» персонаж так чи інакше виявиться в'язнем, який з-за незаконного перетину кордону має бути страчений. Але справа випадку дозволяє йому втекти.


На поселення нападає дракон Алдуин. Протагоніст уникає кари. Пізніше виявляється, що перед нами Довакин, він же Драконорожденный. Його головне завдання - зупинити пробудження драконів. У Довакина є здатність: він може забирати душі переможених драконів, збільшуючи свої здібності і отримуючи нові можливості.
Альтмеры в "Скайрим": хто це, поради з вибору

Вибір раси

На початку ігрового процесу гравцеві буде запропоновано вибрати расу, за яку він може вступити в бій з Алдуином. Геймеру доступно десять іграбельних рас. Кожна має свої особливості, тому важливо уважно вивчити характеристики кожного. Також цей вибір вплине на стартовий бонус протагоніста. Всі раси поділені на три групи: людська, ельфійська і зверораса. До першої відносять бретонців, імперців, норд і редгардов. Ельфійська раса представлена орками, данмерами, босмерами і альтмерами. У «Скайрим» також є зверорасы: аргониане і каджиты.


Вибір альтмера

Для цієї раси оптимальним класом буде маг. Альтмеров в «Скайриме» також називають салачами і вищими ельфами. Ці персонажі були народжені на острові Саммерсет. Найкраще салачи справляються з таємним мистецтвом, але разом з цим вразливі до вогню, електрики і холоду. Якщо вибір ліг на високого ельфа, то на початку гри будуть доступні заклинання на лікування, полум'я і лють. Завдяки своєму високому походженням альтмеры відразу мають додаткові одиниці до магії. Також вони швидко відновлюють ману, мають бонуси до деяких здібностей.
Альтмеры в "Скайрим": хто це, поради з вибору

Опис раси

Завдяки своїй красі, у цієї раси з'явилося багато артов. Альтмеры в «Скайриме» вважаються красивими і розпещеними. Вони зарозуміло відносяться до іншим расам. Представники салачей високого зросту з жовтою шкірою. Вони мають тонкі і витончені риси обличчя. Вважається, що вся культура материка заснована на культурі цієї раси. Як і в будь-якій іншій грі, високі ельфи виявилися своєрідними персонажами. Вони химерно спілкуються, часто використовують метафори та евфемізми. Їх часто звинувачують в расизмі. У місці народження альтмеров завжди літо. У Саммерсете багато високих магічних веж, які об'єднані оранжереями.

Вища суспільство

У всіх частинах гри, в тому числі і в «Скайриме», альтмеры мають чітко організований пантеон. Очолює його король раси Аури-Ель. Також його можна впізнати по імені Акатош або Алкош. Магнус вважається Богом Чарівництва. Є тут і боги лісу, таємних знань, любові, милосердя і т. д.
Альтмеры в "Скайрим": хто це, поради з вибору

Відомі персонажі

Шанувальники серії ігор знають багато імен альтмеров. У «Скайриме» ж зустрічаються лише двоє з них. Наприклад, Ондолемар - це агент Талмора. Він працює в Маркарте. По грі виявиться, що цей альтмер досить привітний і не такий вже і зарозумілий, як інші. Це його головна перевага. Під час знайомства з них стає зрозуміло, що він більш поблажливий, ніж інші високі ельфи, а також менше потайний. Хоча разом з тим він є вірним служителем своєму уряду. Зустріти Ондолемара можна в Підкам'яної фортеці. Зазвичай його супроводжують двоє солдатів. Якщо Довакин успішно виконає квест, пов'язаний з цим героєм, то альтмер буде до нього добре ставитися. Далі з них можна буде зустрітися в завданні «Дипломатична недоторканність».

Особливості проходження

В залежності від того, яку стратегію обере геймер, доля Ондолемара може бути різною. Наприклад, якщо вибрати расу Братів Бурі і звільнити Межа від Імператора, то цей альтмер буде похований в Залі Мертвих. Можна спробувати воскресити Ондолемара. У цьому разі з ним як і раніше будуть ходити двоє охоронців. Разом з тим вони будуть гостро реагувати на атаку Довакина, хоча альтмер все одно буде залишатися союзником протагоніста. Якщо під час завдання «Дипломатична недоторканність» гравець зможе прокачати навик красномовства до високого рівня, він зможе домовитись з Однолемаром про допомогу. Високий ельф допоможе відволікти гостей, щоб Довакин зник непоміченим.

Дівчина-ельф

Ще один альтмер в грі - Тарі. Це кравчиня, яка живе в Солитьюде. Дівчина має непростий характер. Дуже важко повністю зрозуміти його риси. Зрозуміло тільки те, що вона справжня модниця, а всі її фрази в адресу знайомих і клієнтів - тонкі підколки.
Альтмеры в "Скайрим": хто це, поради з вибору
Особливість цієї эльфийки в тому, що вона є єдиним альтмером, з ким Довакин може укласти шлюб. Щоб привернути її увагу, необхідно вкласти гроші в бізнес. Дівчина зустрічається в квестах «Одяг, гідна ярла» і «Шлюбні узи». У першому завданні потрібно допомогти Тарі і презентувати її одязі перед Элисиф Прекрасною. У другому випадку можна одружується на ній, якщо вкласти гроші у бізнес.

Моди

Є на тему альтмеров моди в «Скайриме». Наприклад, можна додати в гру альтмерскую броню. Вона поширюється тільки на жіночих персонажів. У комплекті йдуть чоботи, обруч, броня, рукавички і меч. Знаходиться набір в скрині Каменю Леді. Є інформація про те, що жоден з альтмеров в грі не може бути компаньйоном Довакина. Якщо гравцеві з якихось причин не сподобалася Тарі або він вирішив не заводити з нею стосунки, можна встановити мод на «Мінерву» - компаньйонку-альтмер.
Альтмеры в "Скайрим": хто це, поради з вибору
Ця красива ельфійка стане автономним «помічником» Довакина. Вона озвучена спеціальним голосом і має більше 200 реплік. Особливість цього мода є те, що, крім того, що красива дівчина, вона ще дуже дружелюбна, що досить незвично для альтмеров. Також вона може коментувати деякі квести, вести бойові діалоги і т. п.

Є ще мод - «Альтмерские сестри». Він додає в гру відразу трьох супутниць-ельфів. Вони автономні і прокачуються одночасно з протагоністом. Кожна отримала своє особливе намисто, щоб уберегти себе від біди. Більшість необхідних файлів мають розширення .iso. Моди на «Скайрим» про альтмерах встановлюють так само, як і інші. Досить використовувати установник модів або скинути файли в папку Data, а після підключити esp. Деякі моди вимагають особливої установки, яка вказана в інструкції до них.

Відгуки

Альтмеры виявилися не найдоброзичливішою расою. Тому деякі геймери вибирають високих ельфів для проходження. Тим не менш, багато хто відзначають їх хорошу підготовку та відмінне відповідність класу магів. Завдяки початковим бонусів до чаклунства, заклинання та іншим навичкам персонаж стає сильним вже на початку гри.

Популярі новини
Загрузка...