Fallout 2: білди. Ідеальний персонаж

328 0 Новини високих технологій

Хто б не хотів створити ідеального персонажа, який справлявся б з будь-якою місією в комп'ютерній грі? Щоб протагоніст дійсно вийшов сильним, важливо знати всі можливі характеристики, здібності та навички героя. Тільки тоді вийде створити збалансованого персонажа. Які ж є білди в Fallout 2?

Про гру

Fallout 2 - це комп'ютерна гра, вперше з'явилася в 1998 році. Гравцеві доступний відкритий світ і управління протагоністом. Історія другої частини оповідає про Обраного, якого вибрала Старійшина. Він повинен відправитися на пустку на пошуки ГЭКК. Цей прилад повинен відродити село і повернути до життя.

Проходження гри

На проходження Fallout 2 впливає вибір героя. У грі всього один основний квест. На початку геймеру доведеться ознайомитися зі своїми можливостями. Тому є ще один допоміжний квест. У Арройо, поселенні, звідки протагоніст, йому потрібно буде пройти храм, отримати деякі навички. Після можна приступати до основної місії.


Fallout 2: білди. Ідеальний персонаж
Проходження Fallout 2 може займати близько години, якщо потрібно розібратися в головній сюжетній лінії. Тоді протагоніст відправляється в кілька міст за вказівкою Старійшини, далі знаходить потрібне Притулок і забирає ГЭКК. Але на цьому гра не закінчиться, а основний квест буде зарахований лише в тому разі, якщо Обраному вдасться здолати Анклав. А для цього доведеться пройти кілька десятків завдань, щоб прокачати персонажа і дістатися до мети.

Характеристики

Щоб розібратися з билдами в Fallout 2 потрібно розуміти, за яким принципом прокачується герой. Персонаж представлений цілою системою характеристик. У цій грі вона називається SPECIAL. Кожна буква відповідає за певний вміння:
 • Strength (сила).
 • Perception (сприйняття).
 • Endurance (витривалість).
 • Charisma (привабливість).
 • Intelligence (інтелект).
 • Agility (спритність).
 • Luck (удача).
 • Кожен параметр впливає на певний навички або вміння. Тому так важливий початковий білд в Fallout 2.


  Fallout 2: білди. Ідеальний персонаж

  Опис характеристик

  Сила - це фізична характеристика протагоніста. Від неї буде залежати максимальна вага рюкзака, який може нести герой, шкоди персонажа. Ця характеристика часто впливає на можливість використання деякого зброї. Якщо героєві не вистачає декількох одиниць сили, їх можна компенсувати за рахунок деяких навичок. Сприйняття - це характеристика, від якої залежить слух і зір персонажа. Зазвичай максимальна прокачування цього параметра потрібна снайперу. Впливає на «Реакцію», а також деякі навички, в числі яких «Злом» і «Пастки». Завдяки витривалості персонаж легко справляється з травмами і пораненнями. Залежно від рівня цього параметра буде розраховано кількість здоров'я, опірність до отрут, радіації та ін. Також характеристика впливає на навички типу «Натураліст». Привабливість - дуже корисний параметр персонажа. Завдяки йому він може вивідувати секрети і домовлятися навіть з самими незговірливими супутниками. Від цієї характеристики залежать навички «Бартер» і «Красномовство». Також вона впливає на максимальну кількість людей, які можуть піти з протагоністом.
  Інтелект - це розум і кмітливість героя. Завдяки йому можна розрахувати кількість очок. Чим вище рівень цієї характеристики, тим повніше репліки героя, відповідно більш вдалі запитання і більш точні відповіді. Спритність допомагає протагоністу швидше пересуватися. Має вплив на окуляри дії і на багато бойові навички. Чим вище показник, тим менше ймовірність потрапити в пастку. Удача - сама непередбачувана характеристика. Може впливати на багато що в грі, особливо на результат подій. Підвищуються навички, пов'язані з критичним втратою. Також є ймовірність спеціальних зустрічей.
  Fallout 2: білди. Ідеальний персонаж

  Розподіл характеристик

  Кожна характеристика може отримати від 1 до 10 очок. Початкове значення - 5. Словесно воно визначається як «зазвичай». При початковому билде в Fallout 2 буде можливість розподілити ще 5 очок. Є можливість знизити деякі характеристики, щоб поліпшити інші. Можна поліпшити лише один параметр. Зазвичай гравці не ризикують сильно занижувати початкові характеристики героя. Приміром, якщо знизити інтелект до 3-х, то можуть виникнути проблеми з взаємодією з іншими персонажами. Перше розподіл рівнів характеристик дуже важливо для подальшого розвитку протагоніста. Так можна на початку гри вплинути на спеціалізацію персонажа. Є варіант зробити з нього снайпера або ковбоя. Все залежить від спеціального розподілу.

  Навички

  Для створення ідеального персонажа важливо розбиратися в навичках героя. Кожен персонаж володіє певними вміннями, які виражені у відсотках. Максимальна прокачування навичок - 300 %. Але це не означає, що такий само відсоток має ймовірність успішного результату. Зазвичай цей показник не перевищує 95 %.
  Рівень уміння можна збільшити при отриманні нового рівня персонажа. Для цього достатньо розподілити отримані очки. Ніж більше рівень, тим більше потрібно очок для апгрейда. На рівень навику впливають читання книг і пройдені квести.
  Fallout 2: білди. Ідеальний персонаж

  Опис навичок

  У грі майже 20 умінь персонажа. Шість з них відносять до володіння зброєю. Наприклад, завдяки «Легкій зброї» персонаж починає ефективніше використовувати вогнепальну зброю. Сюди відносять пістолети, автомати, снайперки, рушниці і т. д. Але шанс потрапляння буде залежати не тільки від рівня цього навику, а й від інших факторів. Наприклад, важливим є вага спорядження або відстань до ворога. Схожими навичками є «Важку артилерію» і «Енергетичну зброю». У першому випадку протагоніст легко управляється з гранатометами і кулеметами, у другому - з лазерним, плазмовим і імпульсним знаряддям. Розвиваючи навичка «Без зброї», можна набагато ефективніше боротися з суперниками в рукопашну. «Холодна зброя» покращує вміння звертатися з ножем, списом, кувалдою і т. д. «Перша допомога» і «Доктор» - це навички, що впливають на лікування легких і тяжких ран відповідно. «Скритність» допоможе непоміченим пробиратися повз ворогів. За допомогою цього навику можна спробувати пройти гру в стелс-режимі. «Злом» дозволяє швидко розібратися з замками на дверях і скринях.

  «Крадіжка» дозволяє приховано обшарювати чужі кишені. Щоб успішно це робити, досить підходити з-за спини. На успішність крадіжки будуть впливати розміри і кількість викрадених предметів. Цей навик часто використовують для того, щоб підкинути артефакт супернику. Навичка «Пастки» дозволяє справлятися з вибухівкою. Персонаж може виявити пастку, або вона спрацює. Якщо навичка прокачаний або є високий рівень сприйняття, тоді з нею буде легко впоратися. Персонажі в Fallout 2 також можуть отримати навик «Наука». Він корисний у роботі з комп'ютерами та іншим обладнанням. Навичка також пов'язаний з будь-якими науковими справами. «Ремонт» допомагає в ремонті пристроїв і механізмів. Також може допомогти вивести щось з ладу.
  Fallout 2: білди. Ідеальний персонаж
  «Красномовство» допомагає ефективно спілкуватися з людьми. Воно допоможе не тільки складати переконливі аргументи, а й брехати. Якщо «Красномовство» слабо прокачано, то брехня протагоніста можуть розкрити і вбити за неї. Завдяки «Бартеру» легко укладати вигідні угоди. «Азартні ігри» допоможуть отримувати легкі гроші в казино. «Натураліст» - навичка, корисний для мандрів. Протагоніст легко помічає речі, які звичайний герой не може бачити. Також навик впливає на випадкові зустрічі.

  Особливості

  Щоб створити цікавий білд в Fallout 2 потрібно знати додаткові риси персонажа. Крім характеристик і навичок, герой також може отримати особливості. Це невеликі деталі, які можуть зробити персонажа як гірше, так і краще. Протагоніст може отримати до двох здібностей. Варто відразу сказати, що після початку гри отримати або змінити рису персонажа неможливо. З цим може впоратися тільки редактор персонажа в Fallout 2. Але його потрібно завантажувати окремо, і він вважається своєрідним читом. Серед особливостей є як позитивні, так і негативні риси. Наприклад, можна отримати опірність хімії, а можна, навпаки - чутливість. У першому випадку зменшено шанс виникнення залежності від препарату, у другому - збільшений. Якщо герой отримав особливість «хуліган», у нього автоматично додається 2 очки до силі, але віднімається 2 очки дії.

  Снайпер

  Знаючи всі характеристики, навички і особливості, можна створити героя певної спрямованості. Приміром, білд снайпера в Fallout 2 може дещо видозмінюватися, але в цілому має схожі риси. Гравці рекомендують робити акцент на сприйнятті, інтелекті, удачі і спритності. Наприклад, можна чинності залишити з 5 очками, витривалість і привабливість прокачати до 2-х. Сприйняття, інтелект і спритність підняти до 10 а успіх - до 9.
  Fallout 2: білди. Ідеальний персонаж
  Також доведеться зробити акцент на деяких навичках, які підвищать спостережливість, критичний шкоди, скорострільність, влучність і т. п. Корисним виявиться прокачування «Легкої зброї», «Без зброї» і «Холодної зброї». Деякі гравці також радять взяти особливість «Обдарований» і «Мініатюрний».

  Рукопашник

  Для білду рукопашника в Fallout 2 потрібно максимально прокачувати витривалість, інтелект і спритність. Удачу, привабливість і сприйняття можна залишити на 2-4 очки, а силу прокачати в 9. Варто зробити акцент на поліпшенні навички «Без зброї», «Холодна зброя» і «Легка зброя». Також варто пам'ятати про «Красномовність» і «Натуралисте». Особливістю можна взяти «Обдарований» і «Зіпсований».

  Ковбой в Fallout 2

  Досить рідкісний, але цікавий білд. Частіше зустрічається у New Vegas. Тим не менш вимагає максимальної прокачування спритності. Також варто отримати скорострільність і джет. Деякі рекомендують максимально поліпшити характеристику удачі. Зі зброї слід приділяти увагу револьверу та інших пістолетів. Сюди ж підійде і бластер. У підсумку вийде персонаж, який має потужні боєприпаси, високий шкоди, гарантовані криты і можливість обирати цілі.

  Не боєць

  Є також і небойові білди в Fallout 2. В цьому випадку рідко приділяють увагу сили або витривалості. До прикладу, щоб стати професійним злодієм, потрібно поліпшити максимально спритність, не забути про інтелект і сприйняття. Після потрібно отримати деякі навички: «Кишеньковий злодій», «Барахольщик», «Привид» і т. п. До основних умінь потрібно додати «Скритність», «Без зброї» і «Крадіжка». Особливістю можна вибрати «Тренований» і «Однорукий». Небоевым білдів вважається прокачування дипломата. В цьому випадку максимально покращуємо інтелект, беремо 8 очок харизми і 6 сприйняття. Інше залишаємо на 4 рівні. Основним умінням для дипломата служить «Красномовство», «Доктор» та «Бартер». Особливості: «Добра душа» і «Тренований».

  Створення персонажа

  На початку гри потрібно зайти в редактор персонажа Fallout 2 і налаштувати його як слід. Для початку гравцеві потрібно розподілити очки за основними характеристиками. Всього є 40 очок, які слід поділити на сім параметрів. Деякі характеристики можна знижувати, але це може обернутися для героя плачевно. Тому слід бути обережним.
  Fallout 2: білди. Ідеальний персонаж
  Далі гравець вибирає призові навички. Їх можна буде розвивати і підвищувати відсоток. Після можна вибирати додаткові риси протагоніста. Це невеликі штрихи, які зроблять героя особливим. Риса має як переваги, так і недоліки. Далі потрібно вибирати вік: від 16 до 35 років. Цей параметр ніяк не впливає на гру. Він не дає бонуси або штрафи на вміння і здібності персонажа. Тому абсолютно все одно, яка цифра буде тут встановлена. Після цього потрібно буде вибрати стать протагоніста. Цей момент може вплинути на хід гри, тому слід уважно вибирати його. Звичайно, сюжет ніяк не зміниться, але ось деякі внутрішньоігрові персонажі можуть реагувати по-своєму на жінку або чоловіка.

  Популярі новини
  Загрузка...