Зачарование в "Скайриме": проходження, секрети, підказки

182 0 Новини високих технологій

Зачарование – один з найбільш корисних навичок в «Скайриме». Завдяки цьому вмінню ви створите потужне зброя, здатна впоратися навіть з сильним противником. До того ж накладення чар допоможе зробити непробивну броню. Але для цього потрібно вивчити і прокачати навик зачарования в «Скайриме».

Зачарование в "Скайриме": проходження, секрети, підказки

Опис

Зачарование в «Скайриме» — це навик, що дозволяє накладати магічні ефекти на предмети одягу або зброї. Чари можуть бути захисного або атакуючого властивості, а також підвищують інші вміння. Причому, чим искусней заклинатель, тим сильніше ефекти, які він накладає. До того ж необов'язково бути магом, щоб оволодіти зачарованием предметів «Скайриме». Адже при належній старанності це мистецтво підвладне навіть воїнам.


Зачарование в "Скайриме": проходження, секрети, підказки

Як створювати артефакти

Накласти ефекти можна на будь-який предмет: від кинджалів і мечів, до намист і кілець. Але зробити це не так вже просто, особливо на початкових стадіях гри. Перш за все, вам буде потрібно спеціальний стіл під назвою «Пентаграма душ». Це пристосування ви знайдете в кімнатах магів, наприклад, у придворного чарівника Вайтрана Фарингара. І також подібним пристроєм можна обладнати свій будинок, звичайно, якщо він у вас є. Алгоритм роботи з «Пентаграма душ»:
 • Виберіть предмет, який хочете поліпшити.
 • В розділі «Зачарование», відзначте сполучений ефект.
 • Виберете камінь душ, який будете використовувати в процесі. Врахуйте, що він буде знищений.
 • Далі, натисніть «Створити предмет» і отримаєте бажаний артефакт. Здавалося б, все просто, але на початкових стадіях гри ви не знаєте жодного рецепту зачарования. До того ж у вас навряд чи є заповнений камінь душ. Про те, як їх знайти, ви дізнаєтеся далі.


  Як дізнатися нові чари

  Щоб створити артефакт, потрібно дізнатися рецепт зачарования в«Скайриме», яке ви хочете накласти. Бажаєте його вивчити? Тоді знайдіть зброю або одяг з накладеним ефектом, і розберіть їх на «Пентаграмме душ», вибравши розділ «Зняти зачарование». Після цього рецепт з'явиться в списку доступних.
  Зачарование в "Скайриме": проходження, секрети, підказки
  Тягніть до столу всі магічні предмети, які знайдете в скринях і схованках, і розбирайте їх, щоб вивчити як можна більше рецептів. Це дуже стане в нагоді вам надалі. Не переживайте, що доведеться знищити всі магічні артефакти. Як тільки ви вивчите який-небудь ефект, предмети, на які накладено, не можна буде розібрати в «Пентаграмме душ». І ви зможете ним користуватися, або продати за своїм розсудом.

  Камені душ

  Ці цінні магічні предмети можна знайти у випадкових локаціях, схованках і скринях гри. До того ж їх продають торговці. Але для зачарования в «Скайриме» підходять лише наповнені камені душ. Звичайно, їх також можна купити у торговців. Але ця покупка обійдеться в чималеньку суму. Тому варто навчитися заповнювати їх самостійно.
  Зачарование в "Скайриме": проходження, секрети, підказки
  Для початку навчіться заклинанням «Захоплення душ». Навчальну книгу можна купити у будь-якого придворного мага. Після цього вирушайте на пошуки істоти, яке можна вбити. Врахуйте, що у вашому інвентарі повинен бути порожній камінь душ. Знайшовши істота, накладіть на нього заклинання, після чого убийте. Його душа потрапить у камінь, який можна використовувати тепер на «Пентаграмме душ».
  Артефакт заповниться також за вбивство супротивника зброєю, на яке накладено ефект «Захоплення душ». Але для цього потрібно знайти такий предмет і розібрати його на «Пентаграмме». Примірник цибулі з ефектом ви виявите у Вежі Валтейм, неподалік від Вайтрана. І також сокиру з чарами «Захоплення душ» отримаєте, якщо станете таном цього міста.

  Зірка Азуры

  Якщо вам подобається зачарование в «Скайриме», то для використання і прокачування навичок знадобитися не одна тисяча каменів душ. А таку кількість досить захаращує інвентар. Відмінною альтернативою в цьому випадку стане артефакт «Зірка Азуры». Цей магічний предмет, по суті, є нескінченним каменем душ, і його можна використовувати необмежену кількість раз. Головне, вчасно перезаряжайте артефакт. Щоб стати володарем «Зірки», відвідайте Храм Азуры, що сховався на півдні від Вінтерхолда. Там ви знайдете жрицю, яка видасть квест на пошук артефакту.
  Зачарование в "Скайриме": проходження, секрети, підказки

  Підвищення зачарования в «Скайриме»

  Щоб створити по-справжньому потужний зброю або броню, доведеться серйозно прокачати це вміння. Адже чим вище навик, тим сильніше накладені чари. Вміння поліпшується при таких діях:
 • Розборі предметів на «Пентаграмме душ» і вивченні нових чар.
 • Накладення ефектів на зброю або одяг.
 • При перезарядці зброї заповненими камінням душ.
 • По мірі поліпшення навички вам стануть доступними здатності цієї гілки вміння. Витрачайте на їх відкриття очки досвіду, якщо хочете, щоб ваші чари стали потужніше.
  Зачарование в "Скайриме": проходження, секрети, підказки

  Як швидко прокачати вміння

  Підвищити навички допоможуть вчителі школи зачарования. У "Скайриме" їх лише три:
 • Серьгий Турриан – маг колегії Витерхолда.
 • Хамал – жриця храму Дибеллы, що в Маркарте.
 • Нелот – маг Тель-Митрина (доступний в доповнення Dragonborn).
 • На жаль, вчителі підвищать ваш навик лише при досягненні і рівня «Експерт» або «Майстер». За подібні уроки ви викладете чимало золота, а витрати швидко окупляться. Адже ви зможете створювати потужні артефакти і продати їх торговцям за більш вигідними цінами.

  Шукаємо підручники

  Трохи підвищити навички допоможуть спеціальні книги по зачарованию. В "Скайриме" їх кілька:
 • Керівництво для зачарователей. Примірник книги ви знайдете в локації Печера Хоба, в Будинку Карлоти Валентии (Вайтран) і у возі розгромленого каравану біженців біля гори Антор.
 • Трагедія в чорних тонах. Підручник захований в святилище Великого Древа, Глибинах Илиналты, Оплоті стрибок Брюси і Гленморильском ковне.
 • Подвійна таємниця. Ви знайдете по примірнику книги, якщо відвідаєте Оплот Зміїний Скеля, Тревскую заставу, Лабораторію Консельмо, святилище Стендарра.
 • Каталог чар для зброї. Підручники лежать в Білому залі Данстара, Придорожніх руїнах, Чорному проході.
 • Каталох чар для обладунків. Ці книги заховані в святилище Мерунеса Дагона, шахті «Гарячий пар», будинку Фалиона, і форте Амол.
 • Кожен з подібних підручників підвищить ваш навик на один рівень, що буде дуже корисно. Тому не лінуйтеся їх шукати.

  Моментальна прокачування

  Якщо немає бажання витрачати час і гроші на поліпшення зачарование в «Скайриме», то підвищити навички допоможуть консольні команди. Звичайно, цей спосіб не цілком чесний і легальний, але і він заслуговує уваги. Для початку встановіть англійську мову за замовчуванням. Після цього запустіть ігрову консоль, натиснувши на клавішу «~». У полі пропишіть такий рядок: advskill Enchanting 100. Навичка зачарования миттєво підніметься до максимального значення.

  Кращі ефекти

  За допомогою читів також можна отримати вже зачаровані предмети. Для цього відкрийте консоль клавішею «~». Пропишіть в відкрилася рядку наступну комбінацію: PlayerEnchantObject (ID предмета)(ID зачарований). У «Скайриме» вам знадобляться такі ефекти:
 • Вигідні ціни - 0007A104.
 • Поліпшення навички скритності - 0007A103.
 • Підвищення шкоди одноручних зброєю - 0007A0FF.
 • Відновлення магії - 0007A0FD.
 • Збільшення стерпного ваги - 0007A0F4.
 • Захоплення душ - 000F5D24.
 • Шкоди вогнем - 0004605A.
 • Параліч супротивника - 000ACBB6.
 • Наприклад, ви хочете отримати сталевий меч з ефектом «Захоплення душ». Пропишіть в консолі такий рядок: PlayerEnchantObject 00013989000F5D24. Після цього, предмет з'явиться у вашому інвентарі. Щоб опанувати цим ефектом і накладати його на іншу зброю, розберіть меч на «Пентаграмме душ».
  Зачарование в "Скайриме": проходження, секрети, підказки

  Моди на зачарование в «Скайриме»

  Якщо вас не влаштовує, як працює цей навик в офіційне грі, то скачайте і встановіть плагін Enchanting Awakened. Завдяки цій модифікації в зачаровании з'являться нові стилі — "Життя", "Хаос" і "Ефес", а також унікальні ефекти. До того ж ви будете отримувати більше досвіду при ловлі душ істот, а з часом разблокируете спеціальні перкі, які зроблять процес більш цікавим і захоплюючим. Втомилися постійно перезаряджати улюблений меч або цибуля? Встановіть мод «Нескінченний заряд зброї» і ви назавжди забудете про цю проблему. Фанатам унікальних ефектів, які можна зняти в офіційній грі, сподобається плагін «Зняття зачарований з артефактів». Після установки модифікації розібрати на «Пентаграмме душ» «Біч драконів» або «Лук Ануриеля» не стане проблемою. Загалом, ви завжди знайдете доповнення, які урізноманітнює це вміння у грі. Але перш ніж завантажувати і встановлювати подібний контент, почитайте коментарі від користувачів і не забудьте перевірити плагін антивірусом. Інакше, разом захоплюючих пригод на просторах "Скайріма" вас чекають проблеми з системою.

  Популярі новини
  Загрузка...