Як одружитися з Фаркасом в «Скайриме»

200 0 Новини високих технологій

Один з найбільш привабливих чоловічих персонажів в «Скайриме» – Фаркас. З цим могутнім нордом Довакин познайомиться при виконанні квестів від Гільдії Соратників. Він може стати вашим вірним другом і компаньйоном, а якщо ви граєте за жіночого персонажа, то можете вийти за нього заміж. Про те, як це зробити, ви дізнаєтеся з матеріалу.

Опис персонажа

Фаркаса в «Скайриме» ви вперше зустрінете в Йоррваскре – будинку Соратників. На прохання Кодлака Білої Гриви він проведе екскурсію і розповість про основні правила Гільдії. Надалі разом з ним вам належить взяти участь у кількох боях. Під час проходження квесту «Випробування доблесті» ви дізнаєтеся його таємницю: виявляється, всі лідери Соратників «Скайріма» – Фаркас, Вилкас, Скьор, Кодлак і Ейла, є вервольфами і членами Кола. І якщо ви хочете продовжити виконувати завдання цієї гільдії, то і вам належить взяти вовчий вигляд.


Як одружитися з Фаркасом в «Скайриме»
Після цього ви зможете брати невеликі завдання у Фаркаса. У «Скайриме» на його прохання доведеться шукати втікачів злочинців або зачищати локації від диких звірів. При бажанні персонаж навчить вас навички «Важка броня». Звичайно, за це доведеться заплатити золотом. Персонаж безкоштовно стане вашим компаньйоном, якщо ви його про це попросите. Хоча захисник з нього не особливо вдалий: ви ж пам'ятаєте його боягузлива втеча при вигляді павуків в гробниці Исграмора? Але якщо не ходити в подібні місця, то Фаркас – цілком пристойний захисник. Він відволікає супротивників на себе і відмінно працює важким мечем. В бою розмовляти не любить, лише зрідка видає короткі репліки. Тому якщо ви хочете мовчазної союзника, то він підійде як ніхто інший.


Як вийти заміж за Фаркаса в «Скайриме»

Спочатку вам слід завоювати його довіру. Для цього станьте членом Соратників, виконайте всі основні квести Гільдії і пройдіть завдання «Останній борг». В кінці зможете вилікувати свою ликантропию, якщо захочете, але це не обов'язково. Тепер, коли ви стали Передвісником, можна подумати про шлюб з Фаркасом.
Як одружитися з Фаркасом в «Скайриме»
В Скайриме подібні обряди проводяться тільки в Рифтене. Вирушайте в це місто і знайдіть Маромала – жерця Мари. Купуйте у цього персонажа амулет і розпитайте про подружні обрядах. Після цього поверніться до Фаркасу і в діалозі виберіть пункт «Я тобі подобаюся?». Якщо ви виконали всі умови, то чоловік відповість ствердно і запропонує вступити в шлюб. Після цього разом з ним вирушайте в Рифтен і пройдіть обряд в храмі Мари. Залишиться лише відправити чоловіка в будь свій будинок, якщо він є, і продовжити пригоди по просторах Скайріма.

Можливі баги

У деяких випадках Фаркас бігає за головним героєм і при цьому дістає меч з піхов. Щоб відірватися від переслідувача, вступите в Соратники. Якщо ви вже член гільдії, то відвадити персонажа допоможе крик «Безжальна Сила». Крім того, варто дізнатися, чи немає у вас штрафів у Вайтране. Якщо такі є, заплатите, і персонаж відстане від вас.
Як одружитися з Фаркасом в «Скайриме»
Трапляється, що Фаркас в «Скайриме» не дає завдання, хоча над ним висить мітка «Поговоріть з Соратниками». Цей прикрий баг заважає дійти до місії «Очищення». Адекватного вирішення проблеми на сьогодні не існує, але в деяких випадках, щоб виправити помилку, достатньо взяти і виконати квест від Эйлы або Вилкаса. Але гарантій, що це відбудеться, немає.

Популярі новини
Загрузка...