Цікава відеокарта NVIDIA GeForce 7800

165 0 Новини високих технологій

NVIDIA GeForce 7800 була випущена 11 серпня 2005 року. На той час нові графічні процесори NVIDIA зробили великий крок вперед у створенні 3D-графіки. Найвища продуктивність, новітні технології, хорошу якість збірки і тривала працездатність вивели комп'ютерний світ на новий рівень. Кожен любитель ігор хотів дістати таку відеокарту. У свій час саме вона могла показати максимальну частоту зміни кадрів, стабільний фреймрейт, розкрити приголомшливе якість зображення.

Подивимося на технічні характеристики

Серцем відеокарти NVIDIA GeForce 7800 є ядро G70 з такими показниками, як 400 Мегагерц - частота ядра, 500 Мц - частота пам'яті, тип пам'яті GDDR3 обсяг - 256 Мегабайт, шина пам'яті - 256 біт, 20 текстурних блоків.


Цікава відеокарта NVIDIA GeForce 7800

Показники в іграх

У грі Far Cry відеокарта NVIDIA GeForce 7800 GT проявила хороші показники: плавна картинка, 60 кадрів в секунду, відсутність "гальм", система працює відладжено. Тести були виконані у вирішенні 1600 x 1200 налаштування виставила сама гра (тобто за замовчуванням). Наступна перевірка буде здійснюватися в грі під назвою Half-Life 2. Не сама вимоглива і значно застаріла гра як раз підійде для перевірки нашого випробуваного. Результати не змусили себе довго чекати, на виході виходять такі результати: середній фреймрейт тримається в районі 70 кадрів в секунду, явних гальм і зависань під час тесту не було виявлено. Як і раніше, виставлення налаштувань ми довірили самій грі, а дозвіл використовувалося все той же 1600 x 1200 пікселів. Далі, здійснюється запуск всім відомої гри Prince of Persia: Warrior Within. Вона не відрізняється божевільної графікою і великою кількістю ефектних сцен, які потребують використання всіх резервів відеокарт, але все ж це цілком гідна гра, яка заслужила увагу багатьох геймерів. Після тривалої перевірки вийшли наступні результати: кількість кадрів в секунду не падало нижче позначки 60 але і не перевищував позначки 85 рух героя було чітке і швидке, хороша промальовування деталей, стабільна температура протягом всього тесту.
Цікава відеокарта NVIDIA GeForce 7800

Висновок

Зрозуміло, дана відеокарта слабо підходить для сучасних баталій, і вона не здатна ніяк складати конкуренцію нинішнім пристроїв, але за приємну ціну ви отримуєте все-таки не просто залізяку, а цілком функціональний, якісний і стабільний у своїй роботі девайс. Відмінно підійде для перегляду фільмів, серфінгу в Інтернеті, проходження невимогливих ігор з прекрасною графікою і сюжетом. Буде гарним варіантом при складанні комп'ютера для дитини, тому рекомендується до придбання.

Популярі новини
Загрузка...