Дренейки і Эльфийки Крові у всесвіті WoW

413 0 Новини високих технологій

Ельфи – одні з найзагадковіших персонажів в «Варкрафті». Але це не заважає їм залишатися найбільш могутніми магами, як і Світло Наару дозволяє дренеям бути практично непереможні паладинами або шаманами. Де ж черпають силу жінки, що належать до цим великим народам?

Дренейки

Ще сам Андуин Рінн називав дренеек вкрай привабливими в очах чоловіків людської раси. Що ж дозволяє їм настільки вигідно виділятися на тлі земних жінок? Синюваті відтінки шкіри дають зрозуміти, що дренейка – істота з іншої планети. Її незвичайна зовнішність швидше притягує до себе, ніж відштовхує. Мигдалеподібні очі випромінюють м'яке блакитне світло. Хоча якщо красуня є шаманом чи паладином, то очі можуть світитися і бузковим кольором.


Дренейки і Эльфийки Крові у всесвіті WoW
Невеличкі ріжки на голові дренеек нагадують корону, а масивні копита на нижніх кінцівках нітрохи не позбавляють їх грації і витонченості. Практично всі представники цієї раси присвятили себе служінню Наару. Це якісь ефемерні сутності, які дають дренеям сили для боротьби зі своїми противниками. Якщо вам на секунду здалося, що дренейки набагато більш слабкі з-за своїй мініатюрності в порівнянні з величезними триметровими інопланетними чоловіками, то ви глибоко помиляєтеся. Ці тендітні дівчата легко орудують двуручными молотами і підкоряють своїй волі всі відомі стихії.

Криваві ельфи

Нічні ельфи, як зрозуміло з назви, звикли вести активний спосіб життя в темний час доби. Їх непереносящая сонячного світла шкіра відливає фіолетовими відтінками. А ось ельфи крові, на відміну від них, пристосувалися до денної життя і прекрасно себе почувають під Сонцем. Саме тому вони стали володарями світло-золотистої, а іноді й несподівано смаглявої шкіри. Очі їх мають властивість світитися яскраво-зеленим кольором. Все тому, що вони користуються магією, запозиченою у демонів. Разом з нею з'являється це саме світіння. І чим частіше потрібна така магічна підтримка, тим яскравіше стає колір очей у ельфа.


Дренейки і Эльфийки Крові у всесвіті WoW
Эльфийки крові відрізняються витонченою фігурою, правильними рисами обличчя і тонкими, піднятими вгору вушками. Варто пам'ятати, що вони віртуозно звертаються не тільки з демонічною магією. Вкрай приваблива на перший погляд особа може ховати за спиною отруєний кинджал або вміло поводитися з цибулею і стрілами. І навіть, як не дивно, эльфийки крові завдяки своїй магії можуть зцілювати рани товаришів.

Чому дівчата?

Ні для кого не секрет, що навіть молоді люди вважають за краще вибирати для гри персонажів жіночої статі. І адже зовсім не складно зрозуміти, чому. Наприклад, в «Ввв» ельфійка крові – далеко не єдина, що приковує погляд, красуня. Моторошнуваті представниці нежиті, потужні тауренки, милі гномки і навіть ікласті жінки-тролі. Кожна з них знайде свого шанувальника на полях битв.
Дренейки і Эльфийки Крові у всесвіті WoW
Геймер 90 % ігрового часу бачить свого персонажа зі спини. І напевно багатьом набагато приємніше спостерігати за приємними жіночими формами, ніж за широкою спиною чоловічий. Дренейки і эльфийки крові тільки підкріплюють бажання милуватися собою, маючи таку нестандартну зовнішність.

Популярі новини
Загрузка...