Клинок Хаосу в усіх частинах Dark Souls

377 0 Новини високих технологій

Клинок Хаосу – це катана, присутня у всіх частинах серії Dark Souls. Зброя має непогані характеристики і відмінно підходить як для винищування монстрів, так і для боїв з іншими гравцями. При цьому в будь-якій частині серії знайти цю катану не так вже й просто, але ця стаття допоможе вам впоратися з таким складним завданням.

Dark Souls

Щоб отримати Клинок Хаосу, вам спочатку потрібно буде вбити Квилег, що влаштувався в нижній частині Чумного Міста. Це бос, тому до бою варто грунтовно підготуватися. Здобувши перемогу, ви отримаєте Душу Квилег, яку, в свою чергу, слід віднести ковалю-гіганту з Анор Лондо. Також вам знадобиться будь-яка катана, поліпшена на +10. Вона в комбінації з Душею Квилег і послужить матеріалом для виготовлення Клинка Хаосу.


Клинок Хаосу в усіх частинах Dark Souls
Що стосується параметрів, то базовий шкоди катани становить 144 одиниці, а при максимальному поліпшення цей показник збільшується до 216 одиниць. Також майте на увазі, що при кожній успішної атаки зброя буде віднімати у вас 20 хитпоинтов. Зверніть увагу на те, що у Клинка Хаосу відмінний скейлінг від Спритності (B). Саме в білдах, що роблять упор на дану характеристику, катана покаже себе найкраще.

Dark Souls: друга частина

Тут ситуація з отриманням катани дещо складніше. Справа в тому, що в цій частині Dark Souls Клинок Хаосу можна викувати тільки з Душі старої відьми, яка випадає з Забутої Грішниці на NG+. Тобто вам доведеться спочатку повністю пройти гру на звичайній складності, а потім ще й перемогти потрібного боса під час повторного проходження.


Клинок Хаосу в усіх частинах Dark Souls
Якщо ви все-таки впоралися з цим завданням, вирушайте в Бухту Брайтстоун-Тселдора. Знайдіть там Орнифекс і обміняйте у неї душу на Клинок Хаосу. Також не забувайте, що вам доведеться заплатити за це 10000 душ. Тепер про параметри зброї. У цій частині катана все так само добре скейлится від Спритності, але завдає в базовому варіанті всього 100 одиниць шкоди ворогам і забирає 50 HP у власника. При цьому зброя може бути покращено в будь-якому з елементів, з-за чого його параметри сильно зміняться. Для PVP рекомендується перековувати катану в Темряву й обманювати її «Темним зброєю».

Dark Souls 3

У третій частині Клинок Хаосу можна відшукати в локації Занедбані могили. Вона лежить в тому ж місці, де ви билися з майстром меча в звичайному світі.
Клинок Хаосу в усіх частинах Dark Souls
Варто відзначити, що в параметрах зброї відбулися серйозні зміни. Так, тепер воно має A-скейлінг від Спритності та E від Сили. У початковому варіанті катана завдає 103 одиниці пошкоджень. При поліпшенні до +5 цей параметр збільшиться до 180 одиниць, а скейлінг від Спритності зміниться на S.

Популярі новини
Загрузка...