Кращі моди для каджитов в «Скайриме»

447 0 Новини високих технологій

Кожен геймер, знайомий із серією The Elder Scrolls в цілому і з «Скайримом» зокрема, напевно знає, хто такі каджиты. Тим не менш далеко не всіх користувачів влаштовує зовнішній вигляд цієї зверорасы, хоча сама ідея гуманоїдних кішок їм цілком до душі. На щастя, з цієї ситуації є вихід. Достатньо використовувати один або кілька модів на каджитов для «Висування», і ви зможете поглянути на цих пухнастих войовників по-новому. А про кращих з таких модифікацій якраз і піде мова далі.

Beast Races Retexture

Це відмінний мод-ретекстур каджитов в «Скайриме». По суті, просто покращує базовий зовнішній вигляд цієї зверорасы, роблячи його більш реалістичним. Особливо сильно різниця помітна щодо текстури вовни, очей, кігтів і інших дрібних деталей.


Кращі моди для каджитов в «Скайриме»
До речі, мод зачіпає ще й расу аргониан і працює не тільки головного героя, але і на всіх представників цих зверорас, що зустрічаються в грі. Модифікація здебільшого підійде тим гравцям, які не хочуть будь-яких глобальних змін, а бажають підвищити якість картинки.

Coverkhajiits

Один з кращих модів для «Скайріма 5» на каджитов. Повністю замінює особи у всіх представників цієї зверорасы, роблячи їх більш гарними. При цьому для створення модифікації автором були використані якісні текстури високого дозволу, так що при розгляді поблизу ви не знайдете замыленных ділянок. Модифікація працює як на персонажів чоловічої, так і жіночої статі. Врахуйте, що змін зазнають лише особи каджитов. Якщо ви захочете поліпшити ще і тіла, вам доведеться використовувати додаткові модифікації.


Muscular Khajiit

Даний мод на тіла каджитов для «Висування» повністю змінює модель персонажів чоловічої статі. Після встановлення всіх файлів ви помітите значний приріст м'язової маси у всіх представників цієї зверорасы. Крім того, у модифікацію включено поліпшені текстури вовни та інших дрібних деталей.
Кращі моди для каджитов в «Скайриме»
Зверніть увагу на те, що під час установки мода у вас буде можливість вибрати один з трьох варіантів нових тел. Так, ви зможете зробити свого пухнастого воїна сильно накачаним, жилавим або ж зберегти середні пропорції мускулатури.

Feminine Khajiit

А цей мод на каджитов для «Висування» призначений вже для персонажів жіночої статі. До речі, його автором є той самий чоловік, який зробив Muscular Khajiit. Правда, дана модифікація додає каджиткам не значну мускулатуру, а більш жіночні форми. Мод представлений в двох варіантах: «Леопард» і «Сіра киця». Як нескладно здогадатися, від вибору буде залежати колір шерсті вашої героїні. Також врахуйте, що для коректної роботи модифікації у вас повинен бути встановлений реплейсер тел CBEE або UNP.

Dagi-Khajiit Race

Цей мод на каджитов для «Висування» додає в гру нову різновид даної зверорасы. Відмінності здебільшого полягають у забарвленням шерсті, а також у формі обличчя та вух. Навіть незважаючи на велику схожість з оригінальними каджитами, нова раса виглядає досить свіжо і незвично.
Кращі моди для каджитов в «Скайриме»
Ще одним плюсом даного мода є відмінна сумісність. Так, наприклад, ви запросто можете використовувати його одночасно зі всілякими реплейсерами тіл, а також наборами нових зачісок, татуювань, розмальовок та інших косметичних ефектів.

Табір каджитов

Простенька, але дуже корисна модифікація. Вона додає в гру табір каджитов, який можна знайти поряд з Вайтраном. Відвідавши його, ви не тільки поспілкуєтеся з новими персонажами, але і зможете використовувати деякі з них в якості своїх компаньйонів. Крім того, в таборі ви знайдете коваля і торговця. Крім цього, майже з усіма каджитами, що з'являються після установки модифікації, можна зіграти весілля. Винятками є лише коваль і торговець, які не залишать табір ні за яких обставин.

Місячні стежки

Це не просто мод на каджитов для «Висування», а ціле неофіційне контентне додаток. Воно дозволить вам відправитися в джунглі Эльсвейра і, звичайно ж, взяти участь в нові пригоди. Ви зможете відвідати унікальні локації, виконати безліч цікавих завдань, а також завербувати нових соратників, серед яких є навіть пахмеры – особливий підвид каджитов, не зустрічається на теренах Скайріма.
Кращі моди для каджитов в «Скайриме»
Після того як модифікація буде встановлена, вам потрібно буде відвідати таверну «Мертвецький мед», яка знаходиться в Фолкрите. У ній ви знайдете каджитов, які мають намір покинути Скайрим, а після розмови з ними зможете приєднатися до їх каравану.

Популярі новини
Загрузка...