Обитель Раннвейг в "Скайриме": розташування та проходження

269 0 Новини високих технологій

Обитель Раннвейг - це локація в грі "Скайрим", яка є нордскими руїнами. З нею можуть бути пов'язані деякі побічні квести, а також там можна знайти одне з Слів Сили. Але де Обитель Раннвейг в "Скайриме" знаходиться і які таємниці приховує?

Проходження

Відшукати обитель можна на південно-заході від Морфала, пройшовши повз Північного і Південного проходу Холодних скель. Перше, що кинеться в очі при вході в Обитель Раннвейг в "Скайриме", - це величезний скриня і стіна Слів, так і ваблять гравця підійти ближче. Однак це пастка, яку встановив для необачних мандрівників некромант по імені Сільд Чорнокнижник. Варто тільки наблизитися, як люк під ногами відкриється, і персонаж виявиться внизу в клітці, ризикуючи розділити долю примар Обителі Раннвейг, які також потрапили в пастку некроманта і були змушені служити йому проти своєї волі.


Обитель Раннвейг в "Скайриме": розташування та проходження
Опинившись у клітці, замок можна відкрити за допомогою досвіду "Злом", щоб вибратися і вбити некроманта. В кімнаті Сильда варто алхімічний стіл, скриня і безліч клітин з тілами його жертв. На столі можна виявити щоденник, книгу, яка підвищує навичка "Руйнування", і камінь Барензии. Поруч з кліткою також буде лежати труп помічниці Чорнокнижника, на якому можна відшукати рідкісну книгу. Скриня в кімнаті відкривається відмичкою або ключем, який був у некроманта. Повернувшись в центральний зал, на стіні Слів гравець виявить Слово Сили, що міститься в Крику "Гармонія Кін", та порожню скриню.

Квести

В Обитель Раннвейг в "Скайриме" гравця може відправити Ураг гро-Шуб - бібліотекар з Колегії Вінтерхолда - з проханням відшукати одну з книг. Через цю локацію також можуть проходити завдання Соратників:
 • "В Скайриме неспокійно" - завдання на вбивство випадкового персонажа або монстра.
 • "Порятунок викрадених" - врятувати людину з випадковою локації і супроводити його в місто.
 • "Тотеми Хирсина" - принести тотем Хирсина з випадковою локації в Нижню Кузню.
 • "Фамільні цінності" - знайти необхідну річ і принести Скьору.
 • Обитель Раннвейг в "Скайриме": розташування та проходження
  В доповнення Dawnguard з Обителлю Раннвейг можуть бути пов'язані квести Варти Світанку, де потрібно буде відшукати двемерский креслення або древній артефакт. Крім того, в цій локації є можливість знайти такі предмети:
 • камінь Барензии;
 • рукавички майстра-коваля за однойменним квесту;
 • посох Тандила з квесту "Проект Арнела";
 • дороговказна зірка Меридии за завданням "Світанкова зоря".
 • Баги

  Якщо гравець потрапляє в пастку некроманта разом з компаньйоном, то останній може опинитися зовні клітини і відкрити її. Некромант не зверне на це уваги і продовжить свою розмову. Якщо супутник провалилася в люк першим, то він все одно відкриє двері і вибереться назовні. Можна встигнути стрибнути за ним і вийти з клітини до того, як люк і клітина закриються.

  Популярі новини
  Загрузка...