Як зробити підвал в "Сімс 4" і оформити його?

302 0 Новини високих технологій

Якщо ви хочете побудувати незвичайний багаторівневий будинок в "Сімс 4", то для цього в грі існує функція споруди підвалів. З її допомогою можна створювати як звичайні кімнати, так і секретні сади, лабіринти, бункери або інші приміщення.

Будівництво підвалу

Перш ніж приступити до створення своєї ідеальної підземної кімнати, потрібно зрозуміти, як зробити підвал в "Сімс 4". Для цього спочатку потрібно вибрати режим будівництва, клацнувши по іконці в правому верхньому кутку у вигляді молотка з гайковим ключем, або натиснути на клавішу F2 в режимі життя. Після цього слід вибрати інструмент побудови підвалу, помістити курсор на ділянку і почати тягти. Підвальне приміщення буде створено поверхом нижче. Щоб подивитися на результат, потрібно натиснути Page Down на клавіатурі або стрілочку "Перейти на поверх нижче" у правому верхньому куті.


Як зробити підвал в "Сімс 4" і оформити його?
Всередину можна побудувати лише два поверхи, але змінюються і налаштовуються вони так само, як і наземні кімнати. Це означає, що є можливість поміняти висоту стін або знести підлогу між поверхами. Крім того, в "Сімс 4" після побудови підвалу можна закласти зверху фундамент і відрегулювати висоту сходів.

Відкритий підвал

Можливість легко побудувати відкритий підвал - це унікальна особливість гри Сімс 4", яка відрізняє її від попередніх частин. Ось як в "Сімс 4" зробити підвал відкритим:
 • Спочатку потрібно побудувати звичайний підвал.
 • Потім перейти на поверх нижче і виділити збудоване приміщення.
 • Після повернення на поверх вище ви побачите жовту лінію, яку потрібно виділити, щоб з'явилася кнопка "Видалити стеля".
 • При натисканні на цю кнопку стелю зникне і вийде відкритий підвал.
 • Як зробити підвал в "Сімс 4" і оформити його?
  Слід звернути увагу, що кнопка "Видалити стеля" не буде працювати для другого рівня підвалу. Щоб зробити яму 2 поверхи, потрібно скористатися інструментом "Кувалда" і прибрати пів на верхньому рівні підвалу. Якщо ви хочете прибрати тільки частина підлоги, відокремте її стіною або огорожею і застосуйте кувалду до тієї області, яку хочете видалити.


  Ідеї для оформлення підвалу

  Тепер, коли стало зрозуміло, як зробити підвал в "Сімс 4" без модів, можна спробувати красиво його оформити. А способів існує досить багато:
 • майданчик для спостереження;
 • таємний сад;
 • підземний будинок;
 • пускова шахта;
 • підземний магазин.
 • Як зробити підвал в "Сімс 4" з оглядовим майданчиком? Для початку потрібно поставити басейн, а вже поряд з ним побудувати підвал. Потім розмістити великі вікна на стіні, що з'єднує басейн з підвалом, і майданчик буде готова. Точно так само можна зробити величезний акваріум, але тут буде корисний код bb.moveobjects, щоб розмістити в басейні цікавлять об'єкти.
  Як зробити підвал в "Сімс 4" і оформити його?
  Як зробити підвал в "Сімс 4" з таємним садом? Спочатку слід зробити відкритий підвал і побудувати сходи, що ведуть вниз. Після цього додайте клумби, дерева, лавки, стіл для пікніка, гриль або невеликий фонтан. Зверху сад можна прикрасити зеленою огорожею. Але необов'язково обмежуватися одним поверхом підвалу - під садом можна побудувати додаткову кімнату.
  Як зробити підвал в "Сімс 4" і оформити його?
  Підвальне приміщення можна використовувати і для будівництва будинку вглиб, а не вгору. Для цього потрібно зробити частину підвалу відкритим, щоб створити дворик перед будинком і розмістити сходи, а друга частина підвального приміщення буде самим будинком. Як зробити підвал в "Сімс 4" з пускової шахтою? Тут все просто: потрібно побудувати двоповерховий підвал і видалити стелі. В отриманій ямі поставити космічний корабель, і шахта готова.

  Популярі новини
  Загрузка...