Квест "Ліки від божевілля" і питання "Що є найбільша ілюзія життя"

188 0 Новини високих технологій

Спочатку вам потрібно стати членом Темного Братства, це складно, оскільки представництва офіційно немає. Вам слід розпочати свої пошуки в таверні, де необхідно розпитати про різних чутках. Одного разу ви дізнаєтеся про товариша по імені Авентус Аретіно, який влаштовує якісь обряди, відбувається це в Виндхельме. Вам слід відшукати його будинок, після чого зламати. Навіть якщо біля будинку стоять городяни, Не звертайте на них уваги, оскільки вони теж на вас уваги не звернуть. Коли відшукайте Аретіно, він повідає вам свій сумний розповідь, Після чого він дасть вам квест. Після цього ви зустрічаєте главу притулку Астрід. Зберігачем і доглядачем цього притулку є Цицерон, він блазень і абсолютно божевільний. Власне, його щоденник і є ключем для проходження квесту і відповіді на питання "Скайриме", що є найбільша ілюзія життя.


Цицерон

Раніше він був асасинів, але після того, як могила Матері Ночі була зруйнована, а Чує загинула, він став охоронцем. Будучи асасинів, вбив блазня, Мати Ночі подарувала Цицерону його веселощі і його сміх.
Квест "Ліки від божевілля" і питання "Що є найбільша ілюзія життя"
Хоче, щоб в Темне Братство повернулися стародавні звичаї, у зв'язку з даним фактом у нього відбуваються часті конфлікти з Астрід. Вона вважає, що потрібно змінитися, перестати поклонятися Матері Ночі і Ситису. Також головний герой може зустріти Цицерона до того, як він потрапить в Темне Братство. Його місце розташування - ферма Лорея. Він попросить дещо героя. Коли Довакин прибуде в Притулок, реакція Цицерона буде залежати від того, чим закінчилася справа на фермі.

Мати Ночі і Ситис

Ситис є богом-покровителем Темного Братства. Уособлює собою Хаос та уособлює собою знищення. Іноді його називають Безодня або Порожнеча. Має безліч шанувальників. Мати Ночі є коханкою бога, а також провідницею його волі. Вона й заснувала Темне Братство. Іноді її називають Нечестивою Матроною. Легенда свідчить, що бог вступив з нею в любовний зв'язок, вона народила 5 дітей, але потім усіх їх вона зробила жертвами для свого коханця. Бог був вражений, що у неї така жорстокість, що вона любить вбивати. Навколо неї ходить безліч міфів і легенд. Може з'являтися у вигляді примари.


Квест "Ліки від божевілля" і питання "Що є найбільша ілюзія життя"

З чого все почалося

Габріелла розповість вам, що блазень ледь не убив Астрід, поранив Визару і зник.
Квест "Ліки від божевілля" і питання "Що є найбільша ілюзія життя"
Тут починається завдання "Ліки від божевілля". Ви повинні знайти його, по дорозі відшукати чоловіка Астрід Арбьорна. Блазень напав на Астру тому, що вона постійно сміялася над ним, розповідала невтішні зауваження про його статус, не вірила в Матір Ночі і Ситиса. До речі, саме Астрід у головного героя пов'язано багато завдань. Визара - останній Темний Ящір, професійний вбивця. Габріелла - член Темного Братства, ассасин. Щоб знайти Цицерона, вам буде потрібно його щоденник. Вирушайте в його кімнату і пошукайте гарненько. При цьому послухайте пораду і почитайте щоденники Цицерона, всі п'ять. На загадку в "Скайрим" відповідь, що є найбільша ілюзія життя, буде саме в останньому щоденнику. Увійдіть в кімнату блазня, ліворуч від ліжка знаходиться тумбочка. Подивіться зверху. Там ви знайдете журнал Цицерона - останній том.
Квест "Ліки від божевілля" і питання "Що є найбільша ілюзія життя"

Щоденники Цицерона

Варто трохи про них згадувати. В останньому щоденнику Цицерон розповідає, яким чином він відправився разом з Матір'ю Ночі у Скайрим. Він відчуває велике розчарування, тому що Мати Ночі не хоче з ним розмовляти. У цій частині щоденника ви дізнаєтеся про данстарское притулок. А також саме там буде фраза-відповідь, що є найбільша ілюзія життя.
Варто розуміти, що предмет є квестовым, тому ви зможете відшукати його тільки після того, як почнеться місія.

Проходження

Прочитавши про притулок, стає зрозуміло, що Цицерон пішов саме туди. Ви повинні піти до Астрід і розповісти їй про це. Вона просить розшукати блазня і її чоловіка, який вирушив шукати Цицерона, і дає вам коня. Вам треба сюди:
Квест "Ліки від божевілля" і питання "Що є найбільша ілюзія життя"
Вирушайте шукати притулок, по дорозі знайдете Арнбьорна. Перевертень поранений, він повідомить вам, що поранив блазня. Ви повинні відправити перевертня до Астрід, а потім ви підходите до чорних дверей.
Квест "Ліки від божевілля" і питання "Що є найбільша ілюзія життя"
А тепер, якщо ви читали щоденник, то знаєте відповідь на питання в Skyrim, що є найбільша ілюзія життя. «Невинність, брате мій». Після того, як двері вас запустять, ви вже знаєте, що Цицерон поранений, тож знайдете його з плям крові. Тут можуть бути пастки, яких потрібно уникати. Там же зустрінете Зберігачів. Заходьте всередину, ідіть прямо. Зупиніться перед дверима, що ведуть вперед. Подивіться наліво і знайдете набір халатів на столі. Йдіть на північ і відкрийте двері. Там Охоронці. Покінчивши з ними, йдіть усередину і поверніть наліво. Зберігач перед вами, поговоріть з ним. Рухайтеся вперед. Поверніть на захід. Біля мосту треба зупинитися. Остерігайтеся пасток та Зберігача. Пройдіть через міст, спустіться сходами. Внизу знайдете книги. Рухайтеся обережно під мостом. Є пара Зберігачів і пастка. Йдіть вниз по коридору, вийдіть через розбите вікно. Слідуйте за слідами крові, потім спустіться по коридору направо. Це дозволить вам вбити троля. Після цього спустіться вниз на рівень землі, знайдіть слід крові, йдіть вперед.
Відкрийте дерев'яну двері і йдіть до правій стороні воріт. Потягніть ланцюг, щоб опустити штанги, блокують шлях вперед. Після цього ступайте на сходи. Внизу пройдіть через прохід. Ідіть вперед, підніміться по сходах в кінці коридору. Праворуч ви знайдете ланцюг, щоб опустити штанги. Ідіть до кінця коридору вперед, направо знайдете наступну двері, відкрийте. Ви побачите Цицерона, який згорнувся калачиком і сильно постраждав. Ви можете вбити його або залишити його в живих. Коли ви повернетеся до Темного Братства, знайдіть Астрід. Поговоріть з нею, щоб завершити квест. Брешіть їй, якщо Цицерон живий, або скажіть, що вбили його. Багато гравців залишають його в живих, оскільки блазень є досить кумедним компаньйоном. Ні з того, ні з сього він може почати танцювати і співати, сміятися і веселитися, не звертаючи уваги на те, що діється навколо. Можна використовувати його, щоб вбивати супротивників. Він володіє відмінним здоров'ям, непоганий магією, запасом сил, скритністю. Тому часто вибирають його супутника. А наостанок порада: якщо все-таки ви вирішите залишити Цицерона супутником, не давайте йому важкого панцира, оскільки це нераціонально.

Популярі новини
Загрузка...