«Sims 3: Студентське життя»: огляд доповнення, коди

339 0 Новини високих технологій

Ваш сим втомився від рутинної роботи і сірого життя? Ніщо не приносить йому задоволення? Надішліть його в університет, де він зможе відчути всю принадність студентського життя: від веселих вечірок до безсонних ночей за підручниками. У цьому вам допоможе додаток «Sims 3: Студентське життя»!

Куди піти вчитися?

Надходження в університет доступно сімам, які досягли віку «Молодий». Однак ми рекомендуємо почати підготовку персонажа до вступу зі шкільної лави. Адже всі навички та оцінки позначаться не тільки на процесі навчання у університеті, але і на розмірі стипендії! Сим може вибрати факультет виходячи з власних уподобань, кар'єрних планів або випадково. Для того щоб зробити правильний вибір, в проекті «Sims 3: Студентське життя» є можливість здачі спеціального тесту. Пройти його можна в середній школі, а можна скористатися «Університетським вітальним набором».


Відзначимо, що вартість навчання на різних факультетах істотно відрізняється. Найдорожчий – «Бізнес», найдешевше обійдеться навчання на факультеті фізичного виховання.
«Sims 3: Студентське життя»: огляд доповнення, коди

Надходження в університет і кредити

Для того щоб відправитися в університет, потрібно скористатися комп'ютером або телефоном. Перш ніж покинути отчий дім, сім повинен буде вибрати напрямок, тривалість навчання, кількість кредитів. Розглянемо всі ці пункти докладніше:
 • Варіанти для диплома. Тут все просто: сім вибирає факультет і після закінчення навчання отримує диплом даного факультету. До речі, якщо хочеться закінчити кілька факультетів, сіму доведеться зробити це по черзі.
 • Час навчання. У «Sims 3: Студентське життя» сімам пропонується два варіанти – один або два семестри, які дорівнюють одній і двох тижнів відповідно. Цей параметр впливає на те, як скоро повернеться додому ваш герой – відразу після іспитів або ж залишиться на другий тиждень без перерви.
 • Кредити. Заповнюючи форму вступу, ви зможете вибрати три варіанти, які визначають рівень складності навчання: 612 і 18 кредитів. Для того, щоб отримати диплом, вам знадобиться 48 кредитів. Тобто, вибравши більше, ви швидше завершити навчання. Правда, розклад буде максимально завантаженим. Зазначимо, що геймери досі не зуміли знайти коди на кредити в «Сімс 3: Студентське життя», а це означає, що вашому сіму доведеться посидіти над підручниками.
 • Відразу після оформлення сім відправиться в університет. Поговоримо про цьому місці детальніше!


  «Sims 3: Студентське життя»: огляд доповнення, коди

  Студмістечко: опис, особливості

  Ця локація в грі «Sims 3: Студентське життя» сповнена різних цікавих місць. А ще герой зможе вибрати місце проживання: у цьому додатку доступні не тільки вдома, але й студентські комуни, і навіть гуртожитки. До речі, на відміну від гуртожитків у «Сімс 2», в третій частині сим буде ділити кімнату з іншими персонажами. Є в місті навчальні будівлі, Університетський двір, де відбуваються найцікавіші події, стадіон, бібліотека, Випробувальний полігон школи науки. Але не варто думати, що студентське містечко – місце лише для науки. У вільний від занять час сіми можуть відвідати боулінг-центр, кав'ярню, басейн, тренажерний зал і пляж!

  Навчальний процес

  Перше, що потрібно зробити – познайомитися з розкладом курсу. Всі заняття можна розділити на три категорії:
 • лекції;
 • семінари;
 • класна робота.
 • Семінари відбувається три рази на тиждень. Варто відзначити, що проходять вони в «кролячих норах», а тому простежити за процесом навчання не вийде. Зате у вас буде можливість вибору режиму: сим може вчитися зазвичай або старанно, базікати з одногрупниками або просто спати! Спостерігати за лекціями куди цікавіше, ви зможете задавати професор питання, робити нотатки і брати активну участь у навчанні вашого героя. Що являє собою класна робота? Раз на тиждень всі студенти проводять досліди за допомогою спеціального предмета, поміщеного в їх багаж при вступі. Приміром, у журналістів це радиоустановка, у бізнесменів – складаний стіл.
  «Sims 3: Студентське життя»: огляд доповнення, коди

  Успішність

  Відстежити прогрес диплома і середній бал в «Sims 3: Студентське життя» можна у відповідному розділі на ігровій панелі. Для того щоб оцінки були позитивними, необхідно відвідувати всі заняття, займатися саморозвитком, використовуючи смартфон, підручники та спеціальні об'єкти. Не зайвим буде і вивчення нових навичок. Зверніть увагу: платні курси, які можна відвідати в студентському місті, зовсім не впливають на успіхи у навчанні!
  Негативно позначаються на академічній успішності симов прогули, сон на лекціях, заняття сторонніми справами під час семінарів. Індикатор може незначно знижуватися протягом часу, коли персонаж не зайнятий навчанням.
  «Sims 3: Студентське життя»: огляд доповнення, коди

  Заступники і шпаргалки

  Кожну п'ятницю студенти здають іспити. Вони, як і семінари, що проходять у «кролячих норах». Що необхідно для успішної здачі іспитів? Гарний настрій, заповнений індикатор успішності та старанне навчання. До речі, у грі Sims 3: Студентське життя» у симов є можливість зшахраювати і відправити замість себе на семінари або заняття свого «заступника». Однак не варто забувати, що будь-шахрайство – захід вкрай ризиковане, викладач може помітити підробку.
  «Sims 3: Студентське життя»: огляд доповнення, коди

  Випускний

  В кінці кожного тижня сім отримує табель з підсумковою оцінкою. Бал, який буде вказано в дипломі, складається з оцінок усіх тижнів. Отримати його можна буде тоді, коли буде набрано 48 кредитів. Увечері того ж дня сім повинен буде відвідати урочисту церемонію вручення дипломів. На жаль, подивитися на це не вийде. Відомо тільки одне: всі студенти в грі «Sims 3: Студентське життя» одягаються в мантії і через кілька годин виходять вже з дипломом. Запросити на церемонію можна рідних і друзів сіма, однак геймери не рекомендують цього робити, адже це може призвести до проблем у грі.

  «Sims 3: Студентське життя»: коди

  Полегшити життя персонажа допоможуть спеціальні коди. Так, motherlode додасть в гаманець героя 50 тисяч сімолеонів, resetSim дозволить вирішити проблему, коли сім застряг в текстурах або прилип до якого-небудь об'єкту. Однак найважливішим можна назвати код розробника. Гравці кажуть – він незамінний на відключення потреб. Код в «Сімс 3: Студентське життя» не відрізняється від коду в інших додатках, виглядає він наступним чином: TestingCheatsEnabled true. З його допомогою ви зможете змінювати потреби сіма, блокувати їх. До того ж перед вами відкриється величезна кількість нових можливостей!

  Популярі новини
  Загрузка...