Катакомби Dark Souls: проходження, секрети, допомога

228 0 Новини високих технологій

Під час проходження деяких ігор у досвідчених геймерів все може проходити гладко і лише з однією локацією виникнуть проблеми. Для когось стане перешкодою проходження другорядного боса, для когось- головного. Катакомби в Dark Souls - локація, яка виявилася не всім по зубах. Як же її пройти?

Про гру

Перш ніж спуститися в катакомби Dark Souls варто небагато поговорити про сам проект. Перша частина цієї відеоігри з'явилася в 2011 році на консолі та в 2012 році на ПК. «Темні душі» - це проект японських розробників.
Катакомби Dark Souls: проходження, секрети, допомога
Події гри переносять гравця у вигадане королівство Лордран. Багато хто відразу вгадають у віртуальній локації середньовічну Європу. Місто був проклятий, а жителі перетворилися в нежить. Протагоніст - живий мрець, який повинен принести священний вогонь, щоб все встало на свої місця.


У 2014 році з'явилася друга частина серії. Над нею працювала все та ж команда. Розробники вирішили не прив'язуватися до історії минулого проекту. В цей раз безіменний протагоніст відправляється в Дранглик, щоб зцілитися від нежиті. Щоб це зробити, йому доведеться битися з демонами цій локації. У 2016 році стали відомі ще одні катакомби. Dark Souls 3 знову оповідає про нової історії. Події відбуваються в Лотрике. Недалеко від цього місця знаходяться владики попелу. Протагоніст повинен повернути їх на свої трони. Тільки так він зможе отримати їхню силу і вплинути на Вогонь майбутнього.
Катакомби Dark Souls: проходження, секрети, допомога

Підказки

Під час проходження катакомб в Dark Souls варто враховувати деякі моменти. Для початку потрібно подбати про те, щоб всі шиповані мости були розгорнуті. Це важливо, оскільки не зробивши це, доведеться все одно повернутися до початку.


Також необхідно звертати увагу на всі підземні сходи, скелі, мости і т. п. Деякі з них можуть принести користь, інші - помітно нашкодити. Щоб здолати в катакомбах скелетів, потрібно використовувати божественна зброя. В іншому разі їх відродять, а відповідно вони знову повернутися, щоб протистояти вам.

Бій з некромантами

Також варто пам'ятати про некромантах, які знаходяться в кожній секції катакомб. Бажано кинути всі сили, щоб знищити цих персонажів. Вони можуть воскрешати скелетів і ускладнити проходження. Якщо ви не встигаєте вбивати всіх переслідувачів, можна спробувати скидати їх з скель. Багато гравців рекомендують вбивати некромантів цибулею. Для кожного ворога знадобиться близько 40 стріл. Але при цьому бажано, щоб були добре прокачены спритність і сила.
Катакомби Dark Souls: проходження, секрети, допомога

Статуї

Звертайте увагу на багаття в катакомбах Dark Souls. Потрапивши на локацію з водоспадами, можна відшукати вогнище за першим перемикачем. Є секретний прохід: його можна знайти поруч зі сходами, які ведуть до наступного перемикачу. Можна вдарити по стіні, але доведеться ухилитися від статуї. Взагалі, на цій локації багато статуй. Їх необхідно остерігатися, оскільки вони є пастками. З деяких виїжджають шипи, які завдають шкоди. Проходячи повз них необхідно використовувати щит і перекочування. Зазвичай, на небезпечних статуях можна помітити герб або інші знаки.

Шлях до босові

Як потрапити в катакомби Dark Souls? Потрібно використовувати стежку в Храмі Вогню. По ній легко потрапити на кладовище. Звідти розпочнеться вбивство скелетів і некромантов. Не можна забувати про те, що з трупів можуть падати корисні предмети. Потрібно пройти вниз по сходах вздовж гори. Так ми потрапляємо в катакомби.
Катакомби Dark Souls: проходження, секрети, допомога

Як відправитися вниз?

Подорожуючи по цій локації, гравець зустрічає боса. Він знаходиться на самому дні долини. Є кілька варіантів проходження:
 • основною;
 • зі зрізами;
 • секретний.
 • У першому випадку потрібно просто спускатися по сходах, мостах і всього того, що веде вниз. Локація призведе до останнього гравця некроманту. Взагалі, бажано впоратися з усіма суперниками і зачистити територію. Після залу з Prowling Demon потрібно буде спуститися по сходах і перейти в кімнату праворуч. Там знову зустрінуться скелети, після яких знаходимо ще одну драбину, а в кінці нас буде чекати некромант з лучниками. Якщо використовувати зрізи, то можна максимально швидко добратися до «дна». Треба падати з скель і не забувати лікуватися. Після першого багаття треба буде стрибнути з мосту, а звідти - швидко потрапити на зламаний міст. Звідси потрібно повернути наліво, а спустившись нижче, взяти душу. Далі залишиться стрибати з уступу на уступ.
  Катакомби Dark Souls: проходження, секрети, допомога
  Секретне проходження катакомб в Dark Souls вимагає використання гвинтових сходів. Гравцеві треба буде стрибнути в кінці неї, а після знайти невеликий уступ ліворуч. Далі потрібно буде котитися, але деякі стрибки будуть завдавати шкоди. Після того як ви знайдете уступ з душею, досить дострибати до тунелю. В ньому шукаємо коваля, який пробиває дірку в стіні до нижній долині.

  Артефакти

  Варто пам'ятати про те, що деякі артефакти можуть знадобитися не тільки в проходженні цієї локації, але і в подальшому просуванні по сюжету. У катакомбах захований Люцернхаммер. Алебарду можна знайти недалеко від другого некроманта. Зістрибнувши з другого мосту, можна знайти велику косу, а поруч зі знаком призову Паладина є сет Клірика і палиця. Щоб знайти Око смерті, доведеться відправитися до Титанового демону. Поруч зі скелетом-велетнем заховано Кільце Темної Місяця. інші артефакти випадають після вбивства ворогів. Тому потрібно перебити всіх, хто зустрінеться на шляху.

  Схожа локація

  В Dark Souls 3 катакомби Картуса - популярна локація. Вона схожа з тією, що була в першій частині. Гравцеві також доведеться пройти по тунелях, здолати скелетів і зомбі, щоб дістатися до повелителя Вольнара.
  Катакомби Dark Souls: проходження, секрети, допомога
  Щоб робити перерви в проходженні, потрібно відвідувати багаття. Це об'єкти в грі, які допомагають відновити здоров'я, впоратися з отруєнням, кровотечею, наповнити флягу, звернути спустошення і багато іншого. Але щоб все це робити, необхідно знати, де знаходяться багаття в катакомбах. Перший знаходиться відразу при вході в катакомби. Потрібно повернути направо, через уступ пройти до мосту, спуститися вниз і йти наліво. Потрібно бути обережним, оскільки скрізь героя чекають скелети і пастки. Далі проходимо прямо і направо, боремося зі скелетами, а після знову йдемо направо і прямо. Після зауважимо невеликий прохід, за яким і буде перебувати багаття.

  Наступний багаття з'явиться після вбивства боса. Третій можна знайти після смерті демона. Потрібно спуститися вниз, пройти прохід, повернути праворуч.

  Допомога

  Щоб пройти катакомби в Dark Souls 3 потрібно знати деякі секрети. Приміром, скелети вмирають назавжди, якщо їх вбивати освяченим зброєю. Також з ними легко битися з допомогою булави або молота. Легко буде впоратися з ними, борючись з дубиною 3 рівня і вище, загартованої на освячення. Потрапивши в зал з демоном і мимиком, можна зробити так, щоб вони вбили один одного. Треба встати поруч з останнім, щоб його союзник почав плюватися вогнем. Також потрібно пам'ятати про предмети, які важливі для проходження. Наприклад, кулі нежиті можна перемогти, убивши скелетів у капелюсі. З цих ворогів випаде Гарячий осколок кістки і Темний самоцвіт.
  Катакомби Dark Souls: проходження, секрети, допомога
  У катакомбах є пастки, які можна виявити відразу. Деякі з них запускають плити. Натискуючи на них, можна померти від залпу вогняних стріл. Щоб впоратися з ними, досить використовувати щит. Якщо за героєм ганяються скелети, можна завести їх в пастку і включити вогненні стріли. У третього багаття можна зустріти демона. Щоб не витрачати на нього сили і час, можна зіштовхнути його скелетам. Для цього потрібно пробігти повз нього, а потім спуститися в нижню арену. Там бігати до тих пір, поки він не спуститься вниз. Залишиться піднятися наверх і спостерігати за тим, як він бореться зі скелетами. Якщо вони його не здолають, добити його не складе труднощів.

  Популярі новини
  Загрузка...