"Варфрейм": ранг як підвищити, особливості проходження, гайд та відгуки

180 0 Новини високих технологій

Багато хто вже давно звикли до рангової системи. Вона зараз зустрічається практично в кожній грі. Чим вище ранг, тим крутіше геймер. Саме цифри відіграють вирішальну роль у підборі гравців. Тому багатьом хочеться отримати високий ранг, щоб була можливість битися з сильними суперниками. Що собою являє ранг у «Варфрейме»?

Про гру

«Варфрейм» - це проект free-to-play, заснований на стратегії і тактиці, представлений у якості шутера від третьої особи. Над проектом працювала компанія Digital Extremes. Гра стала доступною в 2013 році на ПК і після була випущена на ігрові консолі. Проект заснований на концепції, яка була взята у Dark Sector. Геймеру доступний персонаж раси Тенно. Це древній воїн, який після анабіозу готовий до нових битв. У кожного героя є Варфрейм. Це екзоскелет з певними здібностями і можливостями. Його можна покращувати, видаляти і оновлювати. В процесі проходження рангів «Варфрейме» екзоскелет буде ставати сильнішим.


"Варфрейм": ранг як підвищити, особливості проходження, гайд та відгуки

Ігровий процес

Що ж впливає на ранг «Варфрейме»? У бій вступають четверо геймерів. Всі вони використовують екзоскелет. В ньому може бути влаштовано зброю: основне, другорядне і далекого бою. Судячи з відгуків, геймери можуть отримати очки досвіду за вбивства ворогів, виконання квестів і проходження місій. Гравці повинні зламувати термінали - невелика квест-головоломка для виходу з ізоляції.

Майстерність

Ранг у «Варфрейме» - це майстерність. Завдяки йому можна зрозуміти, наскільки досвідчений гравець. Звичайно, величина майстерності - справа відносна. Виходячи з рангових систем популярні ММОРПГ, стає зрозуміло, що не всі гравці чесно заробляють очки. Тому сказати, що таке віртуальне оцінювання вмінь гравця об'єктивно, складно.


Щоб отримати очки рангу, потрібно заробляти рівень Варфрейма, зброї, компаньйонів, арчвингов і їх спорядження. У той же час, підвищуючи рівень, можна створювати і використовувати більш потужне зброя. Наприклад, щоб використовувати креслення клану, потрібно отримати певний рівень. Прогрес майстерності має кілька значень. Перша цифра вказує на ранг «Варфрейме». Нижче значення вказує на загальний прогрес, отримані очки за всі рівні майстерності. Після показано кількість необхідних очок для досягнення наступного рангу.
"Варфрейм": ранг як підвищити, особливості проходження, гайд та відгуки

Апгрейд

Для підвищення рангу в «Варфрейме» потрібно апгрейдити екзоскелет, зброю, компаньйонів або арчвинга. Якщо поліпшити спорядження, це дасть 100 очок до загального прогресу. Якщо робити акцент на інших моментах, то за рівень буде нараховано 200 очок. Підвищувати рівень майстерності можна, виконуючи місії. Перше проходження одного із завдань дасть від 1 до 100 очок. Також можна покращитися за рахунок виключення темних секторів.

Деталі

У питанні про те, як прокачувати ранг у «Варфрейме», є деякі моменти, які потрібно знати, щоб правильно розрахувати свої сили. Для кожної зброї можна лише один раз підвищити майстерність. Розробники зробили це таким чином, щоб гравці не могли «накручувати» себе очки досвіду.
Наприклад, якщо Скану прокачали до 30 рівня, а після продали її, щоб придбати з нульовим рівнем, то наступний апгрейд не буде впливати на ранг. Те ж саме з рівнем героя. Окуляри майстерності будуть нараховані за одноразову прокачування персонажа. Та ж ситуація відбувається з прокачуванням породи Кубрау і Кават. Двічі можна отримати очки рангу за одне зброю, якщо другий раз гравець отримує Прайм спорядження.
"Варфрейм": ранг як підвищити, особливості проходження, гайд та відгуки

Рангова система

Персонаж може бути прокачаний до 30 рівня, а разом з цим можна отримати 25 ранг. Також варто знати, що з збільшенням майстерності збільшується і кількість потрібних очок досвіду для переходу на наступний рівень. Приміром, перший ранг - «Неофіт». Для нього потрібно 2500 очок. Наступний ранг - «Срібний Неофіт» - вимагає 7500 досвіду і т. д. Після «Золотого Неофіта» гравець отримує ранг «Учень» і його «срібну» та «золоту» версії. За такою ж аналогією можна апнуть «Адепта», «Шукача», «Мисливця», «Орла», «Тигра» і «Дракона». Останнім рангом є «Майстер», але тут немає його «срібної» або «золотий» версії. Гравцеві доступний «Зрілий Майстер» і «Великий Майстер». Для останнього рівня потрібно отримати 147500 очок.

Завдання

Існує поняття «випробування рангу». У «Варфрейм» даються тести, які допомагають перейти на наступний ранг, якщо прогрес вже заповнений максимальною кількістю очок. Якщо гравцеві буде доступний тест, з'явиться блимаюча шкала.
"Варфрейм": ранг як підвищити, особливості проходження, гайд та відгуки
Щоб запустити випробування, необхідно клікнути по відповідному значку. Перед цим варто вибрати відповідне спорядження, щоб персонаж зміг успішно пройти тест. Також варто пам'ятати, що випробування потрібно проходити в поодинці, тому друзі не зможуть допомогти в проходженні. Якщо ви не впоралися з тестом, можете повторити його через добу. Завдяки випробуванню також можна отримати очки прогресу. Якщо тест буде успішно пройдено, вони автоматично будуть зараховані до наступного рівня.

Переваги

Чому гравці прагнуть підвищити ранг у «Варфрейме»? За словами користувачів мережі, після одержання певного рангу стає доступно багато зброї і можливостей. На першому рівні майстерності гравець отримує Карак та Країн - два основних зброї, а також 6 гармат ближнього бою. На другому ранзі геймеру доступні нові види спорядження, а також відкривається торгівля і арчвинг. Що таке арчвинг? По-перше, це особливий режим гри, який переносить гравця в космос або під воду. По-друге, це механічні крила, які необхідні для того, щоб пройти квести цього режиму. У картах арчвинга гравцеві доступно проходження у відкритому космосі на великій карті, а також режим траншеї, який пересаджує геймера на космічний корабель для маневрування в обмеженому просторі.
"Варфрейм": ранг як підвищити, особливості проходження, гайд та відгуки
На третьому ранзі знову відкривається кілька видів основного та другорядного зброї, а також величезна кількість зброї ближнього бою. З цього рівня гравець може вступити в Синдикат. Це своєрідні групи за інтересами. Вони є майже на кожній локації у віртуальній Сонячній системі.

Серед угруповань є «нейтральні», які практично ніяк не впливають на основний сюжет, і «мають відносини» - зі своєю ідеологією та планами щодо майбутнього. Також на третьому ранзі відкривається три квесту, які можна почати, якщо успішно пройдені основні завдання. Із збільшенням майстерності у гравця з'являється все більше можливостей. Крім нового зброї і квестів, геймер може отримувати поліпшення снаряжений. На одному з рангів з'являються Праймы і вартовий. Кожен ранг дає гравцеві одну доступну угоду для торгівлі. Це допомагає швидко змінити необхідні артефакти.

Прокачування

Для того щоб отримати потрібний рівень, у геймера є маса можливостей. В процесі гри він буде намагатися усунути ворога, захопити мета і повернутися до початкової точки. Також будуть локації, на яких потрібно виживати. Є місії для порятунку заручника.
"Варфрейм": ранг як підвищити, особливості проходження, гайд та відгуки
Під час диверсій необхідно буде знищити ядро реактора за певний час. Під час саботажу гравці вирушають знищувати міні-боса. Геймеру також доступний злом, мобільна оборона, шпигунство і т. п. залежно від рівня складності можна отримати певну кількість очок, щоб стати ближче до наступного рангу.

Популярі новини
Загрузка...