Яка найкраща ГТА: об'єктивне порівняння з різним моментам

249 0 Новини високих технологій

Суперечки з приводу того, яка найкраща ДТА в серії, ведуться регулярно в Мережі, тому чіткої відповіді на це питання дати ніхто не може. Користувачі судять суб'єктивно по своїм враженням від розваги. У цій статті можна побачити об'єктивне порівняння по головним аспектам всіх проектів, що дозволить отримати чітку відповідь.

Графіка і візуалізація

Слід відразу зазначити, що визначити за візуальною складовою, яка найкраща ДТА, майже неможливо. На даний момент графіка найбільш приємно радує око в останньому проекті лінійки, плюс можна поставити HD модифікації і текстури стануть близькими до реального світу. Все це завдяки нинішнім технологіями, а також комп'ютерів, які можуть потягнути такі потужності. Якщо ж говорити об'єктивно, то кожна нова частина лінійки відрізнялася чудовою графікою на свій час. Саме тому тут усе гри стають в одну лінію. ГТА 5 можна дати лише маленький плюс, так як зараз вона найновіша. Це слід враховувати тільки тим користувачам, яким важлива зовнішня краса навколишнього середовища.


Яка найкраща ГТА: об'єктивне порівняння з різним моментам

Різноманітність

Щоб точно визначити, яка найкраща ДТА, слід обов'язково враховувати різноманітність всіх занять. Тут на перші позиції відразу виходить «Сан-Андреас», а також остання частина. Саме в них користувачі могли провести хоч сотню годин, при цьому з основних місій буде виконано лише кілька. Все завдяки величезній кількості різних занять. Тільки ось в «Сан-Андреас» вони більшою мірою збірні. Користувачам пропонується кілька цікавих розваг, але в іншому доведеться бігати по відкритого світу за графіті, зброєю, листами тощо. Зараз таке можна назвати «гринд», хоч для 2004 року вважалося неймовірним різноманітністю. Гравцеві доведеться просто бігати по карті, причому самому знайти сотні різних точок майже нереально. В ГТА 5 все значно цікавіше, це можна побачити навіть при побіжному погляді на гру. Тут навіть досліджувати відмінно пророблений підводний світ у пошуках скарбів і літаючої тарілки неймовірно цікаво. Саме тому вона лідирує в плані різноманітності.


Яка найкраща ГТА: об'єктивне порівняння з різним моментам

Сюжет

У плані оповіді визначитися з тим, яка найкраща ДТА, також непросто. На арену виходять вже три конкурента. До двох згаданих вище частин приєднується «Вайс-Сіті». Історія Томмі Версетті зроблена на високому рівні і навіть у чомусь перевершує інші проекти серії. Останній проект з лінійки вражає розмахом сюжету, плюс тут є відразу три персонажі. Кожен з них є цікавою особистістю, плюс - всі вони прагнуть до загальної мети. Розвиток подій може переплюнути будь голлівудський блокбастер. Це був би переможець, але існує в світі також «ГТА: Сан-Андреас». Саме її можна вважати переможцем у даному аспекті. Драматична історія головного героя Сі-Джея почалася сумно зі смерті матері, а закінчилася неймовірним поворотом. Війна банд і взаємини з близькими друзями тут настільки щільно перемішалися, що сюжет залишає величезний слід у душі кожної людини.
Яка найкраща ГТА: об'єктивне порівняння з різним моментам

Атмосфера

Як би не було дивно, порівняння ГТА 4 і ГТА 5 навіть проводити марно. Попередня частина франшизи виявилася настільки бляклої на загальному тлі інших частин, що вийшла найменш популярною. Вона може запропонувати свою атмосферу, але порівняно з ГТА 5 вийде дуже блякло. Тут же неймовірно глибокий оригінальний світ, який тоне в криміналі і величезній кількості сатири. Кожен персонаж (навіть в додаткових місіях) є цілісною особистістю. Це не кажучи вже про головних героїв, які створені бездоганно. Колоритність просто зашкалює, а якщо є сумніви, то відправитися слід Тревором на ніч під головний міст. Ось так збираються такі особистості, що з атмосферою точно не буде ніяких проблем. «ГТА: Сан-Андреас» також робила наголос на сатиру, хоч історія сильно віддавала драматизмом. Вона програє за кількістю яскравих персонажів, діалоги і загальним відчуттям. Тут п'ята частина є справжнім переможцем.
Яка найкраща ГТА: об'єктивне порівняння з різним моментам

Різні фішки

Розробники із студії Rockstar Games заслужили популярність тим, що кожну свою гру випускають як шедевр. Вони змогли домогтися того, що в індустрії стався перелом. Скільки версій ДТА існує, стільки і думок про те, яка з них найкраща. При розборі окремих аспектів ситуація прояснюється більш детально. Визначити лідера за кількістю фішок знову важко, адже ексклюзивні речі у попередніх частинах вже стали буденністю. У «Вайс-Сіті» можна було брати участь в гонках машинок на радіоуправлінні, «Сан-Андреас» відрізнялася війною угруповань і елементами містики, але ГТА 5 знову отримує першість. Тут кількість своїх фішок можна перераховувати довго. Унікальні вміння головних героїв, пошук уламків космічного корабля, місія з Йєті – це лише дрібна частина всіх оригінально. Не варто також забувати про офіційне мультіплеере, де приємно проводити час постійно, а оновлення виходять одне за іншим.
Яка найкраща ГТА: об'єктивне порівняння з різним моментам

Висновок

Якщо об'єктивно підводити підсумки, то остання версія ДТА серії отримує звання кращого проекту на даний момент. Велику роль у цьому зіграв досвід розробників і серйозний підхід до цієї справи. По четвертій частині можна сміливо сказати, що не завжди нове означає кращий. ГТА 5 отримала звання по праву. Величезний світ живе своїм життям, чудова історія хоч і програє «Сан-Андреас», але викликає багато емоцій, різноманітність подій і ще багато всього іншого. Перераховувати всі плюси немає сенсу, краще випробувати її самому. У користувальницьких опитуваннях вона не завжди перемагає. «Вайс-Сіті» і «Сан-Андреас» викликають почуття ностальгії у багатьох фанатів, адже їх грали ще в дитинстві. Якщо ж підходити об'єктивно, то ГТА 5 буде переможцем.

Популярі новини
Загрузка...