Чому принтер зажовує папір - можливі причини і способи розв'язання проблеми

1166 0 Новини високих технологій

Принтер є незамінним апаратом у багатьох сферах діяльності. Однак при роботі з ним досить часто виникають вкрай неприємні проблеми. Одна з них - це зминання паперу. У цьому матеріалі наведено причини того, чому принтер зажовує папір для друку, а також представлені способи рішення даної проблеми. Але для початку трохи про самих пристроях.

Використовувані типи

Сьогодні існує кілька найпоширеніших типів принтерів. Ось їх короткий перелік:
 • лазерні;
 • матричні;
 • струменеві;
 • фотопринтери.
 • Популярні виробники

  Ринок техніки для друку і копіювання документів пропонує досить широкий асортимент продукції. З кожним днем з'являється велика кількість компаній, які намагаються продати безіменну продукцію, якість якого залишає бажати кращого. Далі наведено список найбільш відомих і успішних брендів, що займаються випуском принтерів:


 • HP (Hewlett Packard);
 • Canon;
 • Epson;
 • Samsung і деякі інші.
 • Які можуть бути проблеми

  Чому принтер зажовує папір - можливі причини і способи розв'язання проблеми
  Як комп'ютери, ноутбуки та інша складна техніка, дані пристрої також володіють цілим рядом найбільш часто зустрічаються помилок у роботі і несправностей. Далі представлено кілька категорій причин того, чому папір приховує в принтері "Самсунг" або моделях інших марок. Варто відзначити, що навіть при простій проблеми не рекомендується виправляти її самостійно, якщо ви не впевнені в тому, що необхідно робити.

  Серйозна поломка обладнання

  Даний варіант несправностей передбачає наявність проблем, вирішити які може лише спеціаліст з технічного центру компанії виробника. Або ж будь-якого іншого авторизованого центру, що займається лагодженням подібної складної техніки.


  Можливість швидкої лагодження

  В даному випадку у користувача є можливість самостійно розібратися з питанням, чому приховує папір у принтері моделі Samsung або іншої марки. Основною причиною прийнято вважати те, що при проходженні листа під час друку виникає певне утруднення. Найчастіше така несправність виникає при неправильній експлуатації користувачем пристрою. Це досить просто вирішується - потрібно ознайомитися з інструкцією. Ще одним варіантом, що призводить до поломки, може стати використання невідповідного матеріалу. Однак, що робити, якщо принтер став зажевывать папір, але при цьому всі умови роботи з девайсом були дотримані? Перейдемо до розгляду головних причин, що призводять до такої ситуації.

  Проблема з роликом

  При досить частою і активній роботі принтера може статися так, що ролик, який відповідає за просування паперу всередині пристрою, виявляється забруднений. Або ж зовсім вийшов з ладу. В результаті - несправності у роботі.

  Невідповідні матеріали

  Чому приховує папір принтер HP або будь-якої іншої? Може вийти так, що для роботи з пристроєм використовується невідповідний варіант паперу. Або вона дуже щільна, або дуже тонка. Так чи інакше, ролик протягує папір, не здатний працювати з таким матеріалом. В результаті чого і відбувається застрягання.

  Низька якість деталей

  Чому принтер зажовує папір - можливі причини і способи розв'язання проблеми
  Чому принтер зажовує папір? Один з варіантів - низька якість картриджів з фарбою. Або ж їх неправильно вибраний тип, який не підходить для конкретного пристрою. В результаті цього деталі прилягають до папері недостатньо щільно. Це призводить до того, що ролик, який відповідає за прогін листів, починає забруднюватися грудками фарби.

  Неуважність

  Знову виникає питання про те, чому принтер зажовує папір. Зверніть увагу на те, як ви використовуєте пристрій. Досить часто причиною несправності може стати потрапила всередину скріпка від степлера. Це може призвести до того, що виявляться зламані такі деталі, як фотобарабан. А це вже потребує втручання професіоналів.
  Чому принтер зажовує папір - можливі причини і способи розв'язання проблеми
  Також дана проблема може виникнути при нерівній укладанні папери в пристрій. У цьому випадку аркуші або просто не будуть прийняті, або виявляться замятыми.

  Як вирішити проблему?

  Якщо ви зіткнулися з питанням, чому принтер зажовує папір, і не можете зрозуміти причину, не варто панікувати. Для початку проведіть огляд пристрою на предмет наявності будь-яких ушкоджень у механізмі, що відповідає за прокатку папери. Якщо вони були виявлені і не виявилися досить критичними, спробуйте зайнятися усуненням самостійно. Варто відзначити кілька поширених дій, здатних вирішити дану ситуацію:
  Чому принтер зажовує папір - можливі причини і способи розв'язання проблеми
 • Якщо на принтері проводиться роздруківка досить великої кількості даних, варто трохи змінити систему роботи. Найкраще розбити роботу на кілька частин, таким чином не надто навантажуючи пристрій і даючи йому відпочити.
 • Якщо перерва в роботі не дав ніяких результатів, а питання, чому принтер зажовує папір, так і залишився невирішеним, спробуйте самостійно вирішити проблему. Для початку відключіть пристрій від мережі. Після цього вийміть лист. Перед початком роботи перевірте, чи збігаються тип використовуваної на даний момент папери з типом матеріалів, зазначеним в інструкції до конкретної моделі принтера.
 • Огляньте ролик, який відповідає за протягування папери. У тому випадку, якщо він залишає сліди на аркушах, спробуйте провести чистку у відповідності з інструкцією.
 • Перевірте, чи правильно розміщені листи в гнізді для паперу. Переконайтеся, що всередині відсутні які-небудь сторонні предмети.
 • Тепер варто розібратися з самим важливим моментом в даній ситуації - витягом зажеванной паперу з принтера.

  Інструкція по витяганню папери

  По-перше, ні в якому разі не панікуйте і не починайте висмикувати застряглий лист. Це може лише погіршити ситуацію. В результаті чого може знадобитися дорогий ремонт. Щоб витягти замятую папір з принтера, дотримуйтеся наступний алгоритм:
 • Багато сучасні пристрої мають функцію, яка самостійно звільняє застряглий матеріал. Якщо ж у вашому випадку такого варіанту немає, то зробіть повне вимкнення принтера і відключіть його від мережі живлення.
 • Визначте, в якій частині лист застряг усередині механізму (початок, середина або кінець).
 • Залежно від відповіді на попереднє питання, відкрийте одну з наступних деталей: кришка лотка для паперу, передню або задню панель пристрою.
 • Чому принтер зажовує папір - можливі причини і способи розв'язання проблеми
 • Огляньте нутрощі. Перевірте рівень щільності притиснення картриджів. Огляньте роликовий механізм і переконайтеся, що всередині немає сторонніх предметів.
 • Якщо папір застряг на початку або в середині, обережно потягніть її на себе з гнізда для паперу. Якщо ж лист застряг майже повністю, просто дістаньте його з тієї сторони, де він виходить по мірі друку.
 • Чому принтер зажовує папір - можливі причини і способи розв'язання проблеми
 • Якщо виправити проблему самостійно не представляється можливим, зверніться за допомогою до фахівців по ремонту такого устаткування і не намагайтеся самостійно віджати ролики або картриджі.
 • Популярі новини
  Загрузка...