Цікаві ММОРПГ: огляд ігор, вимоги, рейтинг, відгуки

241 0 Новини високих технологій

Сьогодні такий жанр комп'ютерних ігор, як ММОРПГ, переживає не найкращі часи – справа в тому, що в цьому сегменті все рідше виходять якісні і цікаві проекти. Однак є ігри, випущені досить давно і знайшли відданих фанатів. Не можна заперечувати і того, що періодично розробники радують геймерів розрахованими на багато проектами. Ми підготували для вас топ ММОРПГ, які заслуговують уваги!

Що таке MMORPG?

Розшифровується ця абревіатура як «масова багатокористувацька рольова онлайн-гра». Цей жанр дозволяє гравцеві приміряти на себе роль персонажа, який зазвичай належить до світу науково-фантастичному чи фентезійному. Головною особливістю цього жанру можна назвати велику кількість гравців, ігровий світ, який існує на постійній основі, незалежно від виходу з нього гравців.


Чому ж ці ігри так приваблюють геймерів? По-перше, свободою дій, можливістю спільних ігор. Важливо й те, що ці проекти відрізняються барвистими світами, хорошою графікою і якісною музикою.

World of Warcraft

Говорячи про найбільш популярних ММОРПГ, варто почати з цієї гри. Незважаючи на те що вона досить стара, вона залишається одна з кращих. Компанія Blizzard створила справжній шедевр, який сьогодні є законодавцем для інших проектів цього жанру. За всю історію існування WOW розробники запропонували геймерам 6 масштабних доповнень. Останнє вийшло в 2016 році. Незважаючи на те, що графіка і сюжет World of Warcraft: Legion залишилися на рівні минулих ігор, гравці запевняють: це окупається іншими характеристиками гри.


Цікаві ММОРПГ: огляд ігор, вимоги, рейтинг, відгуки
Що ж являє собою Warcraft? Це неймовірно захоплюючий фентезійний світ, де в онлайн-режимі реальні гравці борються не тільки один проти одного, але і проти монстрів. Геймером доступно чотири режими: Звичайний, Рольова гра, Гравець проти гравця, Гравець в ролі проти гравця. Геймери можуть обирати локації і виконувати різноманітні квести, вибір їх зазвичай залежить від обраної фракції. Чому ця гра завоювала популярність гравців? Відповідь проста: World of Warcraft не відрізняється особливою складністю, до того ж він зазнав мало глобальних змін з часу свого першого виходу в світ.

Blade and Soul

У числі найбільш популярних ММОРПГ гра Blade and Soul. Головною особливістю від інших проектів жанру можна назвати режим квік-го, який дозволяє геймерам бігати по стінах і навіть повітрю, здійснювати запаморочливі стрибки. Ще одна характерна особливість – бойова система в стилі non target, що користується популярністю у любителів ігор. Ця система істотно ускладнює ігровий процес: геймеру доведеться використовувати оберти і прийоми, які допоможуть здобути перемогу над супротивником. Фанати гри Blade and Soul відзначають, що вона не може похвалитися приголомшливою графікою або чіткою деталізацією. Звуковий супровід, звичайно, радує, але не вражає. Чим же насправді хороша ця гра, так це команда розробників, яка регулярно придумує щось новеньке. Регулярно виходять як дрібні, так і великі поновлення.
Цікаві ММОРПГ: огляд ігор, вимоги, рейтинг, відгуки

Lineage

Особливе місце в нашому топі ММОРПГ займає Lineage. Про цій грі напевно чули не тільки шанувальники даного жанру, але і взагалі всі геймери. Те, що для «Лінійки» - справа цілком звичайна, інші ігри не можуть запропонувати гравцям – ніхто не зумів створити другу таку всесвіт і перевершити стала справді культовою гру. У відгуках про цьому унікальному проекті геймери відзначають: світ продуманий до дрібниць, гравців чекає велика кількість квестів, неперевершена бойова система, крафт, облоги замків та багато іншого. Звичайно, це може здатися нудним, адже все це вже знайоме тим, хто любить цікаві ММОРПГ, однак слід зазначити, що саме Lineage справила величезний вплив на розвиток інших онлайн-ігор цього жанру. Тобто все, що зараз ви зустрічаєте в багатокористувацьких рольових онлайн-іграх, коли з'явилося саме в «Лінійці».

Black Desert

Говорячи про кращих ММОРПГ на ПК, можна згадати і Black Desert. Перше, що кинеться в очі гравцеві, який запустив цю гру, створення персонажа: пророблене на рідкість детально і ретельно. Все інше трохи звичніше: прокачка персонажа, захоплюючі квести, вбивство мобів. До речі, саме прокачування є відмінною рисою даної гри: вона збалансована, гравцеві не доведеться виконувати якісь безглузді квести, отримуючи за них незначний досвід і нагороду. Геймери кажуть: унікальність Black Desert полягає в тому, що розробники зуміли знайти золоту середину між квестами, за які, до речі, дають непогану нагороду, і вбивством мобів. Високих результатів можна досягти без рутини і втоми.
Цікаві ММОРПГ: огляд ігор, вимоги, рейтинг, відгуки
Говорять про цю цікавою ММОРПГ, слід відзначити, що всім любителям PvP доведеться досягти рівня 50 після цього у них з'явиться можливість помилуватися красотами ігрового світу. На висоті, до речі, і бойова система гри. Геймерів радує відмінна анімація, спецефекти і серія прийомів. Рівень всього цього настільки високий, що складно повірити, що ви граєте не у Free to Play. Варто відзначити, що донати не особливо впливають на ігровий процес, вони не дають любителям вкласти реальні гроші в гру якихось суттєвих переваг. Як і в інших цікавих ММОРПГ, тут гравці можуть прокачувати зброю й одежу, до того ж в грі присутні петы.

TES Online

Фанати «Древніх сувоїв» наголошують: ця порівняно нова ММОРПГ-гра заслуговує уваги, адже в ній поєднуються RPG і повномасштабні бої стінка на стінку. До того ж геймерам не доведеться переживати за донат: досить передплатити та отримати рівні можливості з іншими гравцями. Деякі, правда, критикують гру за те, що вона відступає від серії. Однак навряд чи це можна назвати мінусом, адже це не шоста частина The Elder Scrolls, а TES Online. Унікальною гру робить поєднання PvE і PvP, величезна територія, доступна для підкорення, нескінченне число нелінійних квестів. Крім того, геймери говорять про не звичній системі бою, відзначають і те, що гра хоч і зроблена добре, не обійшлася без багів. До того ж деякі можливості відкриваються лише з отриманням певного лэвла, а ще в грі немає зміни доби.

Цікаві ММОРПГ: огляд ігор, вимоги, рейтинг, відгуки

Perfect World

Незважаючи на те що ця гра вийшла в 2005 році, а до Росії дісталася в 2008-му, вона досі не втратила своєї популярності. Вже тоді вона вигідно вирізнялася на тлі своїх конкурентів якісною графікою і дивно великим відкритим світом, літати по якому можна було на різноманітних транспортних засобах. Звичайно, в той час вже була World of Warcraft, проте для того, щоб оформити підписку на неї, потрібні кошти. Perfect World, у свою чергу, це ідеальний світ, безкоштовний і дивно гарний. Гра і сьогодні може похвалитися редактором персонажів: відверто кажучи, коли вона тільки з'явилася, вона була кращою за кастомізації персонажів. На що звертають увагу геймери сьогодні? На target систему, барвисті скіли і досить приємний музичний супровід, яке відсилає гравця до китайської міфології.

Revelation

У числі найцікавіших MMORPG і Revelation. Над цим проектом компанія NetEase працювала протягом 5 років! Гра вийшла непоганою, вона чимось нагадує World of Warcraft. Перше, на що звертають увагу гравці, - це абсолютна свобода: територія у цій грі ділиться не на рівні, а на зони, кожна має свою метрику і зміну погоди – все в реальному часі.
Цікаві ММОРПГ: огляд ігор, вимоги, рейтинг, відгуки
Фанатів режиму PvP проект, безсумнівно, порадує наявністю 12 різних варіантів інтерактивного конфлікту між користувачами: це як стандартні арени 1х1 так і масові облоги, розраховані на тисячу чоловік. Любителям режиму «гравець проти оточення» теж буде чим зайнятися, їх чекають як достатньо прості данжи, так і харкорные підземелля, які вміщують в себе близько 20 користувачів. Примітний цей факт, що в Revelation у геймера є можливість вибрати керування: існують режими click-to-move і non target. Перемикати їх гравець може прямо в процесі гри.

Aion

Говорячи про безкоштовних ММОРПГ іграх, слід зазначити проект, реалізований компанією Innova. Спочатку ця гра поширювалася по підписці, однак її кращі часи пройшли, бо зараз ви можете пограти в неї абсолютно безкоштовно, правда, з рядом обмежень. В основу графіки проекту лягла друга частина «Лінійки», тут досить багато полігонів, картинка виглядає максимально реалістично. Геймери відзначають: у цій грі можна не тільки стрибати, але й літати. Сюжет Aion починається з того, що стародавній бог створює Атрею – неповторний світ, який з якоїсь причини розколовся на дві половини. Грати належить за представників двох рас – елійцев і асмодіан. Перші є прихильниками добра, а тому зберегли свою красу, їх крила не втратили білизну. У свою чергу, асмодіане зазнали низки метаморфоз: приміром, у них з'явилися кігті, а крила знайшли чорний відтінок. Розробники підготували для геймерів 11 класів, так що кожен зможе знайти для себе щось цікаве. Класи досить стандартні: стрілки, чарівники, гладіатори та інші. Виділяється на їх фоні, мабуть, тільки пілот. Бойова система в даному проекті є таргетовой, проте це не заважає їй бути однією з кращих ММОРПГ на ПК.
Цікаві ММОРПГ: огляд ігор, вимоги, рейтинг, відгуки

ArcheAge

У числі кращих клієнтських онлайн-ігор ММОРПГ і ArcheAge. Чим вона хороша? Чудовою графікою, вигадливим сюжетом. Як і в інших іграх жанру, можна брати участь в одиночних боях, а можна влаштувати масштабне командний бій. Цікаво й те, що в грі існує можливість кораблебудування: геймери можуть будувати власні кораблі і навіть займатися піратством. До речі, воювати тут зовсім необов'язково, можна просто зайнятися фермерством. Мабуть, саме наявність величезної кількості спеціалізацій, які можна поєднувати, і перетворює гру в дивну пригоду. Серед достоїнств і судова система: гравці самі можуть вирішити, якого покарання заслуговує провинився. Єдиним недоліком ArcheAge можна назвати крафт: якщо ви захочете створити дійсно хороші речі, вам знадобиться величезна кількість рідкісних ресурсів.

Tera

В огляді кращих ММОРПГ не можна не згадати і гру Tera, яку російські геймери побачили порівняно недавно, проте вже присвоїли їй звання культової. Самою приголомшливою частиною цієї гри можна назвати її графіком: з першого погляду зачаровує гравців промальовування персонажів і їх костюмів, будівель і пейзажів. Сюжет теж дуже хороший: він хитромудрий і неординарний. Гравцям доступний вибір персонажів семи рас і 13 класів. Незвичний хід – наявність вихованців. У них чимало функцій: частина з них може збирати шмот, частина розширює рюкзак. Для того щоб вони не захиріли, їх необхідно годувати. Говорячи про недоліки цієї гри, слід зазначити, що після того, як ви досягнете максимального рівня, істотно поменшає екшн. Багато геймери скаржаться на те, що після цього робити в грі абсолютно нічого. Звичайно, це не зовсім так, вас чекає ряд особливих квестів, які, щоправда, скоріше є допоміжним засобом заохочення.
Цікаві ММОРПГ: огляд ігор, вимоги, рейтинг, відгуки

Icarus

Шукаєте цікаву ММОРПГ російською мовою? Зверніть увагу на гру Icarus. Як і будь-яка інша РПГ, вона починається з вибору класу персонажа, тут їх п'ять, якихось незвичайних героїв немає. Однак у гри є особливість, яка відрізняє її від інших ММОРПГ – гравець може приручити абсолютно будь-яку тварину, навіть самого справжнього дракона! Звичайно, зробити це не так просто, однак це дозволяє підкорити повітряний простір. Слід зазначити, що разом з прокачуванням персонажа прокачується і вихованець – у нього з'являється нова екіпіровка і нові навички. Icarus відрізняється і тим, що має деяку схожість з таким жанром, як стратегія. Гравці повинні освоювати нові території і зводити міста.

Drakensang Online

Якщо вам потрібна браузерна ММОРПГ-гра, зверніть свою увагу на Drakensang Online. Цей проект просто ідеально підходить тим, хто любить повноцінні клієнтські онлайн-ігри, які підійдуть для слабкого комп'ютера. Drakensang Online – це браузерка, яка цілком успішно маскується під клієнтську онлайн RPG. Захоплюючий епічний сюжет? Отримайте і розпишіться! Бездоганна графіка? Готово! До того ж гра знаходиться в чудовій обгортці із спецефектів і, звичайно, пафосу. Про динамічною прокачування і різноманітності можливостей гравців навіть говорити не варто – зрозуміло, все це тут є. Словом, Drakensang Online – це гра, яка практично нічим не поступається таким культовим ігор, як Lineage і World of Warcraft!
Цікаві ММОРПГ: огляд ігор, вимоги, рейтинг, відгуки

Wild Terra

Ще одна чудова браузерна гра-ММОРПГ відрізняється тим, що тут перед гравцями відкривається неймовірна кількість можливостей: це битви і полювання, будівництво і вирощування рослин і тварин. Оформлено все це в стилі ігор жанру survival, це означає, що якщо ви не зуміли підготуватися до таких неприємностей, як голод, холод або непрохані гості, вам слід чекати неприємностей. Серед переваг гри і те, що тут немає неігрових персонажів, так званих неписів. Всі ігрові взаємодії відбуваються виключно між живими людьми. Саме геймери визначають, як саме будуть розвиватися ігрові події. Загалом, проект Wild Terra з упевненістю можна назвати прекрасною браузерною пісочницею з великою кількістю можливостей!

Peria Chronicles

Поговорити слід і про найочікуванішою ММОРПГ - Peria Chronicles. Американці оживляють у своїх іграх комікси, а азіати вирішили перетворити в гру мангу! Розмов про це проекті чимало, проект, оформлений в мальованому стилі, був анонсований ще кілька років тому, але роки йдуть, а про терміни випуску гри до цих пір нічого не відомо. Хоча змінюються сайти, виходять нові трейлери Що являє собою Peria Chronicles? Чи варто, взагалі, її чекати? Рекламні ролики продемонстрували геймерам так звану механіку терраформування всіх ігрових локацій, тобто гравці будуть мати можливість самостійно змінювати не тільки ландшафт, але і поселення. Слід зазначити, що до місць поселень автоматично будуть підтягуватися фермери, будівельники, торговці та інші персонажі. Анонсовано було і наявність двох рас, так що цілком ймовірно, що гравців чекають військові розбирання. На жаль, на поточному етапі про гру більше нічого не відомо.

Популярі новини
Загрузка...