Хьялмарк в Скайриме. Огляд, розташування, столиця.

296 0 Новини високих технологій

Місто знаходиться в болотистій місцевості. Багато фанатів жартують, що Хьялмарк, а саме його столицю - Морфал, змалювали з Санкт-Петербурга, але всі подібні припущення фанатів розробники неодноразово відкидали. На момент подій громадянської війни ярл Морфала, Идгрод Чорна, прийняла сторону імперських легіонів на чолі з генералом Тулием. Таким чином, на території північно-західних земель утворився табір Братів Бурі.

Розташування в Скайриме Хьялмарка

Хьялмарк в Скайриме. Огляд, розташування, столиця.
Один із самих холодних міст в Скайриме, розташований неподалік від території Солитьюда. Має вихід до моря Примар, а також межує з сніговою пустелею Білих Берегів. Південно-схід, а також північ області займають усіяні по всій території руїни стародавніх міст. Серед них найбільшими називають руїни Високих Воріт. На півдні Хьялмарка знаходиться легендарне підземелля Лабиринтиан, яке було створене ще в першу еру найбільшим магом всіх часів, якого називали Магнусом.


За горами, закриваючими древнє святилище, знаходиться Вайтран, а також Високий Хротгар. По західному шляху, перейшовши володіння Межі, можна вийти в провінцію Хай Рок. Незважаючи на те що в Скайриме Хьялмарк знаходиться в болотистій місцевості, його природа відрізняється різноманіттям. У жителів цих місць ніколи не було проблем з їжею, так як більшість населення займається ловом риби, використовуючи дві великі річки. В честь однієї з них, Хьял, і назвали адміністративну область. Величезну стратегічну роль відіграє Драконівські Міст - серце Хьялмарка. З-за величезної кількості скель і непрохідності більшій частині території за нього проводилося безліч битв.

Морфал

Хьялмарк в Скайриме. Огляд, розташування, столиця.
Столицею болотистих земель здавна був славний місто Морфал. З одного боку, природний бар'єр грає на руку місцевим жителям, так як скелі роблять його неприступною фортецею. Тим не менше з-за складності переміщення отримати підтримку і провізію може бути важко для військ Морфала.

Популярі новини
Загрузка...