Навіщо в Fallout 4 ядерна батарея потрібна?

418 0 Новини високих технологій

Кожен шанувальник гри Fallout 4 ядерну батарею не раз знаходив. Не дивно, адже дія сюжету розгортається в майбутньому, коли людство володіє куди більш високотехнологічними технологіями. Вірніше, тим, що від них залишилося в результаті жахливої ядерної війни. Але все-таки дізнатися побільше про цей предмет буде дуже корисно.

Як вона виглядає і навіщо потрібна

Зовні в Fallout 4 ядерна батарея виглядає як невеликий циліндр з двома полюсами. Нижня частина жовта, а верхня – сіра. На жовтій половині червоними літерами нанесений попереджувальний напис про те, що ядерну батарею вкрай небажано використовувати в безпосередній близькості від відкритого вогню – може статися дуже неприємний казус.


Навіщо в Fallout 4 ядерна батарея потрібна?
Використовується вона як звичайний боєприпас, якого вистачає на один постріл. Підходить для самого різного енергетичного зброї, наприклад, лазерного мушкета і карабіна (а також всіх їх різновидів), карабіна Тесли, головного лазера штурмотрона, інститутського пістолета, а також позаземного пістолета і бластера чужих. Однак останні два зразка зброї повинні пройти відповідну модифікацію, перш ніж зможе використовувати земної боєприпас, спочатку не підходящий для інопланетних технологій.

Основні характеристики

Почнемо з того, що в Fallout 4 ядерна батарея має вартість в дев'ять кришок. Зрозуміло, це її реальна ціна – купувати боєприпас у героя продавці будуть значно більш низької вартості, а продавати значно дорожче, ніж за 9 кришок. Втім, багато що залежить від репутації персонажа в тій чи іншій локації – чим більше його поважають, тим більш вигідним буде курс покупки і продажу.


Навіщо в Fallout 4 ядерна батарея потрібна?
У звичайному режимі проходження нічого не важить, як і інші боєприпаси. Однак, якщо гравець віддає перевагу режим "Виживання", то варто приготуватися до того, що кожна батарея буде важити 0028 фунта. Звичайно, зовсім небагато. Але ж герой, який використовує енергетичну зброю, повинен мати серйозні запас боєприпасів для нього – як мінімум кілька сотень батарей. А вага в кілька фунтів, особливо якщо використовується не один вид зброї, це вже досить серйозно, адже потрібно продумати тактику, щоб не носити зайвий вантаж. Краще всього обмежитись двома-трьома видами зброї, що використовують різні боєприпаси. Якщо вас цікавить, яке в Fallout 4 id ядерної батареї, то код буде наступним – 000c1897. Він використовується самою грою, щоб визначити, який саме предмет повинен з'явитися перед героєм в той чи інший момент. Адже будь-який предмет, будь то зброю, броня, патрони, їжа, медикаменти або даремний непотріб, має унікальний код. Змінюючи його, можна добитися потрібного результату – наприклад, отримати більше кришок або перетворити іржаві консервні банки в передова зброя, дорогі медикаменти. Втім, це вже можна сміливо назвати відвертим чітерство.

Як можна її отримати

Якщо вам потрібно дізнатися, де ядерна батарея в Fallout 4 знаходиться, то однозначно, на жаль, сказати не вийде. Адже предмети, що знаходяться при огляді сейфів, ящиків з боєприпасами, а також трупів ворогів, генеруються випадково. Але в цілому даний боєприпас є досить поширеним товаром. Знайти його можна практично у кожного торговця, який пропонує хороший асортимент зброї.
Навіщо в Fallout 4 ядерна батарея потрібна?
Також ядерні батареї можна отримати в якості винагороди за виконання квесту "Зачистка". Дуже приємно, що брати його можна кілька разів, знищуючи монстрів на різних локаціях. Заодно герой заробить трохи очок досвіду і кришок, які зможе використовувати для ремонту або оновлення свого спорядження.

Висновок

Ну ось і все. Тепер вам відомо, навіщо в грі Fallout 4 ядерна батарея потрібна, якими характеристиками вона володіє, де її можна знайти. Напевно тепер проходження гри буде доставляти вам ще більше задоволення.

Популярі новини
Загрузка...