Моди для Morrowind, завдяки яким ви поглянете на гру по-новому

163 0 Новини високих технологій

У момент свого виходу Morrowind вразив всіх своєю чудовою графікою. Зараз же, після багатьох років, гра вже далека від сучасних стандартів. Картинка тепер виглядає, м'яко кажучи, застаріла, а спецефекти більше не викликають захоплення. На щастя, існують моди для Morrowind, що дозволяють змінити ситуацію на краще. А в цій статті будуть розглянуті ті модифікації, завдяки яким ви зможете поглянути на цю чудову гру по-новому.

Overhaul Project

Глобальний мод на графіку для TES Morrowind. Його головним плюсом є проста установка, що дозволяє поліпшити гру в автоматичному режимі і без зайвого головного болю. Простіше кажучи, дана модифікація підійде тим гравцям, які не хочуть заморочуватися.


Моди для Morrowind, завдяки яким ви поглянете на гру по-новому
По суті, Morrowind Overhaul є збіркою всіляких дрібних модів для поліпшення графіки, які до того ж не потребують додаткових налаштувань. Так, наприклад, сюди включені поліпшені текстури, тіні, освітлення, звуки та багато іншого. При цьому автор постарався зробити все так, щоб модифікація не порушувала оригінальну атмосферу гри, і, треба сказати, йому це вдалося.

Graphics Extender

А цей мод на графіку для Morrowind підійде для тих, хто хоче налаштувати все під себе. Насамперед, він сильно збільшує дистанцію видимості, а також відображення віддаленого ландшафту та інших об'єктів. Крім цього, модифікація активує раніше недоступні в грі графічні ефекти і функції, такі як поліпшені шейдери, анімація рослинності, можливість перепризначувати клавіші і багато іншого. Також варто відзначити, що даний мод для Morrowind не сильно впливає на продуктивність. Навіть якщо у вас не дуже потужний комп'ютер, гра все одно стане набагато красивіше і при цьому не з'являться осідання FPS.


Better Bodies

Цей графічний мод для Morrowind додає в гру поліпшені моделі тіл, які виглядають набагато реалістичніше, ніж в оригіналі. Насамперед, модифікація прибере всі кути з фігур ваших персонажів, а також додасть мускулатуру. Варто зазначити, що автор використав для створення Better Bodies виключно текстури високого дозволу, які виглядають дуже якісно.
Моди для Morrowind, завдяки яким ви поглянете на гру по-новому
Куди більш важливо те, що без установки цього мода не можна буде застосовувати багато інші поліпшення, що так чи інакше стосуються зовнішнього вигляду героїв. Приміром, багато ретекстуры броні або одягу просто відмовляються працювати зі стандартними тілами персонажів.

Better Heads

Дана модифікація замінює оригінальні голови героїв на більш опрацьовані і реалістичні. Звичайно ж, обличчя персонажів все ще будуть виглядати трохи карикатурно, але все ж вони стануть набагато краще, ніж у базової версії гри. Мод для Morrowind Better Heads додає більше трьох сотень нових моделей. При цьому поліпшення зачіпають особи і зачіски не тільки головних персонажів, але і майже всіх другорядних. До речі, в мод входять ще й зачіски, які виглядають набагато цікавіше оригінальних.
Моди для Morrowind, завдяки яким ви поглянете на гру по-новому
Єдиним мінусом цієї модифікації є те, що вона не працює на каджитов. Не відомо, чому автор так обділив пухнастих воїнів, але, на жаль, поробити з цим нічого не можна.

Armor + Weapons Retexture

Автор цього мода для Morrowind дійсно виконав колосальну роботу. Він замінив текстури всього зброї і броні на більш якісні, зберігши при цьому оригінальний зовнішній вигляд. До речі, покращений зовнішній вигляд отримала не тільки та екіпіровка, яку використовує головний герой, але й та, яку носять NPC. Крім усього перерахованого вище, автор також подбав про те, щоб встановлювати модифікацію було дуже просто. Достатньо лише замінити файли з папки Data Files, розташованої в директорії гри, тими, що йдуть в архіві з модом. Після цього всі зміни автоматично набудуть чинності.

Creature + World Retexture

Творець ретекстура броні і зброї не став зупинятися на досягнутому і вирішив випустити ще більш глобальний мод. На цей раз поліпшення торкнулися створінь, що живуть на просторах Морровінда. Крім того, модифікація оновлює текстури рослин, предметів інтер'єру, будівель, землі і так далі.
Моди для Morrowind, завдяки яким ви поглянете на гру по-новому
Установка, як і у випадку з модом на броню і зброю, виконується заміною файлів у папці Data Files. Процедура нескладна і при цьому не відніме у вас багато часу, натомість гра, завдяки даній модифікації, заграє новими фарбами.

Morrowind Optimization Patch

Як би дивно це не звучало, але навіть користувачі потужних комп'ютерів страждають із-за низької продуктивності в «Морровинд». Справа в тому, що гра просто не вміє коректно працювати з сучасними відеокартами і процесорами, використовуючи лише малу частину їх ресурсів. Ця модифікація значно підвищить оптимізацію. Встановивши її, ви позбудетеся від періодичних лагів і осідань FPS, які часто виникають під час подорожі по відкритого світу.

Популярі новини
Загрузка...