Cyberpunk 2077 проходження: яким воно буде в майбутньому

189 0 Новини високих технологій

При одній думці про те, що в майбутньому з'явиться можливість самостійно оцінити проходження Cyberpunk 2077 волосся на голові кожного фаната ігрової індустрії стають у вертикальне положення. Цей проект є одним з найбільш очікуваних з тих, що з'являться в найближчому майбутньому. Дана стаття надасть всі цікаві подробиці про цей проект.

Загострення пристрастей

Ще з анонсу в 2016 році фанати чекають можливості випробувати проходження гри Cyberpunk 2077 1 частина якої розробляють вже більше 2 років. Але, польські розробники навіть ігровий процес показали тільки на Е32018 року. Таке трепетне очікування пояснюється безмежним лімітом довіри до авторів, які подарували світу серію «Відьмак». Особливо третю частину, що стала шедевром на століття і навіть через три роки має величезну популярність. Коли на відкритій конференції Microsoft був показаний трейлер гри, то зал буквально вибухнув вигуками, оплесками, бурхливими оваціями. Складно уявити, але багато людей заради цього проекту і відвідали виставку Е3. На польських розробників лежить велика відповідальність за очікувань фанатів.


Cyberpunk 2077 проходження: яким воно буде в майбутньому

Сюжетна складова

Проходження Cyberpunk 2077 буде цікавим лише в тому випадку, якщо з сюжетної складової все буде в порядку. За першим відомостям, гравець відправитися в світ великих корпорацій, злиднів і розгулу криміналу – типовий кіберпанк, якщо додати різноманітні технології. Головний герой живе у величезному мегаполісі, який називається «Місто Ночі». Його він називає найгіршим місцем у всій Америці. Початківець хакер в трейлері показаний на крутому автомобілі. Він тільки отримав своє перше завдання і з цього починається закручена історія. Точно відомо, що в історії знайдеться місце для спеціального наркотику braindance. Ця речовина дозволяє по-справжньому відчути емоції іншої людини. Виготовляють його великі корпорації, вони ж займаються розповсюдженням. Слід зазначити, що головний герой буде повністю озвучений. Також у користувачів буде можливість вибрати стать, що велике нововведення в порівнянні з серією «Відьмак».


Cyberpunk 2077 проходження: яким воно буде в майбутньому

Загальна концепція ігрового процесу

Коли люди почули, що проходження 1 частини гри Cyberpunk 2077 доведеться здійснювати від першої особи, то засмутилися. Всі подумали, що їх чекає черговий шутер, а польські розробники не змогли створити нову цікаву рольову гру. Насправді це хибна думка. Автори описують проект, як РПГ з елементами шутера. Користувач буде вольний прокачувати свого персонажа за гнучкою системою і перемикатися між трьома заявленими класами. Крім основної сюжетної лінії, гравець зможе проходити другорядні завдання в режимі «Авторитет Вулиць». Вони дозволять отримувати доступ до нових зон, поліпшень, торговцям тощо. Персонажа можна буде одягати в нове спорядження, яке також впливає на статус у тому чи іншому суспільстві. Стрільби приділено значне місце, але це не буде ураганний шутер. Гравцеві буде надана можливість знайти підхід до противників за допомогою своїх навичок. Розробники також заявили, що деякі завдання будуть відрізнятися особливою складністю. У проходженні 1 частини Cyberpunk 2077 російською їх не знайти, але на високих рівнях доступ відкриється.
Cyberpunk 2077 проходження: яким воно буде в майбутньому

Великий світ

Польські розробники із студії CD Projekt RED знають толк в будівництві відкритих світів. Вони обіцяють ексклюзивну атмосферу, яка відчувається вже в перших трейлерах. Протези, найманці, постійні протистояння, величезні будівлі корпорацій – це лише найменша частка всього, що чекає користувачів всередині. Головною відмінністю в проходженні Cyberpunk 2077 від серії «Відьмак» стане вертикальність світу. Передбачено пересування на декількох рівнях у всіх локаціях. Щоб знайти для себе альтернативні шляхи достатньо крутонути камерою вгору або вниз. Саме в межах цього був обраний вид від першої особи. Гравці зможуть відчути на собі фірмову свободу, якої так славляться розробники, тільки вже в новому сеттінгу. Про те, наскільки великий вийшов у них відкритий світ, навіть сам координатор команди дизайнерів CD Projekt RED Пітер Геленсер точно не може сказати. Він зазначає, що з-за вертикальності складно порахувати його площу. В одних локаціях цей показник більше, в інших менше.
Cyberpunk 2077 проходження: яким воно буде в майбутньому

Приблизна дата виходу

Про те, коли проходження Cyberpunk 2077 зможе випробувати на собі кожен користувач, досі точно невідомо. Є дві версії щодо дати виходу проекту. За однією, розробники будуть чекати наступного покоління консолей, що з'являться не раніше 2020 року. Це суперечить іншій версії, де датою виходу вказана друга половина 2019-го. На користь цієї інформації свідчать деякі факти. Наприклад, польські розробники на своєму офіційному форумі заявляли, що до 2021 року планують випустити у світ два ААА-проекту, а Cyberpunk 2077 стане першим з них. Якщо ж вони не випустять очікувану усіма гру в 2019-му, то часу на розробку другої роботи у них просто не залишиться. Але, можливо, у них працюють дві команди паралельно над двома проектами одночасно. Тоді вихід може статися і в 2020-му, але за заявами одного інвестора, подія станеться раніше. У будь-якому випадку, точну дату поки не називали.
Cyberpunk 2077 проходження: яким воно буде в майбутньому

Підсумки

Проходження гри Cyberpunk 2077 обов'язково буде таким феєричним, що запам'ятається на довгий час. Свій статус відмінних майстрів жанру RPG польські розробники намагаються всіляко підтримувати. Вони розуміють градус очікування у фанатів, а тому до створення нового хіта підходять зі всією серйозністю. Про це свідчить витрачений час за роботою. Вже протягом майже двох років вони в таємниці намагаються створити черговий шедевр. За цей час вони навіть повністю змінили концепцію даного проекту. Польський уряд виділив студії творців великий грант на дослідження в області створення безшовної багатокористувацького режиму, кінематографічних моментів, реалістичного поведінки NPC і тому подібного.

Популярі новини
Загрузка...