"Скайрим". Ралоф і перший сюжетний вибір у грі

224 0 Новини високих технологій

У "Скайриме" Ралоф - це класичний приклад того, яким повинен бути справжній норд. З самого початку, під час "останньої" поїздки в житті ми бачимо його непохитний характер. Він, як і всі інші брати за невдачі, їде в повозці з ув'язненими, яких повинні стратити. Тим не менш він не сумував і був готовий зустріти свою смерть і відправиться до праотців в Совнгард. Будучи прихильником забороненої на території Скайріма організації "Брати Бурі", він ні на секунду не відступив від своїх принципів і до кінця був вірний Ульфрику Буревіснику, істинного короля норд.

Хто такий Ралоф

Це високий і сильний чоловік-норд, що має яскраво виражену скандинавську зовнішність. Він має класичну броню легіону Братів Бурі, довгі світлі волосся і коротку бороду. У своїх переконаннях він бездоганно довіряє ярлу Виндхельма, влаштувала повстання.


Початок сюжету

"Скайрим". Ралоф і перший сюжетний вибір у грі
Після того як імперський легіон робить перекличку, а нам дають можливість створити персонажа, вибравши його унікальну зовнішність і расу, починається процес страти. Імперському солдату шкода нас, так як нас немає в списку і ця жертва була б у будь-якому випадку марна, але він нічого не робить для того, щоб допомогти нещасному. З-за цього більшість вибирає сторону Братів Бурі і рятується від дракона Алдуина разом з Ралофом. Пробігши пов'язаними кілька хвилин, головний герой разом з нордом ховаються в башті, підземелля якої кишить монстрами і іншими ворогами, але іншого шляху врятуватися просто не передбачено. У "Скайриме" Ралоф першим ділом, коли небезпека минула, допомагає нам позбавитися від пут, знайти спорядження, а також зброю для захисту. На шляху до порятунку персонаж буде наставляти героя, що можна назвати навчанням проходження всієї гри.


Сюжет рухається таким чином, що ми проходимо підземелля і норд закликає нас приєднатися до Братів Бурі, причому неважливо, яку расу вибирає гравець. З цього напрошується висновок, що імперська пропаганда була неправа, кажучи, що Ульфрик ненавидить інші раси і хоче їх знищити. Після проходження першого квесту гравець потрапляє в місто Ривервуд, де отримує нагороду, а також отримує основний квест і ще один побічний - вступ в армію Ульфрика.
"Скайрим". Ралоф і перший сюжетний вибір у грі

Що робити, якщо в "Скайриме" Ралоф не говорить

Необхідно зрозуміти, що якщо у вас ліцензійна гра, то проблем бути просто не може. Всі ці баги були усунуті вже давним-давно. Тим не менш якщо на вашому комп'ютері стоїть надто багато модів, то така проблема може виникнути. Допомогти в цьому може переустановка гри вже без модів.

Популярі новини
Загрузка...