Шутер від першої особи на "Андроїд": добірка кращих

112 0 Новини високих технологій

Знайти і викачати хороший шутер від першої особи на Android платформу часто буває важко. На смартфони і планшети часто створюють проекти, які не заслуговують навіть найменшої уваги користувачів. Щоб не копатися довго у величезних списках розваг, слід ознайомитися з добіркою ігор в цій статті.

Винищення зомбі

Рідко виходить гідний шутер від першої особи на Android, а якщо брати зомбі тематику, то коло ще більше звужується. Автори Dead Trigger 2 зуміли довести, що створювати цікаві проекти в цій категорії можливо.
Шутер від першої особи на "Андроїд": добірка кращих
Вони зробили близько шести сотень різних сценаріїв, величезний арсенал зброї і просту концепцію. Однієї сюжетної лінії тут немає, а користувачам пропонується нищити ходячих мерців будь-якими доступними способами. На екрані розгортається настільки динамічний протистояння, що відірватися від нього неможливо. Для гравців створили барвисті локації, а також не забули про відповідному візуальному оформленні. У проекті можна дійсно відчути себе єдиним вижив людиною, яка бореться за право існувати всіма силами. Розробники подбали про балансі, а тому зомбі наступають хвилями.


Далеке майбутнє

Не кожен шутер від першої особи на Android здатний захопити на довгі години. Одним із винятків є гра N. O. V. A. 3 в якій автори не забули подбати також про сюжеті. Тут розповідається історія про те, як люди давно покинули Землю і освоїлися у відкритому космосі.
Шутер від першої особи на "Андроїд": добірка кращих
Через багато століть вирішено відправити у розвідку солдата. Він повинен з'ясувати, як йдуть справи на кинутої колиски цивілізації. Після прибуття виявляється, що користувач не єдиний з прибивших людей. Починається чергове протистояння між реальними користувачами за право свого народу повернутися на Землю. Розробники створили сім різноманітних і великих карт, а ще стільки ж режимів в многопользовательском змаганні. Щоб випробувати весь контент, гравцям доведеться витратити десяток годин.


Битви в сеттінге футуристики з особливими транспортними засобами і різновидами зброї дійсно захоплюють. Гравець відчує себе борцем за вищі цілі, а динаміка в боях настільки висока, що захочеться випробувати свої сили раз за разом. Саме тому N. O. V. A. 3 входить в топ шутерів від першої особи "Андроїд".

Змагання снайперів

Часто гравцеві хочеться взяти лише один проект на озброєння, який зуміє подарувати сотню годин чудово ігрового процесу. У списку кращих шутерів від першої особи на Android такою грою по праву вважається Sniper Fury.
Шутер від першої особи на "Андроїд": добірка кращих
Сказати, що вона величезна, значить сильно применшити. Такий проект можна грати місяцями, і він не набридає. По-перше, загальна кількість місій більше ста, кожна пропонує цікавий сценарій. По-друге, ігровий процес зосереджений на стрільбі зі снайперської гвинтівки. Події розгортаються в наш час, що надає можливість об'єктивно оцінити дизайн локацій, над якими трудилися розробники. По-третє, розважатися тут поодинці зовсім не обов'язково. Якщо власна кампанія набридає, можна випробувати себе на міцність в многопользовательском режимі. Там збираються такі ж снайпери, які ведуть полювання на інших користувачів.
Цей шутер від першої особи на Android приваблює ще й можливістю кастомізації свого стрілецької зброї. Будь-який користувач може зробити свою гвинтівку унікальною, щоб противники запам'ятовували смертельний постріл з неї на довгий час.

Реалізм на першому плані

Гра шутер від першої особи на "Андроїд" про події Другої світової війни з гарним виконанням особливо цінується серед аудиторії. В авангарді цієї категорії йде гра World War Heroes, яка відправить користувачів відомі точки битв двох протиборчих сторін.
Шутер від першої особи на "Андроїд": добірка кращих
Локації за типом висадки в Нормандії, битва за Берлін, танкові бої і багато подібного. Автори при створенні надихалися легендарної серією «Поклик Честі», яка користується великою популярністю на консолях і комп'ютерах. Кожна місія надає унікальний сценарій зі своїми цілями. Виконувати їх можна в поодинці або ж приєднуватися до команди реальних користувачів і спільними зусиллями намагатися здолати ворога. Розробники створили реалістичну графіку, яка радує око, чого особливо складно домогтися на мобільних платформах. Проект здатний подарує годинник насолоди, а тому заслужено увійшов в топ кращих шутерів.

Популярі новини
Загрузка...