Прості і зручні конвертери XPS в PDF

174 0 Новини високих технологій

Файли з розширенням XPS можна легко відкрити засобами будь-якої версії Microsoft Office, що вийшла пізніше 2007 року. Але що робити, якщо ви хочете відправити документ в даному форматі людині, не користується Windows? У цьому випадку вам допоможе конвертер XPS в PDF. Про кращі з таких програм піде мова в статті.

Віртуальний принтер

Скориставшись засобами віртуальної друку, ви зможете легко конвертувати файли XPS в PDF. Для цього достатньо відкрити документ у Word, а потім відправити його на друк. При цьому потрібно вибрати віртуальний принтер Microsoft. Вам залишиться тільки вказати шлях для збереження нового файлу, а потім підтвердити операцію - у підсумку ви отримаєте документ у форматі PDF.

Mgosoft XPS Converter

Основне призначення даної програми можна легко зрозуміти з її назви. Щоб здійснити конвертацію, потрібно додати XPS документ, скориставшись кнопкою Add File, вибрати PDF у розділі Output Format, натиснути Start Converting і дочекатися закінчення операції.


Прості і зручні конвертери XPS в PDF
До речі, за допомогою цієї корисної утиліти ви можете конвертувати XPS не тільки в PDF, але і в інші популярні формати. Вибір підсумкового розширення також здійснюється в розділі Output Format.

Print Conductor

Ця програма призначена для автоматичного друкування великої кількості документів. Але є у неї ще й інша функція. Справа в тому, що в додаток вбудований модуль під назвою Universal Document Converter, який запросто можна використовувати в якості конвертера XPS в PDF.
Прості і зручні конвертери XPS в PDF
Щоб змінити формат цікавлячого вас файлу, який потрібно відкрити його в програмі, а потім відправити на друк. Далі необхідно вказати принтер Universal Document Converter, а підсумковим розширенням вибрати PDF.

Онлайн конвертер

Можна обійтися і зовсім без установки яких-небудь додаткових програм або проведення дій з віртуальними принтерами. Для цього достатньо скористатися одним з онлайн-сервісів, що дозволяють змінити формат документа XPS на PDF. Подібних онлайн-конвертерів досить багато, але всі вони працюють за однаковим принципом. Сенс полягає в тому, що ви завантажуєте на сайт XPS файл, а в результаті отримуєте посилання вже на новий документ у форматі PDF. Приміром, таку операцію дозволяє виконати сервіс Xpstopdf, але він аж ніяк не єдиний у своєму роді.

Популярі новини
Загрузка...