Кращі моди для магів у «Скайриме»

207 0 Новини високих технологій

Моди для магів у «Скайриме» значно урізноманітнюють геймплей. Вони не лише додають нові заклинання, але і дозволяють користуватися всілякими унікальними предметами, у яких немає аналогів в оригінальній версії гри. А кращі з таких модифікацій як раз і будуть розглянуті далі.

Enhanced weapons: Staves and Bombs

Даний мод на «Скайрим» для магів значно розширює асортимент чарівного зброї. Він додає в гру 16 посохов, на кожен з яких накладено унікальне зачарование. Так, наприклад, ви зможете закликати Атронахов Порожнечі або ж могутніх Трэллов, здатних скласти гідну конкуренцію навіть самим небезпечним ворогам. Крім цього, модифікація дозволяє користуватися новими предметами – бомбами. Вони стануть в нагоді вам в тому випадку, якщо у вас закінчиться мана. При цьому є кілька типів бомб, так що у вас буде вибір в залежності від сформованої ситуації.


Battlemage Armor

Відмінний мод на броню для мага в «Скайриме». Підійде для тих чарівників, які не тільки закидають ворогів заклинаннями здалеку, але і не бояться вступити з ними в ближній бій.
Кращі моди для магів у «Скайриме»
Встановивши всі файли, ви отримаєте унікальну броню, зменшує витрати мани для всіх заклинань на 15 %. Крім того, обладунок в два рази підвищує швидкість відновлення магії, а також додає вам 50 одиниць даного ресурсу. Врахуйте, що після застосування модифікації броня не з'явиться у вашому інвентарі автоматично. Щоб дістати її, вам доведеться відправитися в Лабиринтиан, дійти до локації Трибуна і обшукати руїни розташованої там вежі.

Battlemage Armor (Female)

І знову мод для магів у «Скайриме», додає броню. Правда, на цей раз виключно для персонажів жіночої статі. Після установки модифікації вам стане доступний комплект стильною екіпіровки, в якій не соромно з'явитися перед своїми ворогами або ж колегами по цеху.


Кращі моди для магів у «Скайриме»
Броня має чотири забарвлення, а знайти її можна в скрині, розташованому в Колегії Вінтерхолда (Зал Досягнень). Крім того, ви можете самостійно скрафтить обладунок, попередньо купивши книгу з кресленням у Фаренгара.

Phenderix Magic Evolved

Цей мод на магію для «Висування» додає більше трьох сотень унікальних заклинань. При цьому автор модифікації постійно допрацьовує її, так що в майбутньому контенту стане ще більше. Ще одним важливим моментом є те, що вся магія з мода не порушує баланс в грі. Простіше кажучи, ви не зможете вбивати небезпечних ворогів, промовивши одне-єдине заклинання.

Elemental Destruction Magic

Модифікація для тих, хто любить користуватися магією руйнування. Так, мод вводить в гру три нових види чаклунства даної школи: води, повітря і землі. Більш того, кожна з цих стихій має свої унікальні ефекти, які знадобляться вам в тій чи іншій ситуації. Вода, наприклад, уповільнює супротивників, повітря відштовхує їх на велику відстань, а земля відключає регенерацію здоров'я.

Mynitha Silverstorm

Ну, і, нарешті, мод для магів у «Скайриме», що дозволяє заручитися підтримкою нового компаньйона – дівчини на ім'я Минита. Ця супутниця, незважаючи на гадану крихкість, прикриє вам спину в бою і впорається з будь-яким з можливих супротивників.
Кращі моди для магів у «Скайриме»
Минита має свій набір унікальною екіпіровки і заклинань. Крім того, супутниця прокачується одночасно з головним героєм, так що вона не відстане від вас по рівню. Завербувати Миниту можна в таверні «Смеющаяся щур», яка знаходиться в Солитьюде.

Популярі новини
Загрузка...