Пристаріла скеля в Skyrim: опис локації. Де знайти камінь Барензии?

261 0 Новини високих технологій

Неподалік від міста під назвою Маркарт розташувалася локація "Пристаріла скеля". У Skyrim це місце облюбували ворожки та Ізгої. До того ж, саме тут можна виявити один з 24 каменів Барензии. Ми пропонуємо вашій увазі докладний опис даної локації і пов'язаних з нею квестів!

Опис вежі

Як дістатися до Бабській скелі в Skyrim? Необхідно вирушити на північний захід від міста Маркарт. Потрапити у фортецю Ізгоїв можна лише через Відьомський оплот. До речі, в цих нордских руїнах героя зустрінеться десять ізгоїв, в числі яких один з найрідкісніших представників корінного населення краю - рівневий ізгой-шаман Вересове серце. Після того, як Довакин пройде Відьомський оплот, він виявиться в локації "Пристаріла скеля". Гарнізон не особливо великий, тут гравця зустрінуть три ізгоя, один з яких маг. У верхній частині локації Довакина чекає небезпечна пастка - вогняна, з використанням каміння душ. Тут же знаходиться і ворожка Драскуа. А ще головний герой може виявити на вершині Бабській скелі Стіну слів з новим драконячим криком - "Переляк".


Пристаріла скеля в Skyrim: опис локації. Де знайти камінь Барензии?
Говорячи про те, як потрапити до Бабській скелі в Skyrim, слід зазначити, що існує ще один шлях: треба придбати коня, об'їхати на ньому Відьомський оплот по горах. Якщо ви зробите це з правого боку, ви потрапите прямо на майданчик локації - прямо в лапи до Драскуа.

Хто така Драскуа?

З цієї ворожкою протагоністу доведеться зіткнутися в ході квесту "Осколки колишньої слави". Це не проста ворожка, Драскуа є символом ізгоїв, які оселилися в Бабській скелі. У Skyrim вона відома як спадкоємиця Сорки - члена Зберігачів Бритви, яка охороняла Навершя Бритви Мерунеса. Покоління змінювалися, артефакт переходив від одного первістка до іншого, так Навершя виявилося в пазуристих руках Драскуа. Ця ворожка пішла з міста в 174 році, відразу після того, як було придушено повстання Ізгоїв, і оселилася в Бабській скелі.


Пристаріла скеля в Skyrim: опис локації. Де знайти камінь Барензии?

Предмети і Артефакти

Які предмети можна виявити в даній локації? По-перше, це, звичайно ж, Навершя Бритви Мерунеса. Тут же знаходяться і чорні камені душ - зазвичай не більше двох штук. Любителів Алхімії порадує тому книги "Гра за обідом", який легко виявити всередині башти перед важелем. До того ж, можна знайти в локації "Пристаріла скала" в Skyrim Камінь Барензии.

Квести, пов'язані зі скелею: "Роботи Шалидора"

Дана локація може бути однією з тих, в яких можливе проходження radiant-квесту "Роботи Шалидора". Справа в тому, що цей квест є повторюваним, видає його орк-маг Ураг гро-Шуб. Після того, як ви виявите книгу, необхідну орку, в рівневому скрині, вам потрібно буде повернути її бібліотекаря, а вже через одні ігрові добу забрати переклад видання. В якості нагороди Довакин отримає три згортки, які дозволять збільшити навик однієї з шкіл магії.

"Заглянути під кожен камінь"

Відправившись в локацію "Пристаріла скала" в Skyrim, ви зможете виявити один з Каменів Барензии, необхідний для проходження даного квесту. Після того, як ви зберете всі артефакти і станете повноправним членом Гільдії Злодіїв, вам слід відшукати корону Барензии і податися з нею до Векс, щоб отримати заслужену нагороду.
Пристаріла скеля в Skyrim: опис локації. Де знайти камінь Барензии?

"Осколки колишньої слави"

Для того, щоб отримати цей квест, протагоністу доведеться відправитися в музей "Міфічного світанку". Тут він повинен зустрітися з його власником і поговорити з ним. До речі, запрошення герой отримає відразу після того, як досягне 20-го рівня. Його знайде гонець, причому статися це може у будь-якому поселенні. Музей розташований в Данстаре. Біля дверей героя зустріне Сил, він і запропонує пройти всередину і ознайомитися з експозицією. Сил повідає Довакину про Кризу Облівіона, про роль культу Міфічного Світанку. Розповість він і гоніння, яким цей культ піддався. Герой зрозуміє - Сил дуже пишається тим, що зумів зібрати всі предмети, які залишилися після знищення культу. Він не зміг роздобути лише один артефакт - кинджал Бритва Мерунеса. Протагоніст дізнається, що після того, як культ був знищений, зброю розламали на три частини. Тепер ці уламки оберігають "Хранителі Бритви". Сил запропонує Довакину за пристойну винагороду розшукати всі уламки артефакту.
Пристаріла скеля в Skyrim: опис локації. Де знайти камінь Барензии?
Найпростіше дістати рукоять кинджала, яка знаходиться у дроворуба з містечка Морфал - Йоргена. Осколки клинка протагоніст виявить у фортеці Тріснутий Бивень, яку захопила орочья банда. Уламки знаходяться у ватажка бандитів. Ну, та навершя артефакту можна виявити в локації "Пристаріла скеля". Після того, як ви зберете всі частини кинджала, потрібно відправитися до Силу і отримати винагороду.

Популярі новини
Загрузка...