Завдання "Мішок пір'я" в "Відьмака 2"

244 0 Новини високих технологій

Друга частина гри про Відьмака хоч і відрізняється меншими розмірами і тривалістю проходження від першої, але все одно наповнена безліччю подій і додаткових сюжетних ліній. У даній статті ви дізнаєтеся про квест "Мішок пір'я" в "Відьмака 2".

Завдання "Мішок пір'я" в "Відьмака 2"

Опис

Спершу варто поговорити про те, де знайти дане завдання, на якому етапі проходження сюжетної лінії воно з'являється і що потрібно для його активації. По-перше, квест "Мішок пір'я" в "Відьмака 2" в оригіналі називається A Sackful of Fluff (для тих, хто збирається проходити гру на англійською мовою). Натрапити на завдання можна як під час проходження сюжету за бік Роше, так і за бік Йорвета. В обох варіантах доступ до квесту відкривається у другій главі. У разі проходження за Роше ви зможете потрапити до завдання після того, як позбудетеся від туману війни і доберетеся до поселення гномів. Якщо проходити за ельфів, то ви зможете активувати квест вже на початку другої глави, якщо вийдете з міста.


Для того щоб отримати завдання, не важливий поточний статус сюжетної лінії. Вам достатньо звернутися до каньйону з гарпиями. На вході локації буде стояти підозріла хатина без дверей. Вам необхідно зайти в неї і виявити там дивного людини. При розмові з ним і активується завдання.
Завдання "Мішок пір'я" в "Відьмака 2"

В чому суть?

Квест "Мішок пір'я" в "Відьмака 2" дивний, але забавний. Під час розмови з ченцем на ім'я Ельтон стає ясно, що замовникові потрібна невелика кількість пір'я гарпій для одного таємного покупця. Справа дивне, але людина погоджується платити за нього великі гроші, тому ви можете взятися за замовлення. Вирушайте до каньйон і знищити кілька птахів. Варто сказати, що пір'я падають не з кожного вбитого противника, тому за винищенням літаючих доведеться провести хвилин 5-10. Після цього повертаємося до Эльтону і дізнаємося, що дивний і таємничий колекціонер замовив ще 60 пір'я. Геральт може взятися і за це завдання, або відмовитися від нього.


Якщо ми беремо продовження завдання "Мішок пір'я" в "Відьмака 2", то доведеться знову вирушати в каньйон. Якщо все гарпії закінчилися, потрібно просто почекати з допомогою медитації до наступного дня. Зібравши всі 60 пір'я, знову повертаємося до самітника. Ельтон заявляє, що колекціонеру не вистачає всього 8 пір'я, за які він, звичайно ж, так само щедро заплатить. Щоб побачити повну кінцівку завдання, потрібно взятися і за це замовлення. Вбиваємо ще кілька гарпій і в черговий раз йдемо до Эльтону. На цей раз муки Геральта з однотипними завданнями закінчуються, замовник платить хорошу суму і прощається з вами. З одного боку квест "Мішок пір'я" в "Відьмака 2" можна вважати стьобом на тему одноманітних завдань сучасних ігор, в яких потрібно тільки вбивати і приносити певну кількість видобутку. Але найцікавіше розкривається в кінці.
Завдання "Мішок пір'я" в "Відьмака 2"

Кінцівка квесту

Ви йдете з повною кишенею грошей, а пустельник залишається зі своїми перами. Але пізніше вас відправлять в цей каньйон за сюжетом. Тому не забудьте заглянути до старого знайомого в хатину. При підході до оселі Эльтона активується коротка заставка. Те, що ви побачите в ній, вас здивує.
Геральт непомітно підходить до віконця і заглядає в нього. Там він бачить відлюдника, одягненого в дивний костюм з подушок і пір'я. При цьому він видає звуки, схожі на півня, і кректання. Ви можете залишити персонажа в спокої і піти, або зайти і привітатися. Вибираємо другий варіант. Відьмак заходить в хатину і кличе Эльтона до себе. Той без тіні збентеження або незручності вітається з головним героєм і починає діалог. Геральту відразу стає зрозуміло, що у відлюдника "не всі вдома" та бажає швидше піти. Ельтон, в свою чергу, не бачить нічого поганого в своєму вбранні і занятті. На цьому герої прощаються один з одним.
Завдання "Мішок пір'я" в "Відьмака 2"

Додаткові відомості

При проходженні завдання ви потрапите в каньйон, де основне місце внизу займає печера і камені. "Мішок пір'я" в "Відьмака 2" не передбачає дослідження печери. Доступ до неї відкриється у міру проходження сюжетної лінії. Після завершення квесту ви отримаєте в нагороду трофей, який не вішається на пояс, а надівається на голову Геральта. Виглядає він як дзьоб птаха. Також цікаво те, що тільки в російській озвучці Ельтон розмовляє з помітним акцентом, на відміну від всіх інших героїв. Це говорить нам про те, що даний персонаж не місцевий в тих краях. Тепер ви знаєте все про проходження "Мішок пір'я" в "Відьмака 2".

Популярі новини
Загрузка...