Що робити, якщо Sony Vegas не відкриває MP4

290 0 Новини високих технологій

Багатьом користувачам, які займаються монтажем відео, відома проблема, коли Sony Vegas Pro не відкриває MP4. Ситуація дуже поширена, але більшість недосвідчених користувачів заходять в глухий кут, змушуючи себе відмовитися від даної програми на догоду іншій, подібній. Але робити цього не потрібно - проблему досить просто усунути так, що в майбутньому вона більше не з'явиться.

Що робити, якщо Sony Vegas не відкриває MP4

Спосіб 1: завантаження кодеків

Найпоширенішою причиною появи помилки є відсутність потрібних кодеків. Всі вони знаходяться в одному пакеті, який носить назву K-Lite Codec Pack. Щоб усунути неполадку, вам необхідно завантажити його з офіційного сайту і інсталювати на свій комп'ютер. Якщо після виконаної процедури помилка не зникла, спробуйте встановити медіапрогравач Quick Time останньої версії.

Спосіб 2: робота з бібліотеками

Якщо попередній спосіб не дав ніяких результатів, то, можливо, проблема полягає у відсутності відповідної динамічної бібліотеки, необхідної для відкриття файлів формату MP4 в програмі Sony Vegas Pro. У цьому випадку її необхідно додати. Робиться це наступним чином:


 • Знайдіть в інтернеті динамічну бібліотеку aviplug.dll і завантажте на комп'ютер. Користуйтеся тільки перевіреними сайтами!
 • Вийміть з архіву в будь-яку папку.
 • Скопіюйте файл в папку "System32", що знаходиться на системному диску в папці "Windows".
 • Після цього рекомендується перезавантажити комп'ютер, а потім вже відкрити MP4 в програмі.

  Спосіб 3: видалення кодеків

  Цілком можливо, що програма Sony Vegas не відкриває MP4 через несумісність деяких кодеків. Як можна зрозуміти, ця ситуація діаметрально протилежна тій, що наведена в першому способі. Відповідно, щоб вирішити проблему, вам необхідно видалити кодеки з комп'ютера. Якщо і після цього нічого не працює, то спробуйте встановлювати їх по черзі, щоразу перевіряючи працездатність.

  Спосіб 4: конвертація відео в інший формат

  Якщо ви випробували всі методи, але у вас все одно ніяк не виходить додати в програму файл формату MP4 то самим оптимальним способом, який стовідсотково дозволить запустити потрібний файл, конвертація відео. При цьому не рекомендується перетворити файл у формат AVI, так як найчастіше вони однаково з MP4 не запускаються в Sony Vegas Pro. Для виконання цієї операції ви можете скористатися простою програмою під назвою Format Factory.
  Що робити, якщо Sony Vegas не відкриває MP4

  Висновок

  Ось ми і розібралися, як усунути проблему, коли Sony Vegas не відкриває MP4. Сподіваємося, що один з чотирьох наведених способів допоможе вам вирішити проблему.

  Популярі новини
  Загрузка...