Як потрапити на цвинтар у "Відьмака 1"?

271 0 Новини високих технологій

Перша частина нині легендарної ігрової серії The Witcher відрізняється складною сюжетною лінією, в яку вплетені додаткові завдання. Рішення і долі персонажів щільно перетинаються один з одним. Іноді без додаткових підказок складно здогадатися, які дії необхідно робити для тих чи інших кінцівок. Наприклад, щоб потрапити на цвинтар у "Відьмака", необхідно спочатку виконати цілий ряд завдань і отримати схвалення від кількох персонажів.

Як потрапити на цвинтар у "Відьмака 1"?

Опис локації

Цвинтар знаходиться за стінами міста Вызимы. Потрапити на його територію можна у другій главі сюжетної лінії. Ворота на кладовищі відкриваються тільки з боку міста, а зовні потрапити на нього неможливо. В момент дії першого "Відьмака" вхід на кладовище офіційно закритий, оскільки там розплодилися гулі. Доступ заборонений не тільки звичайних громадян, але і сторожі, і навіть відьмак. Тому Геральту доведеться постаратися, щоб потрапити на кладовище вперше.


На території локації знаходиться декілька будівель. Ви можете відвідати зруйнований храм і склеп, в якому мешкає кілька супротивників. Також з кладовища можна вийти в Храмовий квартал і в Купецький квартал. Для кожного з них передбачені свої ворота. Вночі тут набагато небезпечніше, ніж вдень. Ви зустрінетеся з гулями, грайверами, альгулями, утопцами і плавунами. Під час проходження "Відьмака 1" потрапити на кладовище доведеться для виконання аж 6 квестів. Розглянемо їх докладніше.
Як потрапити на цвинтар у "Відьмака 1"?

Пропуск

Для доступу на територію кладовища необхідно отримати офіційний пропуск. Для цього потрібно спочатку довести невинність Вінсента Мейса, голови міської варти. Замість допомоги Вінсент дасть вам перепустку. Після цього ви зможете пред'явити його сторожі і спокійно проходити всередину.


Також отримати доступ до локації можна через могильника. Спочатку необхідно виконати одне прохання - квест під назвою "Вызимский собаколов". Найкраще дочекатися ночі і відправитися на полювання. Вдень принесіть могильнику 6 горщиків собачого сала. Дід дуже не любить собак, тому щедро заплатить за їх знищення. Згодом ви зможете взяти у нього квест "Подяку могильника" і потрапити на кладовище в Вызиме в "Відьмака 1".

Контракт на альгулей

Другорядне завдання можна виконати не тільки на цвинтарі, але і на болотах. Однак якщо ви отримали доступ до локації раніше, то можна прийти вночі і перебити всіх альгулей по кілька разів. Вам необхідно зібрати 3 кісткових мозку монстра. Якщо чудовисько не вивчено Геральтом, то спочатку ви не будете отримувати лут з трупа. Через десяток вбивств з альгулей будуть випадати потрібні предмети.

Неприкаяний дух

Наступний квест не вимагає попадання на кладовищі, але його дії розгортаються біля воріт. Вам належить битися з духом чоловіка однієї жінки. Вона впевнена, що саме душа померлого не дає їй спокою ночами. Геральт зустрічає дружнього духа, але все ж знищує його. Вдень повертайтеся до жінки за нагородою.

Шість футів під землею

Основний квест у другій главі, де вам належить потрапити на цвинтар у "Відьмака 1". Завдання отримуєте у Зігфріда. Він радить відвідати кладовище та оглянути трупи, а також склеп. Необхідно дізнатися, чому пропадають люди і хто позбувається гулей. В ході розслідування стають явними подробиці основної справи. Якщо зачистити гробницю і перебити всіх, ви отримаєте додаткові 400 оренов від Зігфріда впридачу.
Як потрапити на цвинтар у "Відьмака 1"?

Джерело

Ще одне основне завдання, але вже в 3-й главі. Вам належить встановити три сенсора для відстеження "витоку". Один з них повинен стояти в центрі кладовища. В ході цього завдання ви дізнаєтеся, що "витоком" є Альвин, а також Геральту доведеться зробити один з найважливіших виборів у грі. Тепер ви знаєте, як потрапити на цвинтар у "Відьмака 1" і які квести пов'язані з цією локацією.

Популярі новини
Загрузка...