"Відьмак 2": Одрин і його квест

210 0 Новини високих технологій

У "Відьмака 2" безліч додаткових квестів, за виконання яких гравець отримує не тільки корисні предмети, золото, але і розкриває цікаві історії персонажів, яких не зустріти під час проходження сюжетної лінії. У цій статті подано інформацію про те, як пройти квест Одріна в "Відьмака 2".

Опис завдання

Суть квесту полягає в пошуку солдата, який любить випити і постійно пропадає у самий відповідальний момент. Дане завдання щільно переплітається з основною сюжетною лінією. Також при певному розвитку подій ви можете провалити квест, обравши інший шлях проходження. Одрин в "Відьмака 2" - це безнадійний п'яниця, солдатів каэдвенской армії. Під час взяття завдання познайомитися з самим героєм не вдасться, оскільки він загубився. Для цього вам доведеться спочатку пройти по сліду і відшукати п'яницю. Квест береться в каэдвенском таборі біля трьох п'яних солдатів. Ще здалеку Геральт може почути три п'яні голоси, які старанно звуть якогось Одріна. Потрібно підійти до них, почати розмову, після якого активується місія.


"Відьмак 2": Одрин і його квест

У чому суть завдання?

Солдати кажуть, що Одріна розшукує головнокомандувач. Тому вони просять відьмака швидше знайти солдата і привести його назад у табір. У журналі завдань ви зможете детальніше прочитати опис історії зі слів Жовтцю. Вам необхідно обшукати околиці табору і відшукати людину.

Де шукати Одріна в "Відьмака 2"?

Спочатку вам необхідно вийти через західні ворота, які ведуть на берег річки. Після цього обов'язково обстежте всі докази, що будуть потрапляти вам на шляху. Для цього використовуйте підсвічування важливих предметів і активностей, яка за замовчуванням включається на клавішу X. Поступово Геральт дійде до входу в печеру, де і валяється потрібний герой. Як стає зрозуміло, Одрин неадекватний, тому його необхідно довести до табору і не спускати з нього очей.


"Відьмак 2": Одрин і його квест

Дорога в табір

Якщо дорога до воріт пройде без пригод, то на кордоні вас зустрінуть стражники. У вас буде три варіанти відповіді, два з яких приведуть до успіху, а третій - до провалу завдання. Перший варіант - це підкуп. Ви можете заплатити стражникам невелику суму, після чого вони не стануть лізти не в свою справу і продовжать патрулювати околиці табору. Другий варіант - це фраза про те, що Геральт веде бранця на допит. Не всі солдати знають один одного в обличчя, тому Одріна в "Відьмака 2" ніхто не дізнається, тим більше у п'яному стані. Якщо ви скажете, що ведете бранця, стражники пропустять вас у табір Третій варіант - сказати, що ви зловили важливого свідка. Після цього стражники вирішать, що його необхідно супроводити до начальства з охороною, тому квест буде провалений. Однак вам необов'язково починати завдання спочатку, адже на цьому сюжетна лінія не закінчується - у вас як і раніше залишаються інші шляхи отримання важливої інформації. Якщо ви вирішили не здавати солдата стражникам, то вирушайте до їдальні. По дорозі Одрин буде постійно падати і спотикатися. По дорозі вам зустрінуться його приятелі, яких бажано взяти з собою. Зібравши весь загін п'яниць, ви повинні увійти в їдальню - там починається фінальний діалог, де Одрин в "Відьмака 2" розповість вам подробиці основного квесту.
"Відьмак 2": Одрин і його квест

Фінальний діалог

Персонажі запропонують випити разом з ними. Щоб дізнатися подробиці по основній справі, вам доведеться прийняти пропозицію. Під час діалогу необхідно вибрати один з двох варіантів: "Люди бояться Хенсельта" або "Мені потрібні деякі відомості". Всі інші гілки діалогу призведуть до провалу завдання, в результаті чого солдати разбредутся по своїх справах, а вам доведеться проходити гру іншим шляхом.
"Відьмак 2": Одрин і його квест

У "Відьмака 3"

Під час проходження "Відьмака 2" Одріна можна зустріти. Однак цього персонажа можна побачити і в наступній частині серії. По-перше, на багатьох дошках оголошень ви будете знаходити записи, в яких будуть згадуватися пригоди п'яниці та його витівки. По-друге, ви можете знайти Одріна особисто. Для цього необхідно знайти низушка - торговця алхимическими інгредієнтами, ліворуч від якого знаходиться халупа. Біля будівлі стоїть торговець порожніми пляшками, а на пірсі біля будинку валяється старий знайомий. Як і в момент минулої зустрічі, колишній солдат абсолютно п'яний і не реагує на Геральта. Тепер ви знаєте, де шукати Одріна в "Відьмака 2" і в третій частині гри. Ймовірно, розробники хотіли додати завдання з ним в "Відьмака 3", але в підсумку вирішили вирізати цей контент.

Популярі новини
Загрузка...