Fallout 2: напарники, рейтинг кращих

308 0 Новини високих технологій

Один з найцікавіших моментів в грі Fallout 2 - напарники. Гру можна пройти і самостійно, але зібравши натовп найманців, гравець отримує не тільки допомогу в боях, але і додаткові турботи по догляду за компаньйонами, що дозволяє ще більше заглибитися в суворий постапокаліптичний світ гри.

Fallout 2: напарники, рейтинг кращих

Погана собака

Подання напарників з Fallout 2 краще почати саме з цієї тварини. Собака може зустрітися персонажу в будь-якій точці світу на відкритій карті. Спеціальна зустріч відбудеться, якщо у героя прокачаний навичка "Блукач" (натураліст). Тварина приєднається до гравця тільки в одному випадку - рівень удачі повинен бути неймовірно низькими. Отримання животини у вихованці дає гравцеві наступне:


 • "Удача" падає до 1.
 • Дарується здатність "Зіпсований" (50% шанс, що промах стане критичним у героя і його противників).
 • Додаткова мішень для ворогів. Собака має величезний запас здоров'я (750) і броню, аналогічну бойовий. Однак завдавати шкоди в бою не буде, а постарається втекти.
 • Позбутися негативних ефектів можна, тільки вбивши тварина.

  Псина

  Пасхалка від розробників. Також з'являється в спеціальній зустрічі "Кафе розбитих надій". Щоб вона приєдналася до героя, необхідно зняти броню і побалакати з нею в костюмі вихідця з притулку. Напарник не найсильніший, але по мірі зростання характеристик отримує 10 спритності й удачі, а також силу 7. В результаті при прокачуванні отримуємо непоганого бійця на ближній дистанції (170%), але з поганою захистом з-за неможливості переодягнути броню. Але головний мінус не в цьому. Оскільки напарника можна отримати тільки в "спеціальній зустрічі", це може статися занадто пізно за сюжетом, коли користі від собачки не буде жодної.


  Сулик

  Це буде перший персонаж, готовий приєднатися до героя. Напарники в Fallout 2 можуть послідувати за героєм просто так або при дотриманні деяких умов. Сулик - місцевий тубілець, відпрацьовує свій борг в кафе в Клэмате. Приєднується до гравця при виконанні однієї з трьох умов:
 • Виплатити борг (350 монет).
 • Врятувати Смайлі.
 • Врятувати Торра.
 • При прокачуванні Сулик починає непогано поводитися з холодною зброєю (160%), а також має високий рівень навику "Натураліст" (90%). З мінусів можна відзначити серію багів, з-за яких він тікає з бою. Як і на всіх напарників-людей, на нього можна надіти Силову Броню, але вона не буде відображатися. Існує мод на броню напарників в Fallout 2 щоб вона показувалась, як на героя. Однак рекомендується не використовувати його окремо, а відразу встановлювати Restoration Project - повертає в гру вирізаний розробниками на етапі релізу контент.
  Fallout 2: напарники, рейтинг кращих

  Вік

  "Сюжетний" напарник в Fallout 2. Нудиться в полоні у работорговців в Дені (Діри). Може приєднатися до гравця, якщо його викупити або при вбивстві всіх рабовласників. Кращими навичками Віка є "ремонт" і "легка зброя". По 112% і 130% відповідно. Показники досить середні, так і після 5 рівня він нічим не допомагає, крім посередньою стрільби.

  Девін і Марія

  Брат з сестрою, які проживають в Модоке. Якщо переспати з одним з них, то доведеться одружитися/вийти заміж. Оскільки дані персонажі бисексуальны, гравець вільний вибирати будь-незалежно від статі героя.
  Шлюб користі не приносить. Чоловік(а) відмовляється брати участь у боях і виконувати будь-які команди. Зате з ними пов'язаний один цікавий баг. Всі напарники в Fallout 2 можуть припинити рухатися, якщо після інтимної близькості з Девін або Марією протагоніст прикинеться доктором перед їхнім батьком і не жениться. Щоб виправити помилку, потрібно скріпити стосунки узами шлюбу. Ще один баг може проявитися під час будь-якого заняття сексом. Якщо в Fallout 2 пропали напарники, то це означає, що залагало їх відображення, так як вони продовжують значитися в загоні. Щоб вони з'явилися, робити нічого не треба, це відбудеться раптово. Єдиний варіант - відвести своїх компаньйонів в публічний будинок і оплатити їм "задоволення". У такому разі напарники з'являться в кімнаті з дівчиною.

  Кессіді

  Fallout 2: напарники, рейтинг кращих
  Торговець в передмісті Міста Притулку. Приєднається відразу, варто лише попросити. Володіє досить високим навиком "бартеру" (80%), добре стріляє з легкого (160%) і середньо з енергетичного (130%) зброї. Виходячи з цього, якщо дати цьому персонажу штурмову гвинтівку, він стане практично кращим напарником в Fallout 2. Як і більшість інших супутників протагоніста, не буде подорожувати з "детоубийцей" і "работорговцем".

  Ленні

  Гуль (мутант), керівний містечком Гекко. Із-за тертя між цим поселенням та Містом Притулком не зможе подорожувати з гравцем, поки не будуть виконані всі квести. Причому зробити їх треба виключно в позитивному ключі. Всі рішення повинні бути прийняті на користь вирішення конфлікту і не допускати загибелі жителів Гекко. Анексія містечка також є прийнятним результатом.
  Ленні володіє навичками торгівлі такими ж, як і у Кессиди, однак погано стріляє. При цьому він єдиний доктор (100% і 125%), який готовий відправитися з гравцем в подорож. Враховуючи наявність безлічі книг, прокачивающих медичні навички, вибір його у напарники не найкраща ідея.

  Маркус

  Fallout 2: напарники, рейтинг кращих
  Шериф і глава міста Брокен Хіллс. Добродушний і мирний супермутант, мріє про мир між усіма розумними істотами. Приєднається до героя після вирішення всіх проблем містечка:
 • Знайти зниклих людей.
 • Полагодити очисник в урановій шахті.
 • Розкрити змову проти супермутантів.
 • Після цього ви зможете отримати в команду супутника, який добре володіє важким озброєнням (165%). На жаль, Маркус стріляє зі свого минигана виключно чергами і часто потрапляє по союзникам. Також не здатний змінювати свою броню, що хоч якось компенсується його власним запасом здоров'я.

  Майрон

  Практично єдиний напарник в грі з сумнівними моральними якостями. Зустріти його можна на стайнях поруч з Нью-Рено в процесі пошуку творців наркотиків. Користі від нього не буде практично ніякої, за винятком високого показника "Науки" (145%) на останньому рівні. Таким чином, використання такого компаньйона ні до чого доброго не призведе. Тому простіше прокачати відповідне вміння з допомогою книг.

  Fallout 2: напарники, рейтинг кращих

  Скайнет

  В процесі виконання квестів (від Райта) в Нью-Рено обраному надається можливість відвідати секретну військову базу Сьєрра. Для отримання напарника гравцеві доведеться зібрати нове тіло згідно інструкції. Головною проблемою є те, що до цього моменту в Обраного повинна бути прокачана "Наука" до 121%, щоб отримати кращий варіант з можливих. У зібраному вигляді (з кібернетичним мозком) Скайнет має 155% в навичці поводження з легкою зброєю, а також 155% в навичці "наука" на останньому рівні, що дуже сумнівно, так як 121% у гравця більш ніж достатньо для проходження гри.

  Робопес

  Даний вихованець дістається гравцеві після виконання квесту в місті НКР. Протагоністу запропонують випробувати "мутагенную сироватку" на якому-небудь мутант. У гравця є певний вибір, що зробити, незважаючи на поради вченого.
 • У Брокен Хіллз є в'язниця з мутантом всередині. Якщо його вбити, то репутація Обраного не постраждає.
 • Походити навколо Брокен Хіллз до зустрічі з Патрулем Єдності" або "Залишками армії Творця". Після використання сироватки бій не розпочнеться.
 • Можна побитися з супермутантом в Місті Притулку після розмови з Мерком.
 • Після виконання поставленого завдання гравець буде нагороджений вірним вихованцем. Він має посередній навик ближнього бою (100%), практично не зростає з рівнем.

  Горіс

  Загадкова фігура в балахоні, яку можна зустріти в Притулок 13 серед пазурів смерті. Приєднається до гравця за першої ж прохання, якщо тільки він не є "детоубийцей", "работорговцем" або "берсерком".
  Fallout 2: напарники, рейтинг кращих
  В бою Горіс знімає одяг і виявляється кігтем смерті-альбіносом. Цей персонаж має найвищий показник бою без зброї серед усіх супутників (170%). Також володіє хорошим запасом здоров'я, порівнянним з супермутантами, і високим показником вродженої броні. Через два тижні після виконання завдання по ремонту комп'ютера в 13 притулок Горіс повернеться туди, посилаючись на передчуття. Його можна буде знову найняти на тому ж місці.

  К-9

  Ще один робот-собака. Знаходиться в Наварро. Щоб її отримати, потрібно вбити вченого і виконати ремонт (ремонт вище 50%). Пес має досить високий навички рукопашного бою (152%) і шанс критичного удару (43%), але низьку захист.

  Взаємодія

  В Fallout 2 управління напарниками відбувається через безпосередній діалог. З цієї причини гравець не може змінити тактику прямо під час бою. До того ж для різних послідовників доступні різні тактики. Хтось може битися акуратно і бігти при найменшому пораненні, а хтось не здатний вживати стимулятори і ломиться виключно вперед. Це ще один критерій для вибору напарника.
  Fallout 2: напарники, рейтинг кращих

  Рейтинг

  Прочитавши все написане, можна зробити висновок про те, скільки напарників в Fallout 2 дійсно підходять для подорожі разом із Обраним. Об'єднавши всю отриману інформацію, гравець розуміє, що кількість варіантів дуже обмежена. Нижче представлений рейтинг напарників в Fallout 2 з короткими коментарями.
 • Кессиди. Хороший стрілок, легко завербувати на початковому етапі гри, а значить, і прокачати. Може надіти силову броню.
 • Горіс. Відмінний боєць в рукопашній, легко завербувати. Єдина проблема - відстань між Арройо і 13 притулком.
 • Сулик. Добре б'ється зброєю ближнього бою, але для отримання доведеться витратити гроші.
 • Маркус. Важка артилерія з високим втратою. Отримав 4 місце за кількості квестів, які треба виконати.
 • До-9. Проблемою може стати проникнення на базу Анклаву.
 • Псина. Шанс отримати спеціальну зустріч дійсно низький.
 • Скайнет. Щоб до нього дістатися і полагодити, доведеться сильно постаратися. З-за цього часу і квестів для його прокачування майже не залишиться.
 • Робопес.
 • Вик. З-за того, що після 5 рівня перестає використовувати навик ремонту.
 • Ленні. Лікує і ладно.
 • Майрон. Легко вербується, але рівень науки в нагоді хіба що для отримання Скайнет.
 • Марія, Девін, Погана собака. Повністю марні.
 • Популярі новини
  Загрузка...