Все про имперцах в «Скайрим»

245 0 Новини високих технологій

Ваше подорож в «Скайрим» розпочнеться з вибору раси, кожна з яких має свої унікальні особливості. Одні жителі Тамріеля мають видатну фізичною силою, інші досягли успіху у вивченні магії, а з третіх виходять відмінні дипломати. Загалом, гріх скаржитися на відсутність варіативності. У цій статті мова піде про одного з найвидатніших рас «Скайрим» - имперцах. Саме вони у свій час зуміли завоювати всі народи Тамріеля і об'єднати їх в одну могутню державу. Тепер же имперцам знову судилося відіграти ключову роль у конфлікт, що розгорається.

Опис

Корінні жителі Сіроділа відомі своєю освіченістю, дисципліною і військової вишколом. Імперці в «Скайрим» не можуть похвалитися феноменальними фізичними даними, але зате вони володіють схильністю до торгівлі і дипломатії. Представників цієї раси часто займають важливі державні посади, керують успішними магазинами і командують військами.


Все про имперцах в «Скайрим»
Якщо вже мова зайшла про армію, то не можна не згадати імперський легіон. Це страхітлива військова машина, що складається, здебільшого, з легкої піхоти. Навіть об'їздивши Тамріель вздовж і впоперек, ви насилу знайдете силу, здатну на рівних протистояти цим досвідченим воїнам.

Історія

Історія Сіроділа бере свій початок з моменту прибуття в ці землі айлейдов – давніх родичів всіх ельфійських рас. Місцеві жителі, предки нинішніх імперців, були поневолені завойовниками, які використовували їх працю для задоволення власних амбіцій. Правління айлейдов тривало до 242 роки Першої Ери. Не в силах більше терпіти гніт завойовників, раби, ведені Алессией, почали повстання, яке стало переломним моментом в балансі сил на континенті. У підсумку сиродильцам вдалося вигнати айлейдов з власних земель. Більш того, об'єднавшись з нордами, вони зуміли завоювати більшу частину Тамріеля і створити Імперію – справжній монумент процвітання і миру.


Особливості

Як і будь-яка інша раса в грі, імперці володіють декількома унікальними особливостями:
 • Імперська удача – пасивний ефект, що дозволяє знаходити більше золота.
 • Голос Імператора – активне вміння, заспокійливу супротивників на 60 секунд. Можна використовувати тільки 1 раз на добу.
 • Крім того, представники цієї раси мають стартовий бонус до магії відновлення і руйнування, а також навчені зачарованию, блокування, використання важкої броні і володінню одноручних зброєю.

  Екіпіровка

  Броня імперців у «Скайрим» поділяється на легку і важку. Обладунки виготовляються зі шкіри та сталі, тому є далеко не найкращою екіпіровкою, що зустрічається в грі. Втім, використання таких дешевих матеріалів цілком виправдано. В імперській армії полягає величезна кількість солдатів, кожного з яких необхідно забезпечити хоч якийсь бронею.
  Все про имперцах в «Скайрим»
  При бажанні, ви легко зможете самостійно виготовити таку екіпіровку в кузні. Крім того, броню імперців можна зняти з тіл повалених ворогів, а також знайти у всіляких скринях і схованках.

  Популярі новини
  Загрузка...