Хідден Спрінгс в Sims 3: секрети проходження гри, поради, підказки

173 0 Новини високих технологій

Ігрова серія Sims як і раніше залишається однією з самих популярних ігор. Тому щороку з'являються сотні оглядів різних доповнень і завантажуються міст. Незважаючи на те, що останньою частиною стала гра Sims 4 третя частина для деяких геймерів виявилася кращою. Крім десятка доповнень, «Сімс 3» виявився популярним завантажується містечко Хідден Спрінгс.

Про гру

Sims 3 - це однокористувальницька гра. Раніше вважалося, що проект відноситься до жанру "пісочниця", але через якийсь час він сформував свій жанр, який пізніше стали копіювати все. Цей симулятор життя був розроблений компанією EA. Гра стала доступною в 2009 році. У новій частині практично ніяких кардинальних змін не відбулося. Геймер раніше управляє сімамі, стежить за їх життєдіяльністю, станом здоров'я і розвиває вміння. Також він займається будівництвом будинку та його облаштуванням.


Після виходу «Сімс 3» проект став самим продаваним симулятором за всю історію. За перший тиждень було продано майже півтора мільйона копій. А за два тижні до офіційного виходу ліцензії в Інтернет потрапили піратські копії, які також були встановлені гравцями по всьому світу.

Проходження

Перш ніж встановити «Хідден Спрінгс», геймер знайомиться з основним сюжетом гри. Відразу варто відзначити, що ніяких секретів проходження немає, оскільки як такого поетапного проходження тут теж не існує.
Хідден Спрінгс в Sims 3: секрети проходження гри, поради, підказки
Цей симулятор життя являє собою пісочницю, в якій гравець управляє життям симов. Стандартним містом є Сансет Веллі. За сюжетом його нібито заснували дві сім'ї: Готи і Ландграабы. Коли у містечко прибула сім'я Альто, почалися конфлікти.


Гравцеві відразу відомо, що в цьому місці проживають 26 сімей, а деякі персонажі, знайомі по попередніх частинах. Можна сміливо стверджувати, що в новій частині відмінно реалізовані віртуальні відносини сімей у невеликому містечку. Тут відразу описано, хто з ким дружить, а хто постійно створює конфліктні ситуації. Гравцеві самостійно легко вирішувати, з ким спілкуватися, а кого краще обходити стороною.

Розширення

Вважається, що «Сімс 3» - найбільша частина серії. Вона має 11 додатків і 9 каталогів, завантажувані міста, в тому числі і Хідден Спрінгс. Ігрові розширення жодним чином не впливають на геймплей, а лише доповнюють його. Приміром, у DLC «Кар'єра» можна дослідити ряд нових професій, які раніше не зустрічалися. Сим може стати пожежником, архітектором, активістом, стилістом, сищиком і т. д. Додаток «Вихованці» дозволяє гравцеві завести будь-яку тварину. Причому необов'язково купувати звичайного кота або собаку. Можна завести єдинорога, ящірку, черепаху і т. д. Розробники також пропонували купувати гравцям за симпоинты (або реальні гроші) окремі міста, в яких можна було починати нове життя. У третій частині доступно 10 локацій. Кожна має свої особливості. Хідден Спрінгс був другим містом, який додали в гру в серпні 2011 року. Це місто вийшов дуже красивим, оскільки являє собою гірські пейзажі і водоспади. Тут люди можуть вести здоровий спосіб життя, відвідувати лікувальні процедури і «чарівні» джерела.
Хідден Спрінгс в Sims 3: секрети проходження гри, поради, підказки

Опис міста

Хідден Спрінгс в «Сімс 3» можна було придбати за 2 тисячі симпоинтов, а також завантажити через купівлю DVD-боксу, активувавши код на офіційному сайті. Тепер у гравця є можливість використовувати 2 тисяч симпоинтов. Якщо їх немає, можна купити за реальні гроші - близько 600 рублів. Після досить буде активувати містечко і починати знайомство з ним. У передісторії до локації йдеться про те, що в Хідден Спрінгс з'їжджаються «вершки» суспільства для того, щоб відпочити від мегаполісів. Багато хто не з чуток знають про чудесні здібності місцевих вод і лісів. Розробники пропонують гравцеві досліджувати мальовничі береги озера, відправитися в салон краси за процедурами, вести активний спосіб життя. Сіми можуть займатися на лижній базі, бродити по лісі і пр.

Історія локації

Знайомство з Хідден Спрінгс в «Сімс 3» починає королева цієї місцевості. Виявляється, це місто під владою Катаріни Вандербург. Вона розповідає про те, що її принцеса пропала. Нібито дівчина відправилася на пошуки чарівного фонтану, який має здатність омолоджувати всіх. Але королева не вірить у чарівництво і переживає за принцесу.

Чарівне місце

Після передісторії стає зрозуміло, що є в Хідден Спрінгс секрети. Але поки геймер не почав знайомство з локацією, йому потрібно зібрати загальну інформацію по містечку. Загалом тут понад 80 ділянок. 32 з них відносять до суспільних, а в 35 проживають люди. Є навіть 17 загадкових споруд.
У місті проживає близько 88 осіб. Оскільки місцевість гірська, тут немає аеропорту, вокзалу або автобусної станції. Щоб сюди дістатися, потрібно їхати по одному шляху, який проходить поруч з озером.
Хідден Спрінгс в Sims 3: секрети проходження гри, поради, підказки
Сим може для пересування використовувати безкоштовне таксі, свою машину чи велосипед. Якщо глянути на місто Хідден Спрінгс в «Сімс 3» з висоти пташиного польоту, можна оцінити всю красу цієї місцевості, оточеній гірськими хребтами і водяною гладдю. Умовно місто можна поділити на дві частини. Більшою є громадські споруди з асфальтованою дорогою та офісними будівлями. Тут же розташовані шикарні особняки, які населені багатими людьми. У меншої частини міста багато зелені, ґрунтові дороги і прості дерев'яні будинки.

Головні споруди: поради

У центральній частині міста багато службових споруд. Тут можна знайти ратушу з фонтаном і міськими годинами. Недалеко знаходиться поліцейська дільниця, який легко можна виявити по зеленій даху. Навпаки розташовуються офісні хмарочоси, які зайняли бізнесмени та журналісти. До речі, сюди сим може прийти попрацювати ведучим або райтером. Недалеко від міської площі є кілька місць, де персонаж може пообідати. Приміром, в «Копченої сосиску» можна швидко і дешево перекусити. У бістро «Маленький Корсиканець» чомусь не пускають у звичайних джинсах, тому сюди доведеться убратися у вечірній сукні. Годують тут дорожче, але і обслуговування набагато краще.

Хідден Спрінгс в Sims 3: секрети проходження гри, поради, підказки
Сюди ж можна влаштуватися посудомийником, кухарем або кондитером. Сим може добре просунутися по кар'єрних сходах, якщо, звичайно, буде сумлінним працівником.

Розваги міста

На центральній площі можна знайти дискотеку. Тут, до речі, персонаж також може харчуватися і пити алкоголь. Якщо у вас куплено додаток «В сутінках», сюди можна встановити барну стійку. Крім танців та веселощів, можна провести романтичну вечерю. В Хідден Спрінгс (Sims 3) є двоповерхова бібліотека. На відміну від багатьох завантажуваних міст, в цьому є багато стелажів з книгами для дітей і дорослих. Якщо ж потрібна спеціалізована література, доведеться відправитися в книжковий магазин. У кінотеатрі «Буратіно» кожен день показують фільми, а у вихідні можна потрапити на концерт симфонічної музики.

Місця для роботи

В місті є школа, де дітей готують до життя в університеті. Тут дають всі необхідні знання. Маленькі сіми можуть відвідувати гуртки, в той час як дорослі зможуть поділитися своїми знаннями, ставши вчителями. Недалеко від школи можна знайти лікарню. Це універсальний лікувальний заклад, в якому народжують, лікують алергію і застуду, роблять пластичні операції. Тут же можна влаштуватися працювати хірургом, терапевтом або донором. У місті також є науковий інститут, стадіон та військова частина.

Особливі локації: підказки

Розробники постаралися нав'язати гравцеві, що перед ним незвичайне місто з чарівними місцями, які варто відвідати. Тому багато хто починає з дослідження прихованих джерел. Але виявляється, що типових джерел, які всі звикли бачити, тут немає. Перед симом підноситься салон краси «Джерело». Але тут можна отримати не тільки масаж і інші процедури, але і відчути цілющу силу місцевих вод.
Хідден Спрінгс в Sims 3: секрети проходження гри, поради, підказки
Для багатьох Хідден Спрінгс залишається містом-курортом. Для мандрівників є кілька оглядових майданчиків та будинків відпочинку. Щоб потрапити туди, потрібно піднятися на пік Редвуд. Це найвища точка локації, тому з неї відкривається чудовий вид на містечко. Якщо ви хочете ловити рибу, потрібно знайти водоспади Луї. Це спеціально облаштований ділянку для рибної ловлі. Тут же можна знайти різноманітні насіння, які знадобляться садівникам. Також рибу можна ловити на «Луговому пляжі». Тут же зазвичай організовують пікніки або побачення.
Хідден Спрінгс в Sims 3: секрети проходження гри, поради, підказки

Особливість

Особливістю цієї локації, мабуть, можна назвати «лісову» частину міста. Тут немає сучасних крутих будівель, які розташовані в центрі локації. Тут можна знайти природознавчий музей і таверну, де можна перекусити. По дорозі можуть зустрітися ферми і сади. Тут же розташоване кладовище, в якому є мавзолей і пам'ятник. Одним із секретів проживання в цьому місті залишається цілюща сила місцевої води. Тому кожен мешканець може придбати собі маленький фонтанчик з молодильної водою. Його можна встановити у себе вдома, але доведеться заплатити 495 тисяч сімолеонів.
Хідден Спрінгс в Sims 3: секрети проходження гри, поради, підказки
Щоб помолодшати на 1 день, досить пити з фонтану раз на 12 годин. Але багато хто не рекомендують захоплюватися таким даром природи. Якщо нерозумно скористатися ресурсами, можна стати «вічним дитиною», а ця риса характеру не найкраща для виживання у віртуальному світі.

Популярі новини
Загрузка...